Temat: FujiNet FW 1.3 - problemy z instalacją

Mam problemy z instalacją.  Otwieram flashera w Chrome, potem daję wersję i platformę oraz install.  Pojawia się błąd.

Jest też komunikat żeby trzymać przycisk "A" podczas klikania Install - co również zrobiłem.

Jakieś sugestie?  Wcześniejsza wersja mi się udała.

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony + Moviecart + Pluscart(+) + Video Game Brain /// Atari Lynx II

2

Odp: FujiNet FW 1.3 - problemy z instalacją

Jakąś formą odpowiedzi jest "definition of done" na wiki projektu. Poza tym być może autorzy są zajęci opanowywaniem wszystkich platform w sąsiedniej galaktyce.

pomidor

3

Odp: FujiNet FW 1.3 - problemy z instalacją

electron napisał/a:

Jakąś formą odpowiedzi jest "definition of done" na wiki projektu. Poza tym być może autorzy są zajęci opanowywaniem wszystkich platform w sąsiedniej galaktyce.

Czyli co - jest FW 1.3 ale nie zawsze da się go wgrać?  Trzeba czekać?

OK, choć ja bym to zrobił inaczej.  Nie ma czasem flashera z karty SD?  Poszukam.

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony + Moviecart + Pluscart(+) + Video Game Brain /// Atari Lynx II

4

Odp: FujiNet FW 1.3 - problemy z instalacją

Udało się.

Nie poszło z WWW, poszło z flashera jako aplikacji na OS desktopa.

Wystarczy wybrać wersję FW z listy oraz podłączyć FujiNeta przez microUSB.

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony + Moviecart + Pluscart(+) + Video Game Brain /// Atari Lynx II

5

Odp: FujiNet FW 1.3 - problemy z instalacją

To tak skoro o problemach to trzeba też uważać na kabelki :-)
Musi być pełny kabel USB z wszystkimi żyłami. Ja kiedyś jeden dzień się męczyłem z kabelkami od powerbankow które często ze względu na oszczędności są zubożone :-(

6

Odp: FujiNet FW 1.3 - problemy z instalacją

szymonu napisał/a:

To tak skoro o problemach to trzeba też uważać na kabelki :-)
Musi być pełny kabel USB z wszystkimi żyłami. Ja kiedyś jeden dzień się męczyłem z kabelkami od powerbankow które często ze względu na oszczędności są zubożone :-(

Dokładnie tak.  Ja ostatnio kupowałem np. kabel miniUSB do Amstrada, to w sklepie szukałem kabla do zastosowań: Zasilanie, Dane.  To ostatnie koniecznie.

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony + Moviecart + Pluscart(+) + Video Game Brain /// Atari Lynx II