26

Odp: Czym wylutować

A może odciąć nóżkę? Wylutowana i tak na ogół bywa niepotrzebna. Mocując się z jedną nóżka (zwłaszcza, gdzieś ze środka) można coś uszkodzić. Ja bym sie bawił raczej w wylutowanie całego układu.

[ Dodano: 29.11.2004 23:23:29 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

27

Odp: Czym wylutować

Odciac to jasna sprawa, jednak sa moze jakies humanitarniejsze sposoby? Choc po czesci masz racje Lizard... w polowie wylutowywania wiekszego ukladu by mnie nerwica trafila i byloby po przeszko... tfu nozce ;P

ślamk!

28

Odp: Czym wylutować

ja wszystkie pokeye jakie wyrwalem to wlasnie za pomoca odsysacza   :)

wszystkie = cały 1 co? hehe  :twisted:  :lol:

29

Odp: Czym wylutować

e... odsysacz sux... plecionka rox!
weller tez rox... tylko kurcze duzo kosztuje :/

o! to ty lutownicy wogle uzywasz???  :twisted:  :D

30

Odp: Czym wylutować

no wyobraz sobie, ze tak dziwne nie? zreszta.... od lutowania sa takie slugusy jak ty... ja najwyzej moglbym cos zaprojektowac.... a jakis robotnik (robot) mi to wylutje ... hehe ale ja wiem Havoc to w ogole jest debeściak... to ile tych pokeyow wszystkich wylutowales no? pochwal sie.  a bardziej serio: to kiedy ty nawet nie mialas pojecia o czyms takim  co sie zwalo scena atari ... to zesmy z Grubshym scalaczki z atarki wyjmowali .... a ty wted na chleb mowiles beb.... i nie podskakuj bo Co przykrosc zrobie  :)

31

Odp: Czym wylutować

czy tylko ja mam wrazenie ze nie przepadacie za soba?

32

Odp: Czym wylutować

e... tam gdyby tak bylo to bym Havoca nie wpuscil na Easta. :P

33

Odp: Czym wylutować

Mikey jakby był trzeźwiejszy na Eascie to by wiecej widzial i nie musial sie opierac na wrazeniach  :lol:

34

Odp: Czym wylutować

mojej głupoty nieprzebijecie  :lol:

jak 1-szy raz próbowałem wylutować jakiś układ (bodajrze jakiś ROM, to po zakończeniu całej operacji, jak układ już latał luźno. W procesie wyjmowania został złamany wpół :( .....  8O  :rolleyes: 

2-go razu niebyło ....  :lol:  Stwierdziłem, niech sie za to bierze ktoś kto potrafi... napewno nie ja...

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

35

Odp: Czym wylutować

No, bo Casper, jakby Ci to powiedzieć... duszkiem!

36

Odp: Czym wylutować

:p

normalnie kolega Jurgi krypto reklame robi!!!!!!!

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

37

Odp: Czym wylutować

e... tam gdyby tak bylo to bym Havoca nie wpuscil na Easta. :P

e... tam gdyby tak bylo to bym sam na Easta nie przyjechał  :lol:

38

Odp: Czym wylutować

Havoc!? tzn. ze nie lubisz Vasca?  :?:   :!:

39

Odp: Czym wylutować

Jakby mnie nie lubil, to by do dentystki leczyc zeby tylko chodzil  8)

40

Odp: Czym wylutować

Pardon? Co się tam działo Czy ja powinienem może o czymś wiedzieć?

[ Dodano: 01.12.2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

41

Odp: Czym wylutować

ja tam was wszystkich lubie :D

vasco: ja TYLKO zeby lecze  tam  :lol:

42

Odp: Czym wylutować

Mcm: nie bij havocka - to taki grzeczny chłopczyk, nawet specjalnie na Iście na kaca nie narzekał, choć "the day after first night" widać było, że cierpi strasznie... ;)

Btw. greetz 2 U ALL! :) (Maciek, pozdrów Ewelinkę!) :)

I Ty zostaniesz big endianem...

43

Odp: Czym wylutować

Ja w czasach kiedy bawiłem się elektroniką używałem lutownicy transformatorowej z odsysaczem - doszedłem nawet do takie wprawy, że wylutowywałem 8 lub 16 scalaków RAM bez uszkodzenia ścieżek ;) A wylutowanie POKEY-a przy takiej ilości nóżek, to była rozgrzewka ;)

44

Odp: Czym wylutować

A no bo, jak to MacGyver, wylutowałbyś pewnie te układy nawet zapalniczką w razie potrzeby.  :) Bez uszkadzania ofkors.

[ Dodano: 02.12.2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

45

Odp: Czym wylutować

Czytam, czytam i się nastrajam do wylutowania 8 scalaczków pamięci. Lutownice mam odsysacz tez, już się boje.

[ Dodano: Pią Gru 03, 2004 18:18 ]
Koledzy mam pytanie czy po czerwonych kwadracikach z testu pamięci można określić, która kostka jest zepsuta. Żadna się nie grzeje. Czy może to być uszkodzenie czegos innego niż kostek pamięci?? Średnio, co trzeci kwadracik jest zielony, a reszta czerwona. Atarka po załączeniu zasiania startuje z testu pamięci. (jest to 800XL ta z linia opóźniającą). Pomocy!!!

1088XEL i inne XL, XE, ST.