1

Temat: RLT 2 SillyVenture 2k+4

Panowie,

Sytuacja jest powazna, zostalo nieco ponad 2 tygodnie a tu nie ma uzgodnionego RLT!

Niniejszym więc naprawiam sytuacje. Otóż z Warszawy jest idealny / tani RLT  do Gdańska o godz. 10:10 w piątek (o ile nie zmienią rozkładu).

Pociąg kursuje tak. Jedyną jego wadą jest to, że trzeba wziąć urlop / wagary w piątek. A tak to elegancko reszta - no i jestesmy o 15:00 w gdansku!

Ja jade tym!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: RLT 2 SillyVenture 2k+4

Mógłby kurcze przez Toruń jechac im nas więcej tym raźniej :]

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

3

Odp: RLT 2 SillyVenture 2k+4

Może i raźniej, ale za to niewy-raźniej (będziecie widzieć jak chlać zaczniecie).
Osobiście nie widzę przeszkód, żeby rlt przez Toruń jechał. Przy okazji może przez Turek by pojechał?

[ Dodano: 30.11.2004 23:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

4

Odp: RLT 2 SillyVenture 2k+4

ja i mikey pewno pojedziem pociagiem z wawy w piatek o 21:48, na miejscu o 2:30... ktos jeszcze?

--
= krap.pl =

5

Odp: RLT 2 SillyVenture 2k+4

i to jest zasadniczo nowy swiecki RLT :)
sklad: dely,krap, ziom_delyego, ja.

KTO NIE JEDZIE Z NAMI JEDZIE PRZECIW NAM :)

6

Odp: RLT 2 SillyVenture 2k+4

yo ludki! wnimanje wnimanje..atension:)

w dużym mieście Gdańsku w godzinach 23(z minutami)-5(z minutami) nie jeżdzą tramwaje...więc jeśli desant wysadzicie po drugiej to mały zonk...
Radze zapoznać sie nocną alternatywą autobusową pod adresem:
http://www.zkm.pl/noc.pdf
bo troche daleko by z buta po nocy naginać (do tego w mieście gdzie po nocy
grasują czambuły komodziarzy w szalikach Lechii Gdańsk ;) )
Jest jeszcze inna alternatywa: skm w kierunku Gdańska Wrzeszcza a potem z buta (znacznie bliżej niż z Dworca Głownego)

ale może ja sie nie znam bo ja z Zoppot:)

gep/lamers^dial

7

Odp: RLT 2 SillyVenture 2k+4

spoko loko, nie takie rzeczy ze szwagrem w wojsku .... :)
ten pociag jedzie przez wrzeszcz - tam wysiadziemy jak mniemam. skminimy jakis transporter :)

8

Odp: RLT 2 SillyVenture 2k+4

'llo! Panowie, jak będziecie mieli jakikolwiek problem z dostaniem się na party-place - pleez o kontakt:    0-603-370-134. Na pewno pomogę :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

9

Odp: RLT 2 SillyVenture 2k+4

jak zdaze na przesiadke w Olku to w Gdansku o 19:30 :)

10

Odp: RLT 2 SillyVenture 2k+4

o, to jeszcze do 2:30 wytrzymasz zeby toasta wzniesc? ;)

[ Dodano: Wto Gru 14, 2004 12:15 am ]
DOPISEK: Wyglada dobrze. Pociag P18205 o 21:40 z Warszawy do Kołobrzegu jedzie przez Gdańsk Wrzeszcz. Wg mapy jest to bardzo blisko PPlace. Powrotny pociag jedzie rowniez przez wrzeszcz wiec nie jest zle.
A tu mapka, mam prosbe aby miejscowi napisali czy to bardzo daleko czy tylko spacerek ;)