Temat: Loodzie ze sceny Atari

Co z ludzmi z takich grup jak Shadows, BitBusters, Tight ? Może by tak stworzyć podstronkę z krótkim info o grupach dawnych i dzisiejszych ich składzie, metamorfozach, krótkim infie about members, etc ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Loodzie ze sceny Atari

... na WIKI :)

: 404. Stopka not found

3

Odp: Loodzie ze sceny Atari

tight ... a ja byłem w tight ... szkoda że gumi się totalnie zdezaktywował ... ale ... myślę, że na jego dyskach jest kooopaaalnia różnych ciekawych rzeczy ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Loodzie ze sceny Atari

Pomysł ciekawy, ale dlaczego odwalać za kogoś robotę? Może kiedyś, w podręcznikach historii...

[ Dodano: 29.11.2004 23:01:24 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: Loodzie ze sceny Atari

tatqoo napisał/a:

szkoda że gumi się totalnie zdezaktywował

nie rozumię takich loodzi  :cry:

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Loodzie ze sceny Atari

cóż ... studia ...praca ... rodzina ...  żona .... same motywujące tematy :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: Loodzie ze sceny Atari

oto czym teraz zajmuje sie Gumi:

http://opss.safo.biz/?menu=opss&sub=credits

Odp: Loodzie ze sceny Atari

Szkoda, ze nie wymieniles np. MadTeamu, bo bym Ci powiedzial, ze niedlugo, juz wkrotce... A tak, no coż...  8)

9

Odp: Loodzie ze sceny Atari

oto czym teraz zajmuje sie Gumi:

http://opss.safo.biz/?menu=opss&sub=credits

Gumi to ten wyżej czy ten u dołu ? ... php ... a fuj ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: Loodzie ze sceny Atari

u góry, gadałem z nim dzisiaj ... atarke jeszcze ma ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: Loodzie ze sceny Atari

Szkoda, ze nie wymieniles np. MadTeamu, bo bym Ci powiedzial, ze niedlugo, juz wkrotce... A tak, no coż...  8)

No dobra, co z MadTeam'em ;) ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

12

Odp: Loodzie ze sceny Atari

oto czym teraz zajmuje sie Gumi:

http://opss.safo.biz/?menu=opss&sub=credits

Gumi to ten wyżej czy ten u dołu ? ... php ... a fuj ;)

Ja stawiam na tego po górze. ;)

A co Ci sie nie podoba w PHP? Wrr, grr. ;)

[ Dodano: 30.11.2004 13:28:46 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

13

Odp: Loodzie ze sceny Atari

A co Ci sie nie podoba w PHP? Wrr, grr. ;)

Wszystko  :?:   :lol:

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

14

Odp: Loodzie ze sceny Atari

No dobra, co z MadTeam'em

To, że Vasko robi strone o nich od jakiegos czasu. Chyba nie zdradziłem zadnej tajemnicy?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Loodzie ze sceny Atari

stronke ?? - to dobrze, że mi napisałeś.. :D:D - jako "członek" grupy TRS mam, z czego widze aktualne informacje.  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: Loodzie ze sceny Atari

tu mozesz sobie poczytac o jednym takim elektroniku :) http://republika.pl/atari_serwis/#4.0

[ Dodano: 30.11.2004 19:12:44 ]

myślę, że na jego dyskach jest kooopaaalnia różnych ciekawych rzeczy

tatqoo to moze bys z nim o tym pogadal ?? moze cosik sie uchowalo ;/ (jezeli tak to moze Vidol  sie zajmie przeniesieniem tego ??... )

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: Loodzie ze sceny Atari

Grzeniu:
Pytales o stronki/infa dotyczace grup, ja napisalem, ze szkoda, ze nie zapytales o MadTeam... Slowem: Dely mnie przeswietlil :)

Pinokio:
Jezeli nie wiesz, ze istnieje strona o G2F, to sorry 8O Teraz tylko bedziem dorabiac o reszcie produkcji. Ot i wszystko :)

18

Odp: Loodzie ze sceny Atari

Stryker:
Chetnie bym pozgrywal Gumisiowe dyski, tyle ze jest problem zeby je od niego wyciagnac. O Puzmanie (2 strona)  walcze juz od paru lat :(

19

Odp: Loodzie ze sceny Atari

Ja stawiam na tego po górze.

Na 100% ten na górze, szukaliśmy razem w Elblągu naszych skradzionych plecaków. Poza tym nazwisko się zgadza. ;)

Chetnie bym pozgrywal Gumisiowe dyski, tyle ze jest problem zeby je od niego wyciagnac.

No pewnie, że jest problem, o ile wiem wyciągnął je od nie go Casper kilka lat temu i zachomikował w piwnicy, czy też może dał kotom na podściółkę...

[ Dodano: 29.11.2004 21:31:32 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

20

Odp: Loodzie ze sceny Atari

ej jak mozna nie wiedziec jak gumis wyglada :> ten na gorze of coz! nawet sie nie postarzal!;) czasami ludzie mylili profiego z gumim (po pijaq) :D fajnie ze zyje i ma sie dobrze:)

greetz all:)

MM: Zgodnie z zasadą 8 regulaminu AA, Solo niestety nie może już używać avatara.

21

Odp: Loodzie ze sceny Atari

Solo, zmieniles sie!! Wczesniej cos Ci latalo ciut nizej, na wysokosci pępka! Jako podstawka pod piwo dzialalo ;)

22

Odp: Loodzie ze sceny Atari

btw. solo: fajny avatar :)
jak to ty to niemal sie zakochalem :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

23

Odp: Loodzie ze sceny Atari

I jak znam zycie scena szybko ich zawartości nie ujrzy (mowa o dyskach Gumiego u Caspera.....)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

24

Odp: Loodzie ze sceny Atari

Na 100% ten na górze, szukaliśmy razem w Elblągu naszych skradzionych plecaków. Poza tym nazwisko się zgadza.

no pewnie!  A jak sie skonczyla afera z plecakami ?   Jak wracales do chaty pozniej ???

25

Odp: Loodzie ze sceny Atari

Gumi znalazł w krzakach swoje spodenki i chyba koszulkę ;P. Ja nie odnalazłem nic, szkoda XEPa 80, który przepadł. Wątpię, czy bałwany wiedziały chociaż, co to jest. Rąbnęli mi dokumenty i nie pojechałem przez to potem na Słowację (zlot był wtedy chyba w Prievidzy).
Do domu jakoś wróciłem, bo portfel miałem w spodniach a spodnie pod głową. Plecak na resztę klamotów pożyczył mi Jet.

Epilog miał miejsce 1,5 roku później, jak dostałem z Ery (chyba) rachunek za komórkę na półtora tysiąca. Kupili sobie na mnie komórę i dzwonili do bólu... Udało mi sie to odkręcić, ale kosztowało mnie to biegania po urzędach.

Posty [ 1 do 25 z 26 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź



Currently installed 9 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.

[ Wygenerowano w 0.095 sekund, wykonano 17 zapytań ]