2,951

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tekst o kominie uznałem za taki sam jak pozostałe, w końcu usprawiedliwienia nie muszą być mądre, ważne, że poczułeś ciśnienie, żeby wymyślić aż trzy.

Drugim objawem jest pisocentryzm: cokolwiek się stanie, od razu wskakuje wam przed oczy Kaczyński i dalej już jest to znana melodia. Z tym nie ma co dyskutować, tu trzeba współczuć: ja bym tak swojego życia i poglądów wokół jednego obcego faceta nie organizował. Ale co kto robi ze swoim życiem, to nie moja sprawa.

KMK
? HEX$(6670358)

2,952

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To nie jest "poczucie ciśnienia" tylko zwykła odpowiedź na twoje pytanie ... co w tym dziwnego ?
Jakby było jedno zdanie odpowiedzi, to źle ... są trzy to źle, głupie ... źle, mniej drążące ... źle ...
Jest jakakolwiek odpowiedź, to "spodziewany wynik eksperymentu", jak nie będzie, to też "wiedziałem, że brak wam argumentu" .... Jak tu dogodzić interlokutorowi Pani Premier ? No jak ?

Przecież też poczułeś ciśnienie aby spytać czemu akurat  TEGO faceta także nie internowano ... też to jest jakiś tam rodzaj centryzmu  bo mogłeś wybrać dziesiątki innych ... a dalej to już znana melodia jak sam twierdzisz ...

A sugestia o organizowaniu sobie życia wokół jednego faceta ... no proszę Cie ... chyba sam czujesz absmak po tej wypowiedzi.

Jak w takim razie twoim zdaniem rozmawiać o takich ogólnych tematach ... mówisz o jednej osobie, to źle bo "jednoosobowy centryzm"  ... mówisz o grupie, to od razu argument "nie uogólniajmy" albo "konkretne przykłady proszę" .... i tak źle i tak nie dobrze.

2,953

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jak to mówią w internetach: "ja to tylko tu zostawię", bo nie jestem w stanie tego skomentować:
http://www.wykop.pl/wpis/16636985/lechw … na-mnie-d/
http://www.wykop.pl/wpis/16639623/lechw … aczy-tej-/

2,954

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przez kilka lat bytności w serwisie pracanagłębokości.pl zdążyłem odnieść wrażenie, że konto @lechwalesa może być (i zapewne jest) świetnie zrobioną fałszywką.

.: miejsce na twoją reklamę :.

2,955

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@skrzyp - to raczej niemożliwe. Wypłynęłoby natychmiast, że to fałszywka, bo na te wpisy od 2 dni powołują się media.
Zresztą parę tygodni temu na wykopie była awantura, że konto byłego prezydenta cieszy się tam specjalnym statusem.

2,956

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

To nie jest "poczucie ciśnienia" tylko zwykła odpowiedź na twoje pytanie ... co w tym dziwnego ?

O nic nie pytałem :) U mnie jest to tzw. pytanie zależne, stwierdzam tylko fakt, że to ty zadałeś dobre pytanie.

Przecież też poczułeś ciśnienie aby spytać czemu akurat  TEGO faceta także nie internowano ... też to jest jakiś tam rodzaj centryzmu  bo mogłeś wybrać dziesiątki innych ... a dalej to już znana melodia jak sam twierdzisz ...

Mogłem wybrać dziesiątki innych, ale spodziewałem się, że hasło "Tusk" uruchamia reakcje wynikające z warunkowania. I uruchomiło: zamiast kontynuować drążenie, "czym należało sobie zasłużyć na ciepłe bamboszki", zacząłeś generować usprawiedliwionka i heheszki. Reakcja przewidywalna do bólu :P

A sugestia o organizowaniu sobie życia wokół jednego faceta ... no proszę Cie ... chyba sam czujesz absmak po tej wypowiedzi.

Dlaczego? Kiszczakowa zanosi papiery, które ma na pawlaczu przynajmniej od 1996 roku, do IPN-u, gdzie prezesem jest facet mianowany przez PO/PSL (cytuję: "10 czerwca 2011 został powołany przez Sejm RP, a pięć dni później kandydaturę tę poparł Senat RP"). Ale znajduje się tu na forum od razu przynajmniej trzech osobników, dla których winny powstałej sytuacji jest akurat Kaczyński. To się nazywa https://pl.wikipedia.org/wiki/Monomania i to nie jest mój problem. Ja tylko dzielę się obserwacją :)

mówisz o jednej osobie, to źle bo "jednoosobowy centryzm"

Problem nie polega na tym, że "mówisz o jednej osobie" (o Kaczyńskim, nie bój się, od wypowiedzenia/napisania tego nazwiska żadne pryszcze nie wyskakują, czy co tam ten zabobon "Polski racjonalnej" najwyraźniej przewiduje), tylko że nie wykazałeś w sposób przekonujący, że ta osoba ma istotny związek z tematem (czyli z tym, że znalazły się papiery Bolka).

"nie uogólniajmy" albo "konkretne przykłady proszę" .... i tak źle i tak nie dobrze.

Zacytuj mi jakiś mój post ze sformułowaniem "nie uogólniajmy" albo "konkretne przykłady poproszę", bo jakoś sobie nie przypominam, żebym coś takiego tu napisał.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2016-02-22 16:24:46)

KMK
? HEX$(6670358)

2,957

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

drac030 napisał/a:

Zacytuj mi jakiś mój post ze sformułowaniem "nie uogólniajmy" albo "konkretne przykłady poproszę", bo jakoś sobie nie przypominam, żebym coś takiego tu napisał.

Ale przecież ja nie napisałem, że Ty tak zrobiłeś ...

Problem nie polega na tym, że "mówisz o jednej osobie" (o Kaczyńskim, nie bój się, od wypowiedzenia/napisania tego nazwiska żadne pryszcze nie wyskakują, czy co tam ten zabobon "Polski racjonalnej" najwyraźniej przewiduje), tylko że nie wykazałeś w sposób przekonujący, że ta osoba ma istotny związek z tematem (czyli z tym, że znalazły się papiery Bolka).

Po pierwsze primo akurat "mówisz o jednej osobie" dotyczyło zupełnie czego innego ale jak widzę  przewidywalnie doszukujesz się argumentu na to, że jestem uwarunkowany itp, itd. zamiast odpowiedziec na pytanie.
Jeszcze raz :
A. Gdy w dyskusji, tej albo innej, pada przykład "o jednej osobie" która cos zrobiła i to niekoniecznie o Kaczyńskim , to naturalnym kontrargumentem jest "no ale to jeden przypadek, nie czepiaj się, każdemu moze się zdarzyć" i co najważniejsze że "zachowania tej jednej osoby nie przekładajmy na wszystkich"
B. Gdy w dyskusji, tej albo innej, pada zdanie "bo wy/oni" którzy coś zrobili, to naturalnym kontrargumentem jest "no ale to uogólniasz, kto konkretnie tak robi ? nie czepiaj się wszystkich" i co najważniejsze "podaj konkrety: kto i kiedy tak robi"

Po drugie primo :)
Łapiesz teraz o co mi chodziło z pytaniem "Jak dyskutować" czy dalej tłumaczyć ?

Pokaż mi także gdzie ja napisałem z kolei, że akurat Kaczyński jest temu winny, że Kiszczakowa zaniosła papiery bo jakos sobie tego nie przypominam  ? Bo nie wiem na jakiej podstawie imputujesz mi taką bzdurną tezę ... aż dziw, że wpadłeś na taka karkołomną implikację ... chyba, że mam ja wrzucić do grupy "zawsze na forum znajdzie się ktoś kto ma boleśnie przewidywalna reakcję wmawiania komuś czegoś czego nie napisał" ... A potem już leci gładko ... z kretyńskiego lematu wnioskujesz, że "spodziewałem się, że znajdzie się ktoś" ... to oczywiste, że jeśli ci ktoś odpowie to już masz "ofiarę"  do  "współczuję", no i przy okazji jakiś "monoizm" ... czyli teksty z serii "przysram, coś tam zawsze zostanie" ...

Ja też się spodziewałem, że ktoś zapewne wpisze słowo Tusk ... mogę napisać więc,  że mój eksperyment też zakończył sie sukcesem ... bo przecież nawet to, że mi spleśniały przetwory w garażu, to też wina Tuska ... zawsze się ktoś znajdzie, kto ma taki pogląd .... no i cyklistów to też wina.

2,958

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

I Rydzyk dostał kasę....

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/nie-ma … yka/jytln4

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,959

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Ciekawsze by było gdybyś w ramach swojej narracji wytłumaczył dlaczego jednych internowano a innych nie ? Czym trzeba było sobie zasłużyć na ciepłe domowe bamboszki zamiast ośrodka odosobnienia ?

Nie mam pojęcia jakie kryteria stosowało SB,  no i niespecjalnie mnie to interesuje, jak również nie mam pojęcia co robił wtedy kaczyński czy tusk. Na kaczyńskiego kwity SB jednak są: https://pbs.twimg.com/media/Cb2PzabWIAAxzTw.jpg:large, a na tuska pewnie właśnie gdzieś płoną :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,960

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

posralem sie ze smiechu... a leze w lozku. niech Cie licho syscall.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

2,961

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja to rozumiem, TW Balbina bardzo przydałby się 'nowej polsce' :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,962

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

Na kaczyńskiego kwity SB jednak są: https://pbs.twimg.com/media/Cb2PzabWIAAxzTw.jpg:large, a na Tuska pewnie właśnie gdzieś płoną :)

Na pewno to prawda ... masz racje .. drac030 wkrótce pewno to podejście zdiagnozuje ... jakiś "minionizm" ... czy coś podobnego :) A w tak zwanym "międzyczasie" jeśli już pokazujesz jakieś wyimki z dokumentów to pokaż całe ... przecież "od tego pryszcze nie wyskakują"
http://histmag.org/grafika/articles2015 … -dok11.jpg
A tu cała reszta:
http://histmag.org/O-sfalszowanej-lojal … ze-11165;2

2,963

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pytales dlaczego 'inni siedzieli w bamboszkach' - to ci pisze - nie wiem. bo wyobraz sobie ze to co robil i kim byl J.Kaczynski mnei zupelnie nie obchodzi. To ty nalepiles mi jakas latke Kaczofila i ja eksploatujesz nieudolnie. 'Kwit' przedstawilem jako probe odpowiedzi - wynika z niego ze Kaczynski nie byl brany pod uwage do internatu. Nie pisza dlaczego. Twoja wklejka z histmaga tez na nic nie odpowiada...
Osobiscie to nawet wolalbym zeby sie okazalo ze Kaczynski kapowal na kolegow jak bolek i nie zostal internowany bo sypal do SB, moze przestalibysmy sie wszyscy poruszac w oskarzeniach ze za wszystkim stoi pis i kaczynski.

Natomiast zupelnie nie rozumiem dlaczego piszesz tym tonem (draco zdiagnozuje, pryszcze nie wyskakuja - zabolalo cie to co powiedzial draco i odgrywasz sie na mnie?), skoro odpowiadam grzecznie na twoje pytania.

Ostatnio edytowany przez syscall (2016-02-22 23:34:44)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,964

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jedne wybory, drugie wybory, trupy z szafy wypadają, a ty sobie, syscall, z człowieka cierpiącego jaja robisz. A to poważna sprawa jest, dolor sempiternalis chronicus się to nazywa i tak się właśnie objawia. ;)

https://pl.wiktionary.org/wiki/sempiterna

KMK
? HEX$(6670358)

2,965

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

Nie pisza dlaczego. Twoja wklejka z histmaga tez na nic nie odpowiada...

A czemu myślisz, że ona na coś całościowo odpowiada ? Ja tylko skomentowałem twój argument a nie dawałem linka do dokumentu, który wszystko tłumaczy. Sam wybiórczo wybrałeś drobny fragment z tych dokumentów  jako dowód, że kwity jednak są i COŚ tłumaczą. Wystarczy jednak abyś dał link do całego dokumentu a twój wywód nagle zaczyna słabnąć bo z reszty wynika trochę inny obraz niezłomnego bohatera. Ja tam nie wiem dlaczego akurat tego konkretnego fragmentu użyłeś. Może wytłumaczysz.

Co do tonu, to rozumiem, że uznajesz, że Ty możesz innym notorycznie przyklejać jakieś łatki, ale jak widać sam czujesz się mocno urażony gdy ktoś pozostając w takiej twojej stylistyce odpowiedzi zrobi to samo wobec ciebie .... czyżbyś poczuł, że   diagnoza drac030 jednak pasuje również do Ciebie ?

Pytasz (a właściwie sugerujesz, że jest w nich ziarno prawdy czyli przyklejasz łatkę) czy czuję się urażony sugestiami drac030 ? W sumie mnie dziwi jego zachowanie bo zamiast o głównym temacie drac030 niezwłocznie po pierwszej odpowiedzi na jego własne pytanie, od razu wyskoczył z personalnymi przytykami i czymś co Ty nazywasz "przyklejeniem łatek". Nie zauważyłeś tego ? Przyklaskujesz mu  ? A właściwie chyba mnie to nie dziwi ... to takie przewidywalne jest ... technika "przysram i jak dyskutant cokolwiek odpowie to znaczy, że coś jest na rzeczy bo gdyby nie było to by się nie poczuwał do odpowiedzi". Nawet ostatni jego post ma się w 110% nijak to meritum wątku ... jest tylko takim właśnie "przysrywaniem" ... nie spodziewałem się tego po nim ...
Powiem więcej ... nudne jest przyglądanie się jak w kolejnych postach zamiast argumentów "w temacie", choć możliwe, że  dobrych/złych/lepszych/gorszych/mądrych/głupich/sensownych/bezsensownych, różne osoby, miedzy innymi i Ty, skupiają się na obrażaniu i innych osobistych "wycieczkach" a nie samym temacie.

2,966

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Sam wybiórczo wybrałeś drobny fragment z tych dokumentów  jako dowód, że kwity jednak są i COŚ tłumaczą. Wystarczy jednak abyś dał link do całego dokumentu a twój wywód nagle zaczyna słabnąć bo z reszty wynika trochę inny obraz niezłomnego bohatera. Ja tam nie wiem dlaczego akurat tego konkretnego fragmentu użyłeś. Może wytłumaczysz.

Moj wywod? Moj wywod to jedno zdanie: nie wiem dlaczego go nie internowali (odpowiedz na twoje oryginalne pytanie)
Nie wiem co ma slabnac w takim wywodzie. To o 'niezlomnym bohaterze' Kaczynskim do dyskusji wprowadziles ty. Ja tylko pokazalem kawalek kwita z ktorego nic nie wynika poza tym ze SB z kaczynskim 'pracowalo' i nie internowalo. Niech dotrze do ciebie wreszcie ze NIE WIEM dlaczego kaczynskiego nie internowano. Twoje 'kwity' rowniez tego nie wyjasniaja, natomiast usilnie insynuujesz ze ja bronie 'niezlomnego bohatera' Kaczynskiego, a ja ci odpowiadam ze mnie on zupelnie nie obchodzi i nie wplywa na ocene BOLKA - od czego ta dyskusja sie zaczela.

Co do tonu, to rozumiem, że uznajesz, że Ty możesz innym notorycznie przyklejać jakieś łatki, ale jak widać sam czujesz się mocno urażony gdy ktoś pozostając w takiej twojej stylistyce odpowiedzi zrobi to samo wobec ciebie .... czyżbyś poczuł, że   diagnoza drac030 jednak pasuje również do Ciebie ?

Nie o to chodzilo w kwestii tonu. Ja ci po prostu grzecznie odpowiadalem na pytanie bez zadnych epitetow ani sugestii, na co odpowiedziales jakimis 'pryszczami' i 'minionizmami' 

Pytasz (a właściwie sugerujesz, że jest w nich ziarno prawdy czyli przyklejasz łatkę) czy czuję się urażony sugestiami drac030 ? W sumie mnie dziwi jego zachowanie bo zamiast o głównym temacie drac030 niezwłocznie po pierwszej odpowiedzi na jego własne pytanie, od razu wyskoczył z personalnymi przytykami i czymś co Ty nazywasz "przyklejeniem łatek". Nie zauważyłeś tego ? Przyklaskujesz mu  ? A właściwie chyba mnie to nie dziwi ... to takie przewidywalne jest ... technika "przysram i jak dyskutant cokolwiek odpowie to znaczy, że coś jest na rzeczy bo gdyby nie było to by się nie poczuwał do odpowiedzi". Nawet ostatni jego post ma się w 110% nijak to meritum wątku ... jest tylko takim właśnie "przysrywaniem" ... nie spodziewałem się tego po nim ...

Nie, pytanie bylo inne, pominales jego druga czesc. Reszty nawet nie ma jak skomentowac, bo chyba zdajesz sobie sprawe ze stosujesz manipulacje. Dlaczego mieszasz mnie w to co powiedzial draco i wymagasz komentowania jego wypowiedzi.

Powiem więcej ... nudne jest przyglądanie się jak w kolejnych postach zamiast argumentów "w temacie", choć możliwe, że  dobrych/złych/lepszych/gorszych/mądrych/głupich/sensownych/bezsensownych, różne osoby, miedzy innymi i Ty, skupiają się na obrażaniu i innych osobistych "wycieczkach" a nie samym temacie.

Erystycznie nikt ci nie dorowna, to fakt, ale prosze nie pisz ze strasznie sie poswiecasz nudzac sie przy tym watku. Obiecuje ze doloze wszelkich staran zebys nie przestal go czytac, zwlaszcza ze ida ciekawe czasy, a czerwona plachta Kaczynski nie zamierza przestac gnebic narodu, co na pewno bedzie podsycac ten watek jeszcze przez dlugie lata

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,967

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Cenzura?

http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,151 … l#BoxGWImg

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,968

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Syscall

Widzę, że strasznie Cie ruszyło, że aż o 4 rano sie zerwałeś aby odpowiedzieć ... to niesamowita reakcja na "pryszcze na sempiterze + atak dolor chronicus " ... nie wiem co to jest i mnie nie interesuje ale sama nazwa sugeruje straszną przypadłość  ... Więc i ja także grzecznie Ci odpowiadam: zanim zaczniesz pouczać naucz sie sam.

Zacznijmy od końca w kwestii manipulacji:

syscall napisał/a:

ale prosze nie pisz ze strasznie sie poswiecasz nudzac sie przy tym watku.

Nie wciskaj mi nieudolnie , że sie poświęcam czytając wątek ... napisałem, że "nudzi mnie czytanie postów autorów skupiających sie na obrażaniu" ... Ty jednak przeinaczasz to na swoją modłę ... i chyba zdajesz sobie sprawę jakiej dokonujesz manipulacji.
Inną sprawą jest to, że chyba nie rościsz sobie prawa do decydowania o czym mam albo nie mam pisać, i inni także, gdy sam w tymże zdaniu deklarujesz "recydywę" w swoich przyszłych medialnych popisach ?

syscall napisał/a:

Dlaczego mieszasz mnie w to co powiedzial draco i wymagasz komentowania jego wypowiedzi.

Ja nie wymagam ... możesz odpowiadać na co chcesz ... widac jednak, że jego określenia uznajesz w jakis sposób za obraźliwe/irytujące/niemiłe/niepasujące do Ciebie choć dokładnie opisują twój uraz do Tuska:

syscall napisał/a:

a na tuska pewnie właśnie gdzieś płoną

To też jest taki typowy przykład twojej manipulacji ... dołączyc do wypowiedzi jakiś totalny idiotyzm bo jeśli ktos cokolwiek napisze o jednej części, to nie może nie ustosunkować sie do pozostałej bo inaczej zarzucasz, że "Nie, pytanie bylo inne, pominales jego druga czesc." i voila ... wpadł w sidła idiotycznego argumentu ...

Wracając do "kwitów". Ja wiem, że

syscall napisał/a:

Nie wiem co ma slabnac w takim wywodzie.  ... Nie mam pojęcia jakie kryteria stosowało SB,  no i niespecjalnie mnie to interesuje, jak również nie mam pojęcia co .....

Fakt ... nie ma co słabnąć ... on po prostu jest słaby ... dlaczego zatem akurat wybrałeś fragment o "podpis albo samobójstwo" ... ja uznaję, że chciałeś pośrednio pokazać jaki silny duchowo był Kaczyński, o jego "bohaterskiej odmowie" choć mogłes wybrać dowolny inny fragment tych papierów ... ot choćby parę zdań wcześniej, gdzie Kaczyński skarży sie na niewygody w trakcie zatrzymania na 48 godzin, albo o tym, że nie chce byc internowany ... można było to pokazać, że są na niego papiery ... można .. ale sam sobie przyklejasz łatkę Kaczofila dając ten a nie inny cytat. I na dodatek zwalasz na mnie winę, że ja nic nie udowodniłem ... ja tylko uświadomiłem innym jakiej dokonujesz manipulacji wyrywając parę zdań z kontekstu.

syscall napisał/a:

a ja ci odpowiadam ze mnie on zupelnie nie obchodzi i nie wplywa na ocene BOLKA - od czego ta dyskusja sie zaczela.

To gdybys raczył przeczytac post 2941 czyli właśnie z początku tej dyskusji, to wiesz jaki mam pogląd o Bolku ale jak każdy  mam prawo mieć uzasadnione wątpliowści co do TW Balbiny ... a przypisuje sobie wraz ze swoimi zausznikami prawo do oceny i oskarżania innych ... nawet on sam nie wie co sie stało, że sie nie zasłużył wystarczająco

Wieczorem mnie wypuścili i było to dla mnie bardzo niemiłym zaskoczeniem. Nie ukrywam, że nieprzyjemnym, bo przecież działałem cały czas. Uważałem zresztą, że jestem w sytuacji dużo gorszej niż internowani. Miałem absolutny imperatyw, że muszę działać, i sądziłem, że w efekcie pójdę siedzieć, co było gorsze od internowania - stwierdził prezes PiS Jarosław Kaczyński opowiadając o początkach stanu wojennego w rozmowie z "Gazetą Polską".

Straszne to SB było, że nie wpadli mu do domu i nie zrywali mu boazerii w poszukiwaniu bibuły. Nawet pozwolili mu sie uczyć mimo ojca w AK. I na dodatek mógł zostac doktorem nauk i pracować aby odkładać w ZUS na emeryturę. Naprawdę perfidne to SB było. A mogli go po prostu internować.
Ja mu po prostu po ludzku współczuję takiego afrontu ale też nie wydaje mi sie aby swoje frustracje musiał wyładowywać na całym kraju czyli pośrednio na mnie i tobie i na kimkolwiek. Może to tobie odpowiada ... mi nie musi.

A co do "czerwonej płachty" ... masz rację ... kolor czerwony jak najbardziej mu pasuje ...

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2016-02-25 00:21:29)

2,969

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kolejny przelew dla Lux Veritas, czyli o. Rydzyka

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos … 30781.html

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,970

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

NIEMOŻLIWE !!!!!!! Coś się ruszyło ??????

http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,1 … #BoxBizImg

Tyle, że stroną poszkodowaną była jednostka państwowa.
Ciekawe, czy zwykły, szary obywatel też by wygrał taki proces....

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,971

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tymczasem w jedne ze szkół...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … Czolka3Img

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,972

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A co miała niby pani dyrektor zrobić? Udawać, ze napisu nie ma? Co złego w tym, że dyrektorka walczy z wandalizmem? Skończyło się na pogadance z psychologiem. Za panowania Komora pewnie nie obyłoby się bez sądu dla nieletnich....

2,973

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie o to chodzi.

Zacytuję fragment artykułu:

"Nauczycielka powiedziała dzieciom, że trzeba znaleźć tego chuligana, bo jak by to było, gdyby, dajmy na to, przyjechała inspekcja i odkryła, że szkole nie po drodze jest z nową władzą"

Wygląda na to, że ludzie zaczynają bać się Pisu..... i to jest przerażające....

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,974

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kiedyś krążył po PRL'owej Polsce taki dowcip:

"Albin Du.a przychodzi do Urzędu Stanu Cywilnego i oznajmia, że chciałby zmienić personalia bo się ludzie śmieją.
Urzędnik ze zrozumieniem pyta: To na jakie chce Pan zmienić nazwisko ?
Na co Albin Du.a z oburzeniem: Ale przecież ja chcę imię zmienić bo wstyd przed ludźmi się pokazać."

Ja się nie dziwię dyrektorce, że martwi ją to imię na ścianie  bo GIODO zaraz zacznie drążyć kto upublicznił dane osobowe  pozwalające zidentyfikować konkretną osobę.

2,975

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@thePINK

ludzie sie nie boja PIS .
Debile  pokroju BartoszaP ( to nie obelga to stwierdzenie faktu ( na marginesie bartosz skad bira sie pieniadze hahahahah  z bankomatu :-) ))

Nie rozumieja  ze PIS wygral  i bezie wygrywal  dlatego ze ilosc ludzi  ponizej progu ubstwa gwaltownie wzrosla i przekroczyla 50 % dawno . Debilom wydaje sie ze demokracja jest wtedy gdy   wygrywa ich opcja :-)

Coz  Demokracja jest wtedy gdy wygrywa wiekszosc - a wiekszosc  ma w tym kraju zle . Jakby PO zrobilo tak ze ludzie mieli by dobrze PIS nigdy by nie doszedl do waldzy :-

Donbra BartoszP mozesz leciec na skarge do admina forum :-) coby dal mi bana Hahahahahaha