Temat: sprzedam konolę Atari Jaguar

Jak w temacie, z kablami połączeniowymi i padem. Cena - 250 zł

2

Odp: sprzedam konolę Atari Jaguar

Hint: Wystaw na Allegro.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: sprzedam konolę Atari Jaguar

Po co podpowiadasz. Kup i sam wystaw. Zwróci się z nawiązka. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: sprzedam konolę Atari Jaguar

No nie wiem... ceny ostatnio znacznie spadly. Chyba ze jest w pudeleczku i z jakas gra... Jelsi goly to jak wezmie 250 to bedzie mial szczescie.
Ja bylem glupi i rok temu sprzedalem swojego za 200zl (glupi bylem ze wogole sprzedalem, ale jesc trzeba...).

5

Odp: sprzedam konolę Atari Jaguar

250 to stanowczo za duzo za konsolę z kablami.
mogę dać max. 150 zeta. :-)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

6

Odp: sprzedam konolę Atari Jaguar

210, za mniej nie mogę sprzedać - do konsoli też jest pad

7

Odp: sprzedam konolę Atari Jaguar

.. pytanie - czy istnieje szansa zakupu tej "przystawki" z CD do Jaga??.. bo tak się zastanawiam ::

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: sprzedam konolę Atari Jaguar

Pewnie, ze istnieje. Upolowac ja jednak musisz na ebay'u bo tutaj jak juz sie pojawi to w cenie niemal 2 jagow :((

Tak swoja droga ma ktos na zbyciu carta z tempestem 2000? :))

ślamk!

9

Odp: sprzedam konolę Atari Jaguar

Na ebayu cd do jaga nie schodza praktycznie ponizej $100 + koszty wysylki... To juz lepiej na allegro. Trafia sie raz na rok :) Ostatnio poszedl za 300 cos chyba... a wczesniej za 600, o ile pamietam

10

Odp: sprzedam konolę Atari Jaguar

Z racji, ze pojawia sie baaardzo rzadko to i ceny sa rozne, rozniste.
Jak ktos chce brac jaga, a pozniej cd to taniej wyjdzie komplecik. Na niemieckim ebay'u niedawno poszedl jakis za 70EUR (sam naped) bez pudla, tylko te standardowe plytki. Odlozona kasa, szczescie, cierpliwosc i jag twoj ;)

ślamk!