Temat: [Kupię] SIDE3

Jak w temacie, kupię używane SIDE3, może ktoś sobie sprawił nietrafiony prezent i chciałby się pozbyć? :)
Cena na Retrohax trochę mnie odstręcza, a zakup u Lotharka do końca kwietnia niestety przespałem ;)

2

Odp: [Kupię] SIDE3

U Lotharka było 2,5 złotego taniej niż na Retrohax. To taki problem? :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: [Kupię] SIDE3

Chyba pisząc o tej różnicy masz na myśli wyjściową cenę wcześniej u Lotharka, a nie obniżoną dalej w koszyku po wyborze płatności przelewem (wychodziło około 390 PLN ztcp).
Problem nie problem, w tym wątku pytam czy ktoś ma do sprzedania używane, mam prawo mieć psychiczną granicę wydatku w kwocie 400 zł za SIDE 3 ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-05-13 12:18:47)

4

Odp: [Kupię] SIDE3

szczerze to i ja mam taką granicę - niemniej w tej chwili rynek półprzewodników się posypał - nie można nic kupić lub płaci się 300-400% ceny wyjściowej aby móc kontynuować produkcję
jeśli sytuacja szybko się nie zmieni pozostaną nam układy na neonówkach
(to tylko informacyjnie, ja to tylko zaprojektowałem/opracowałem cpld - nie znam kosztów produkcji)

przechodze na tumiwisizm

5

Odp: [Kupię] SIDE3

I do tego najtańsza wysyłka (UPS standard) na Retrohax.net to 26.01 PLN...

6

Odp: [Kupię] SIDE3

No cóż mogę napisać, lepszej oferty mi UPS nie dał. Co do cen, to chleb też podrożał ale to się pewnie nie liczy :)

7

Odp: [Kupię] SIDE3

To może Inpost by dał? ;)

8

Odp: [Kupię] SIDE3

InPost dał, ale puki co to ja jeszcze produkty wprowadzam na sklep. Robie wszystko sam więc to nie będzie pstryk i przeniesione.

9

Odp: [Kupię] SIDE3

Ok, dzięki za info, pozostaje poczekać i na razie używać niezmordowanego SIDE (1) :)

10

Odp: [Kupię] SIDE3

może warto skorzystać z furgonetka.pl - oni mają fajnie po podpisywane umowy i dla małych firm dają dobre ceny, miałem swoją umowę z UPS a na furgonetka miałem ten sam ups o 1/3 mniej

--
Jacek

11

Odp: [Kupię] SIDE3

Moze lepiej wybrac AVG cart? Nadal jest po 60 euro.

12

Odp: [Kupię] SIDE3

Pierwsze co jest istotne to to że im masz więcej wysyłek tym większe przełożenie a więc można renegocjować umowe. Puki co nie miałem jakiegoś kosmicznego ruchu w sprzedaży więc jest jak jest.
Druga sprawa, nie chodzi o firme tylko o integracje tego z engine`em. Co z tego że zrobię coś pare złotych taniej skoro poświęce na to dwa razy tyle czasu i zaraz pojawią sie posty że wysyłka UPSem zapłacona a tu dopiero 3 dni później wyszła. Ja i tak już nie wyrabiam na zakrętach więc raczej wole sobie ułatwiać niż utrudniać ale tak czy siak to wszystko trwa bo cudów nie ma.

13

Odp: [Kupię] SIDE3

ZuluGula napisał/a:

Moze lepiej wybrac AVG cart? Nadal jest po 60 euro.

Jestem świadomy istnienia AVG Carta, ale docelowo chciałbym zastąpić SIDE1 przez SIDE3 ;)

14

Odp: [Kupię] SIDE3

Jacques napisał/a:

I do tego najtańsza wysyłka (UPS standard) na Retrohax.net to 26.01 PLN...


Swoją drogą, właśnie sprawdzałem i mi wychodzi 18 PLN więc albo gdzieś jest błąd albo wybrałeś droższą usługe z tych co są dostępne via UPS.

15

Odp: [Kupię] SIDE3

drygol napisał/a:
Jacques napisał/a:

I do tego najtańsza wysyłka (UPS standard) na Retrohax.net to 26.01 PLN...


Swoją drogą, właśnie sprawdzałem i mi wychodzi 18 PLN więc albo gdzieś jest błąd albo wybrałeś droższą usługe z tych co są dostępne via UPS.

To może jednak "albo gdzieś jest błąd" ;)

https://i.ibb.co/ScZYX3w/Screenshot-2021-05-13-Cart.png

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-05-13 15:56:23)

16

Odp: [Kupię] SIDE3

No i był, przede wszystkim w definicjach przesyłek pocztowych. Co do UPSa to coś koło 2pln mniej na ten post code wychodzi teraz - inny rodzaj pickup. Niezbadane są wyroki API UPSa ;)
Się okaże co mi na FV wyjdzie od nich.

17

Odp: [Kupię] SIDE3

+ 10 PLN odbior;
+ 7PLN dostawa pod adres prywatny

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey