1

Temat: STUFF SV_2k4_!!!!

na stronie atari8info:

http://www.atari8.info/

STUFF + wyniki konkursów.

Miłego oglądania / i takie tam. :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

A nie moglo to byc w jakims przyjazniejszym dosie? Za cholere nie wiem jak sie do tego dobrac. Ten My-dos to shit jakich malo  :?
Moze ktos pomoze?

3

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

Mazi - marudzisz. Jest przecie pod przyjaznym DOSEM - Sparta X - to niby co ??  :twisted: nie mów tylko, że II+ jest "przyjazny" .. ehehehehehh;-

polecam przerzucenie pracy Brull na dysk pod II+. Nagroda główna - 0.5l W.T.K. a praca ma działać :D:D:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

lepiej napisz jak wejsc do katalogu ... R i co dalej /???/

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

Otoz wlasnie o te nieszczesne katalogi mi chodzilo...

6

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

R - i pełna nazwa katalogu. "*" (gwuazdka) wyświetla katalog "roboczy", który wybraliśmy, a poprzez L tylko z nazwą pliku można uruchomić cokolwiek z podkat. Wszystko dla ludzi.
Nie ma tam tylko playerów - pospieszyłem się za bardzo. Jeśli to problem, to wieczorkiem wrzuce.

Albo - plug do TOTALCMD - i rozwalcie to tak, by wszystko było w głównym. Też da rade. :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

No to w koncu wiem jak to sie robi  :). Dzieki!

P.s. A MyDos stal sie przyjazniejszy  ;)

8

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

ja dostalem taka przyjemna, obszerna, zielona ksiazeczke wraz z tomsem, zupelnie dobrze tam mydosa opisywali. moze tez ja wskanowac z rozpedu?

--
= krap.pl =

9

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

Dla takich atarowych laikow dosowych jak ja to by sie przydalo...

10

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

Mitchel ją kiedyś przepisywał, w Syzygy było. Przymierzałęm się właśnie do jej zeskanowania, ale skoro jesteś chętny, to rób.

[ Dodano: Czw Gru 22, 2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

11

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

hehe! podkatalogi wq II+/d ??? wystarczy odnaleźć miejsce gdzie jest zapisany kawałek kodu, który ustawia nr. katalogu na $0168. Dodać jakąś procke, która będzie ją podmieniać + zapamiętywanie numeru katalogu nadrzędnegio i gotowe - komendy XIO wziąć z MyDOS'a i śmiga jak tralala.

i co takie trudne.... Zrobiłbym t góra 2h, gdyby jeszcze mój IDE KMK zechciał ruszyć na '816 :/

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

12

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

Ale przeciez DOS II+/D umie obslugiwac podkatalogi (jest to jego ukryty fjuczer). Wystarczy wpisac nazwe katalogu (chyba z kropka, zeby DOS nie dodal COM sam sobie), stacja zakreci dyskietka, monitor popierdzi i juz jestesmy w podkatalogu. Wychodzenie robi sie przez podanie ciagu 'UP.'. Dawno sie w to bawilem i jesli cos zle napisalem to niech mnie ktos poprawi.  ;)

13

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

Kiedyś analizowałem kod DOS-a II+/D i jakoś nie natknąłem sie, ani na wejście do podkatalogu, ani tym bardziej komendę "UP.", czy jakąkolwiek inną oprócz tych opisanych w oficjalnej dokumentacji. Może Ci się Lewis pomyliło z XDOS-em?

wystarczy odnaleźć miejsce gdzie jest zapisany kawałek kodu, który ustawia nr. katalogu na $0168. Dodać jakąś procke, która będzie ją podmieniać + zapamiętywanie numeru katalogu nadrzędnegio i

... dupa. ;) Pierwsze wciśnięcie Reset i MemLo wraca na $2000, a DOSIni już nie wskazuje na naszą nakładkę.

Poza tym, do jakiego poziomu chcesz pamiętać katalogi nadrzędne?

Zamiast wymawiać się kłopotami z twardzielem, siadaj do emulatora i pisz. :-p

[ Dodano: 24.12.2004 20:57:18 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

14

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

E, Lewis, jako żywo nie widziałem czegoś takiego ani w II+/D, ani w XDOSie... Nie myli-sz się aby? Kurna, zaraz siadam i sprawdzam...

...oczywista nie działa, twierdzi tylko "not found". A jak się niby te katalogi zakłada???

[ Dodano: Śro Gru 24, 2003 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu lat i wieczną młodość.  :mrgreen:

15

Odp: STUFF SV_2k4_!!!!

Ale przeciez DOS II+/D umie obslugiwac podkatalogi (jest to jego ukryty fjuczer). Wystarczy wpisac nazwe katalogu (chyba z kropka, zeby DOS nie dodal COM sam sobie), stacja zakreci dyskietka, monitor popierdzi i juz jestesmy w podkatalogu. Wychodzenie robi sie przez podanie ciagu 'UP.'. Dawno sie w to bawilem i jesli cos zle napisalem to niech mnie ktos poprawi.

A w MyDOS-ie katalogi zmieniasz poprzez wciśnięcie L i wpisanie nazy katalogu. Do folderu nadrzędnego przechodzisz wciskając L i wpisując UP. W ten sam sposób można chodzić po drzewie katalogów nawet w DOS-ie 2.0. Jest tylko jeden warunek: SIO2PC, APE i PC-Mirror. :D

[ Dodano: 25.12.2004 08:26:59 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.