26

Odp: SV 2K4 -PO-

Grzybson, w Ornecie dałem ci punkty za to że się starasz. Tym razem dostałeś też kilka, ale mniej bo poziom był niższy. Ael muza była fajna.

Adam, dzięki za ocenę. Na razie jako jedyny odpowiedziasłeś mi na pytanie.
Historia tej produkcji była dość "dziwna". Zaczęło się od tego że nie mogłem znaleć sobie w piątek miejsca w domu (to przez to, że nie mogłem na SV). Wziąłem w ręce jakiegoś Bajtka, tam była jakaś animka na 130XE. Z nudów rozgryzłem ten program, a potem napisałem na jego podstawie coś własnego, tylko że w TB XL i na 64kb Ram. Gdy juz skończyłem wpadło mi do głowy okrasić to napisem Grzybson Intro 5 i muzyką oraz podesłać do was, aby nie dać o osbie zapomnieć. Tak na wariackich papierach. Przy czym nie ustrzegłem się błędów-nie zrobiłem eleganckiego wyjścia, mołem zrobić aby ta bryła zmieniała się podstawa bryły, itd. Założe się, że zmieściłbym się w 16 kb, a byłoby ładniej. Wkrótce poprawię to i puszczę tutaj.

grzybson/SSG^NG

27

Odp: SV 2K4 -PO-

Dla niewtajemniczonych - SATURATOR - to pojazd marki Fiat 126p, którym w 3 osoby i full ładunkiem pokonaliśmy 850kM (!) - pełny ładunek oznaczał problemy przy użytkowaniu trzeciego i czwartego biegu (bagaż), oraz kiepska widoczność z powodu dwóch odnóży Dracona__ umiejscowionych na przedniej szybie pojazdu. Dracon__ - wrzuć foty; bo nikt nie uwierzy :D:D:D. Najbardziej podziwiam Jad'a - z Rzeszowa przyjechał do mnie ... .saturatorem 126p - przesiadł się na mojego; pojechaliśmy do Waska, a z tamtąd do Gdańska. Rekordzista pokonał w dwie strony ok. 1700kM. Myśle, że to jest odpowiedź na kwestię - "komu się chce, a komu nie" :D:D

Stuff jutro (mam nadzieje) wieczorem na atari8.info
ide spać - bo mnie wszystko boli  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: SV 2K4 -PO-

grey: przerzuciłbys riltejma do zwykłego populistycznego formatu bo sie dziwne krzaki falconowe (bombki) wyświetlają:)

gep/lamers^dial

29

Odp: SV 2K4 -PO-

mail to zrobic dracon___ tyle ze sie jakos nie chwapi ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

30

Odp: SV 2K4 -PO-

Dracon - wrzuć foty na prostate - albo upl do Azbestowni.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

31

Odp: SV 2K4 -PO-

Oka foty leca do azbestowni, powinny byc na minutach.

Stryjek: nie rozpakowalem jeszcze megi wiec nie mialem czasu przerobic na niej ten plik do jakiegos sensownego formatu. :(

Dopisane: do azbesta poszlo kilka fotek i klapa wiec wystawiam na prostatowni:

http://prostata.ath.cx/sv2004.zip

ślamk!

32

Odp: SV 2K4 -PO-

drc___ narazie zrobil takie cos: http://prostata.ath.cx/sv-real.txt

I do Grey'a napisz jakie osoby sie pojawily na party ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

33

Odp: SV 2K4 -PO-

Tylko nie ogladac tego riltajma spod przegladarki bo w wiekszosci przypadkow bedzie zle :)

ślamk!

34

Odp: SV 2K4 -PO-

No i po imprezie. Fajnie bylo tak po czterech latach spotkac sie w jednym miejscu :D Za pozno przyjechalismy, nie wszystkich poznalem itd. Zaluje ze wogole poszedlem spac zamiast posiedziec, lyknac kawe i pogadac z ludzmi.
Mam nadzieje ze uda sie to wszystko nadrobic w przyszlym roku. Bedziemy ostro kombinowali nad edycja na slasku. Zadnych obietnic ale jakies wizje sa.

35

Odp: SV 2K4 -PO-

oooooo, no proszę :) a ja już snułem plany o SV w Maju :) Of coz jeśli znajdzie się mój pad do Jag'a  :?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

36

Odp: SV 2K4 -PO-

Ty mi napisz lepiej maila qrde.... cos tak nagle zamilkl :D ? a te plany narodzily sie w pociagu w drodze powrotnej, trzeba to przegadac  na spokojnie.

37

Odp: SV 2K4 -PO-

tak na przyszlosc to nastepnym razem zabezpiecz program przed hakerem o xywce Pinokio, poprzez POKE 566,158, wtedy jego magiczne narzedzie hakerskie w postaci klawisza Break nie zadziala

Dobra, sie zrobi. Po porstu wtedy jak to pisałem jeszcze nie wiedziałem. I przepraszam, że w moim następnym poście nie uwzględniłem cię w liście osób, które mi odpowiedziały. Nie wczytałem się zbyt dobrze.

grzybson/SSG^NG

38

Odp: SV 2K4 -PO-

Tez sie odezwe, zeby nie bylo (cos mi sie nie pokazuja nowe wiadomosci na tym forum, jakis problem z automatycznym logowaniem albo co).

Wielkie podziekowania dla Greya i gratulacje za zorganizowanie czegos takiego! Naprawde wszystko stalo na bardzo wysokim poziomie!
Drugie podziekowania ida do Stryker'a za to, ze mnie wogole poinformowal, ze party bedzie mialo wogole miejsce :).

Pozdrowienia dla Jad'a - pierwszy raz zobaczylem, ze te etapy w Boulder Dashu da sie przejsc :P.
No i pozdrowienia oczywiscie dla pani z bufetu, ktora serwowala mega wypasione hotdogi za grosze!

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

39

Odp: SV 2K4 -PO-

Grybson - wiesz, ze na kompo wygrałeś oryginalne i zapakowane w folie gierki do Atari LYNX ???? :D:D:D:D - wyśle snailem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

40

Odp: SV 2K4 -PO-

Wow! Stryjek wprawdzie mi cos wspominal, ale i tak jestem bardzo zaskoczony hakierze o pseudonimie Pin. Cieszę się. Tylko teraz trzeba będzie Lynxa kupić, aby sobie pograć :) .

grzybson/SSG^NG

41

Odp: SV 2K4 -PO-

pr0be napisał:   
tak na przyszlosc to nastepnym razem zabezpiecz program przed hakerem o xywce Pinokio, poprzez POKE 566,158,


... LOAD "D:grzybek.txl"

ready
ready
.
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

a to ??

zawsze komisja może prace odżucić
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

42

Odp: SV 2K4 -PO-

Pinio, o czym ty mówisz? Przeca skompilowane było. (czy tez to jest żart który nie do końca rozumiem...)

grzybson/SSG^NG