2,976

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@ BartoszP

" i chyba zdajesz sobie sprawę jakiej dokonujesz manipulacji.
Inną sprawą jest to, że chyba nie rościsz sobie prawa do decydowania o czym mam albo nie mam pisać, i inni także, gdy sam w tymże zdaniu deklarujesz "recydywę" w swoich przyszłych medialnych popisach ?"
Fiu fiu pan EXPERT hahahahaha  od teori ze pieniadze sa z bankomatu oraz ze slonce pownno placic podatki :-)

2,977

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zieeeewwww ...... Już ? Ulżyło ?
Pozostał jednak ciągle jakiś niedosyt .... postaraj się i napisz jeszcze coś ... ale tak dosadnie bo na razie jakoś tak dziwnie "lajtowo" było.

2,978

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@ BartoszP
"Inną sprawą jest to, że chyba nie rościsz sobie prawa do decydowania o czym mam albo nie mam pisać, i inni także"

Może nie zauważyłeś podczas rejestracji albo nie przeczytałeś albo nie zrozumiałeś czegoś takiego jak 'Regulamin'.
To forum posiada 13 punktów regulaminu, a punkt 3 brzmi:

"Wszelkie bluzgi, wulgaryzmy, wyzywanie innych jest zabronione i mogą zostać nagrodzone ostrzeżeniem, a następnie urlopem. Pamiętaj poza tym, że twoje wypowiedzi świadczą o Tobie i Twojej kulturze."

I to nie BartoszP rości sobie prawa do decydowania ale Admini i Moderatorzy tego forum mogą ograniczać wypowiedzi w oparciu o Regulamin, z którym zdaje się musiałeś się zgodzić zakładając konto.

===add===
a  w temacie topiku:

To tak się zastanawiam co to będzie jak komuś z listy w art. 191 Konstytucji RP przyjdzie pomysł aby skorzystać z art. 188 ust. 4 tejże Konstytucji :> Albo czy aby na pewno politycy mogą się jedynie "obawiać" fatamorganicznego Trybunału Stanu, czy może w którymś momencie ich działania podejdą pod paragrafy KK choćby z rozdz. XVII?

W KK jest tylko mowa o przypadkach z użyciem przemocy, lecz jedncześnie nie jest zdef. o jaką przemoc chodzi. Czy jedynie fizyczną czy może również psychiczną (poniżanie, wzbudzanie poczucia zagrożenia czy przemoc ekonomiczna wyrażająca się niezaspokajaniem potrzeb materialnych, uniemożliwianiem podjęcia pracy)?
Czy np. obcinanie budżetu konstytucyjnym organom i paraliż ich pracy może stanowić również rodzaj przemocy podpadającej pod paragrafy KK?

Ostatnio edytowany przez erOS (2016-03-10 10:35:50)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

2,979

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP nie ziewaj powiedz cos o bankomatach hehehehe  albo inna teorie ciekawą :-)

@erOS nie bluzgam :-) pokaz gdzie bluzgam prosze :-) nie krepuj sie :-) - a jak nie znajdziesz to przeczytaj to co napisales o  "swiadcza o tobie itp "

I to nie bartosz -  jasne - najpierw zaczyna a pożniej leci do admina z placzem :-) nie bylo tak BartoszP ? ;-) hehehehee ( ta wiem nie bylo ;-)

A wracajac do topicu .

ZGODNIE ZNOWELIZACJA  ustawy o TK autorstwa PO -  Tk jest nadrzadem - dozywotnio wybranym :-) swietna fucha . Podpowiem nie jestem za pis jestem prawicowcem ( pis jest lewicowy - sory no bonus )  .Smieszy mnie jak zamiast skoncentrowac sie na problemie dajecie sie wciagnac w cyrk :-) Po cie okradlo ale nie lubie kaczora to na zlosc sobie bede pracowal do 90 :-)

2,980

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"czy przemoc ekonomiczna wyrażająca się niezaspokajaniem potrzeb materialnych"

Ja maze o leksusie :-) Mysle ze powinienem pozwac wladze bo o przemoc :-) Hahahahahah  Aha  masz jakies jeszcze zlote mysli :-) sory stary ale masz mentalnosc osdanika tudziez uchodzcy inna nazwa imigranta . MNIE SIE NALEZY  . PRACA TWOJ WROG . PRACUJA GLUPCY  :-)

2,981

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@kosa:
może nie bluzgasz, nie śledzę twoich wypocin, ale wspomniany punkt nie traktował jedynie o bluzganiu.. zdaje się, że znów się wykazujesz nieumiejętnością czytania... bo nawet jeżeli nie bluzgasz to z pewnością możesz wyzywać i obrażać... co też nie jest mile widziane.

nie wnikaj w moją mentalność, bo g... o niej wiesz i o mnie... coś ci się mylnie wydaje i wypisujesz zwyczajne bzdury..
nie wiem na jakiej przesłance opierasz swoją pewność co do moich poglądów i mentalności, nigdzie nie napisałem co mi się należy ani jaki model gosp. wyznaję.. znów kulą w płot... i znów próbujesz obrażać próbami porównań..

a ów termin 'przemocy ekonomicznej' to zwykły termin prawny,  to rodzaj znęcania psychicznego,  przemoc ekonomiczna to np. zabieranie pieniędzy, uniemożliwianie pracy, kontrolowanie wydatków, wpędzanie rodziny w długi a nie żadna roszczeniowość ..  Co prawda termin ten dotyczy KK ale raczej dotyczy spraw rodzinnych i tylko tak półżartem pół serio się zastanawiałem czy można go również przenieść na grunt konstytucyjnych organów... ale żyj w swoim świecie, dalej obrażaj... daleko na tym nie zajedziesz...

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

2,982

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@erOS obrazac ? A kogo ja obrazam  i wyzywam ?
a)Stwierdzam ze ktos jest lewakiem ( fakt sam fakt bycia lewakiem jest obrazajacy :-) )
b)Jesli cytuje cudze wypowiedzi ( nawet te durne )  to nie znaczy ze kogos obrazam - to znaczy ze przywoluje jego wypowiedzi :-) ktorymi sam sie obraza

Jesli obraza cie mowienie prawdy to sory :-) Przyklad jestem prawicowcem jesli nazwiesz mnie prawiczkiem  , mocherem ,  bialasem  itp to sie nie obraze bo tak jestem biay jestem mocherem jestem prawicowcem :-) dlaczego mamsie obrazac. jELSI NAZYWAM KOGOS LEWAKIEM ( SAM FAKT BYCIA LEWAKIEM JEST POWODEM DO WSTYDU )   A TEN KTOS JEST LEWAKIEM I OBRAZ GO TO STWIERDZENIE TO MAMY DO czynienia ze schizofremia :-)

a GDZIE JA WNIKAM W TWOJA MENTALNOSC :-)  faktycznie przyznam ci racje gowna mnie to obchodzi - i to tak doslownie :-)
(tylko nie poczuj sie obrazony  :-)  zwaz ze przyznaje ci racje :-) ) Koentuje twje wypowiedzi - przeczutaj moze to co napisales :-)

albo ci pomoge "czy przemoc ekonomiczna wyrażająca się niezaspokajaniem potrzeb materialnych" - durniejszych slow to na tym forum nie czytalem - sory nazywam  po imieniu - jesli cie obrazilem to masz problem :-)
oBRAZNAIE BLE BLE BELE  twoje poglady  napisales powtorze jeszcze raz
"czy przemoc ekonomiczna wyrażająca się niezaspokajaniem potrzeb materialnych"
algorytm przeczytaj i przeanalizuj

Matko przemoc ekonomiczna - hahahahaaha iedz do afryki i opowiadaj takie glodne kawalki jedz na sciane wschodnia i opowiadaj takie glodne kawalki ludzim kotrym PO  zafundowalo dozywotnia prace w  markecie bez  prawa do emerytury oraz  jakichkolwiek swiadczen .

Konstytuyjne organy - a ty czytales ta konsyttucyje ? a czytales ten stek bzdur kotre uchwalio po ? wiesz ze  sedzioie TK  moga byc karani  ? PEWNIE NIE wiesz bo nie czytles ustawy  kotra komentujesz .Wiesz ze sedziowie maja dozywotnia emeryture ? Tez pewnie nie wiedziales :-) Coz zasada nie wiem nie znam sie nie CZYTALEM ale sie wypowiem  obowiazuje

Obrazanie cry mowienie parody :-)  Obrazasz sie ze nie czytles ustaw o ktorych mowisz:-) nie wiezusz to zorganizujmy chata online ja kontra moadralinscy - z widownia - zasady proste 1 minuta na odpowiedz :-) tak abys nie zdazyl odpytywac googla - i zobaczyy kto CZYTAL ustawy a kto  udaje ze wie o cym mowi :-)
3msie  i nie nadymaj sie tak bo  to nie zdrowo :-)

2,983

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@kosa:
to może inaczej, żebyś zrozumiał.. czy Ty mnie uważasz za tzw. lewaka? Wypowiedź uzasadnij moimi wypowiedziami  świadczącymi o takim lub innym lewactwie/prawactwie i czymkolwiek tam innym... może się czegoś dowiem ciekawego...

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

2,984

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Uprzejmie ostrzegam, że tytułowanie per debil nie będzie tolerowane.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2,985

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kosa ... słoneczko .... zieeeeeeewwwwww ... nawet dwa zieeeeewwwwwyyyyyy ....

Widać, że potrzebujesz wielokrotnego powtarzania w celu przyswojenia pewnych informacji ... ale niech Ci będzie ... czasami praca u podstaw może zadziała:

Bankomat - to takie urządzenie służące przede wszystkim do wypłaty gotówki, zwracam Ci uwagę na "przede wszystkim" co oznacza, że bankomat nie służy tylko i wyłącznie do wypłaty gotówki, które ułatwia korzystanie z własnych pieniędzy. I te moje pieniądze, co może cie zaskoczyć, są w każdym bankomacie na świecie. Sprawdzałem. Nawet w Egipcie też chyba są. Na osiedlu obok sklepu były i w centrum miasta były. Podchodzisz, wsadzasz kartę, podajesz PIN i są. Idziesz do innego ... i też są. W moim przypadku ... nie wiem jak w twoim .... bank codziennie uzupełnia moje konto w każdym bankomacie. Mówią, że to odsetki ale jakoś im nie ufam .. chyba dobrze robię ... jak myślisz ?

Reszty dowiesz się może w następnym odcinku opowieści jeśli wyjaśnisz nam swoje rewolucyjne tezy

kosa0 post 2980 napisał/a:

MNIE SIE NALEZY  . PRACA TWOJ WROG . PRACUJA GLUPCY  :-)

kosa0 post 2336 napisał/a:

Pieniądze  biora sie z pracy :-)

Musisz się zdecydować. Jesteś głupcem czy chcesz mieć pieniądze ?
Zanim odpowiesz zastosuj "algorytm przeczytaj i przeanalizuj".

P.S.
Ja pisałem o MOICH pieniądzach w bankomacie ... nie wiem czy tam są twoje ... musisz sprawdzić.

P.P.S.
Robię sobie z Ciebie "beke" jak to sam określasz ... Ciekawe co tym razem wymyślisz ... lewak, idiota, debil ... to już jest passe i oklepane ... zrób na złość Adminom  żeby Cie nie zbanowali na twoja własna prośbę  ....  Niech wiosna tchnie świeżość w twe złote usta i przelewające to na strony forum palce mistrza logiki i wiedzy .... tak, tym też robię sobie "bekę" ...

2,986

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ten wątek stracił sens, od wczoraj jest w Polsce wojna domowa. Do zobaczenia na ulicy.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,987

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

E tam na ulicy.
Za dużo ludzi ma to w 4 literach.
Zza klawiatury to inaczej wygląda.
Albo sprzed telewizora.

2,988

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bo nie dotyka to bezpośrednio zbyt wielu. Jest piwo, kebab, chleb, pizza ,Starbucks i McD otwarte,  Pendolino jeździ, itp. to czego brakuje?
FB, Twitch, Youtube są, może nawet Twitter.
W CSa da się grać.

Sklepy z dopalaczami, automaty hazardowe, można jeszcze do Wielkiej Brytanii wyjechać.
Aż sie kroi teoria spiskowa dlaczego się za nie jeszcze nie zabrali.
Raz wziąłem na stopa kolesia, który planował za tydzień wyjechać do Anglii żeby zarobić i za 9 lat(sic!) wrócić i otworzyć sklep z dopalaczami. Jak to mówi inne pokolenie: niezła beka. Meldonium tego nie przebije nawet ofensywą mającą otworzyć drogę lądową na Krym.

Dobra, wracam sprzątać do realium, jakby to powiedział Gamedec.

Ostatnio edytowany przez lemiel (2016-03-11 18:56:47)

2,989

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Telewizja kłamie !

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … l#MTstream

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,990

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak samo "obiektywna" była tv za poprzedniej ekipy, jak np. podczas relacji z marszu niepodległości w tv można było zobaczyć jedynie bijatyki zakapturzonych bandziorów. Sam kiedyś byłem świadkiem (przypadkowo) marszu równości (czy jak to się nazywa). "Na oko" tak góra z 2 tys. ludzi, ale oczywiście w naszej TVP pan/i redaktor "rozmnożyła" towarzystwo do 15 tys. Ciekawe, thePink, czy wcześniej zauważałeś takie sytuacje i czy tak Cie to wtedy irytowało i krzyczałeś "Telewizja kłamie!"

A tak z innej beczki: czy ktoś z was zauważył, że np. na WP.pl kiedykolwiek pojawia się zdjęcie kogoś z tzw. prawicy, to mina jakaś beznadziejna, a fotki lawaków i liberałów (tfuuu) takie piękne :)

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2016-03-12 22:10:00)

2,991

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zawsze twierdziłem i będę twierdzić, że telewizja kłamie :) - bo tak po prostu jest.

Szkoda tylko, że w tak otwarcie perfidny sposób..... z tym KODem to już przesadzili - jak komuniści, którzy starali się nie pokazywać ludzi na spotkaniach z JP2 w latach 70/80...

Poza tym - nie podoba mi się, co w tym kraju się dzieje.

Chyba trzeba znów iść na demonstrację - kurczę, ostatnio na takim porządnym wiecu to byłem pod ambasadą ZSRR na początku lat 90 ... Co tam się wyprawiało..... Latały kamienie, butelki, płonęły flagi ZSRR..... oj, działo się :)

tP

(edit)

ps Antoni znów atakuje :(

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … l#MTstream

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2016-03-13 01:01:02)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,992

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zastanawiam się, czy w świetle prawa nie mamy wszyscy obowiązku zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa:

http://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/s … pstwa.html

Nasuwają mi się punkty:
- zamach stanu (art. 127 KK)
- usuwanie przemocą organu konstytucyjnego (art. 128 KK)
- szpiegostwo (art. 130 KK)

Zadziwiająco łagodnie reagują Rosjanie na wypowiedzi naszego Ministra Obrony Narodowej. Jakiekolwiek byłoby moje zdanie na temat polityki tego kraju, życzyłbym sobie, żeby Minister Obrony Narodowej pozostał powściągliwy w swoich wypowiedziach, ponieważ nie jest osobą prywatną, ale reprezentuje cały kraj. Miejmy nadzieję, że nie rozpęta kolejnej wojny.

Na koniec zacytuję 13 prawd podstawowych według Jacka Fedorowicza :) , które każdy zwolennik Placka powinien sobie codziennie powtarzać:

1. Trwa zmasowany atak całego świata na Polskę.

2. Świat boi się Polski, bo nabroił, i teraz, gdy Polska wstała z kolan, może światu przyłożyć.

3. Komisja Macierewicza bezstronnie i fachowo dojdzie do prawdy, tzn. ogłosi, ile dokładnie bomb podłożył Tusk.

4. Trybunał Konstytucyjny już dawno próbował zabrać po 500 zł każdemu dziecku, nie tylko drugiemu, i za te pieniądze jeździć po Chinach.

5. Trybunał Konstytucyjny zniszczyła Platforma Obywatelska, ale szczęśliwie udało się to naprawić. Żadnego problemu już nie ma. Komisja Wenecka i Parlament Europejski idą na pasku agresorów (patrz pkt. 1.), ale my im pokażemy.

6. Protesty KOD się kończą.

7. Protesty KOD są opłacane z zagranicy i mają niewielką liczbę uczestników. Co to znaczy masowa demonstracja, pokaże dopiero nasz marsz poparcia dla rządu, gdy wyprowadzimy na ulice milion oceniony przez policję na pięć milionów.

8. Polacy mają prawo poznać prawdę o swojej historii. Porozumienia Sierpniowe 1980 r. podpisywali założyciele "Solidarności", tzn. Lech Kaczyński z bratem. Niestety agent SB Lech Wałęsa zniszczył ich dorobek przy Okrągłym Stole, zakładając esbecko-niemiecko-rosyjskie kondominium pod mylącą nazwą "III RP". Na szczęście zrywem wyborczym 25 października 2015 r. Naród skruszył kajdany i Polska odzyskała niepodległość.

9. Unia Europejska nas wydoiła.

10. Głosowanie w Sejmie inaczej, niż głosuje PiS, jest podważaniem wyników demokratycznych wyborów.

11. Wszystko, co robią politycy opozycji, wynika z żalu za korytem, od którego zostali oderwani. (Uwaga! Na czas sprawowania rządów przez PiS koryto przestaje być korytem, staje się miejscem bezinteresownego działania dla dobra Narodu. Miejsce to wróci do nazwy "koryto" zaraz po przejęciu władzy przez opozycję).

12. Ale to czysta teoria. Do przejęcia władzy przez opozycję Naród nie dopuści. Wola Narodu stoi ponad prawem. Wolę skasowania wyborów Naród wyrazi we właściwym czasie ustami Jarosława Kaczyńskiego.

Uwaga! Jest jeszcze pkt 13., ale należy go na razie jedynie zapamiętać. Jego wygłaszanie rozpoczniemy dopiero wtedy, gdy uda się nam już na dobre wyrwać Polskę z łap Unii Europejskiej.

13. Ten Putin jest całkiem sympatyczny.

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

2,993

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dekalog Platformy
1. Masz coś do ukrycia - ukryj to

2. Chcesz skłamać - zrób to śmiało, potem może nie być okazji

3. Porażki obracaj w sukcesy - będziesz doceniany

4. Nie martw się tym co będzie jutro - zrobią to za ciebie twoi słudzy dziennikarze

5. Uśmiechaj się szeroko - po co się smucić. Nuć sobie przy okazji  "Always look on the.."

6. Pamiętaj! Białe zawsze możesz przedstawić jako czarne, nikt się nie zorientuje.

7. Ćwicz się w rozmywaniu i negowaniu Prawdy - ona jest dla nas Niebezpieczna

8. Kochaj i szanuj tylko swoich - reszta to hołota

9. Bądź bezlitosny dla słabych i dobrych - liczy się siła Partii, liczymy się tylko MY

10. Powtarzaj sobie codziennie z wiarą: " Nigdy nie przegramy, nigdy nie przegramy, nigdy..."

...znalezione w necie. Moze nie tak smiszne, ale prawdziwe.

2,994

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Punkt 5-ty mi się nawet podoba.
A co do punktu 6-tego, to myślę, że "Placek" jest czujny i się jednak zorientuje :)
https://www.youtube.com/watch?v=lcJ04RegSKo

Ostatnio edytowany przez Montezuma (2016-03-15 08:46:48)

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

2,995

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@ravenax28: +1
@Montezuma: +1

Genialnie trafne :)


Kolejny kwiatek - tym razem dotyczący mediów:
"w sobotę dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Mariusz Pilis na porannym kolegium TVP Info stwierdził, że głównym tematem stacji w tym dniu ma być nie demonstracja Komitetu Obrony Demokracji, tylko inwigilacja dziennikarzy oraz konferencja Episkopatu Polski na temat Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie. Wydawczynie Izabela Leśkiewicz i Magdalena Siemiątkowska nie zgodziły się na to, uznając za sprzeczne z zasadami dziennikarstwa, i opuściły redakcję."

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/tv-p … iej/k0ryz9

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2016-03-15 16:20:28)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,996

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Loteria paragonowa:

http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title, … omosc.html

cytat:

"Pan Stefan bierze udział w loterii od początku, ponieważ pierwszy paragon zarejestrował 4 października 2016 r."

Błąd czy za wcześnie opublikowano ??? :) :) :) :)

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2016-03-17 08:35:12)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,997

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nowy Jedwabny Szlak...
Jak Polska może być bogatsza od Niemiec dzięki Chinom.
https://www.youtube.com/watch?v=fAmcoBBgQcU
https://www.youtube.com/watch?v=GyGYIP7yxjE
Obie rozmowy z Bartosiakiem mają po ok 15min.

I jeszcze Chiński film promocyjny tego przedsięwzięcia. 4min.
https://www.youtube.com/watch?v=8sUG8IFcm2o

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

2,998

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nowy Jedwabny Szlak nic nie zmieni. Jeden taki pociąg może mieć maks 100 kontenerów, a takich pociągów może jechać na raz może kilka. Porównując, jeden duży kontenerowiec to około 15000 kontenerów, a pływa ich non stop pomiędzy Europą a Chinami kilkadziesiąt. Czasowo, to jest 3-4 tygodnie koleją zamiast 5-6 statkiem, więc też nie jest rewelacyjnie. Dodatkowo, z powodu kryzysu w Chinach, koszty frachtów są obecnie chyba najniższe w historii (150USD za czterdziestostopowy kontener) co dodatkowo oddala wizję szlaku, do którego trzeba dobudować kosztowną infrastrukturę.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,999

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

SPONTANICZNIE tworzy się nowe ORMO zwane obecnie ONR

http://www.narodowe.jaworzno.pl/teksty/ … 0-03-2016/
http://lodz.tvp.pl/24557938/onr-bedzie- … trkowskiej

A za pasem nowa ustawa "antyterrorystyczna".

3,000

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jeśli policja "mówi", że nie widzi problemów- to na pewno są. Jeśli policja "interweniuje" tak:

https://www.youtube.com/watch?v=Z8osPYLCw20

to nie dziwię się, ze ktoś próbuje wziąć sprawy w swoje ręce.

Na 1500 mieszkańców pod petycją w sprawie likwidacji ośrodka podpisało się ponad 600 osób (po odliczeniu nieletnich wyjdzie zapewne z 70% mieszkańców). No ale w naszej kochanej ojczyźnie to nie większość ma rację, tylko "elyta" posiadająca patent na demokracje...i w ogóle na wszystko, a jak ktoś się nie zgadza, to mogą naskarżyć się do EU.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2016-03-24 17:27:45)