2,426

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

.

Ostatnio edytowany przez skrzyp (2015-12-28 12:30:23)

.: miejsce na twoją reklamę :.

2,427

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja to się zastanawiam, dlaczego Pan kosa0 wypowiedział się tylko w tych trzech tematach:

  • Rozmowy o Unii itp.

  • Kiepska sytuacja w Kraju a będzie gorzej.

  • Ma ktoś jakieś porady dotyczące pobytu w USA?

…a ma już ponad 105 postów?

.: miejsce na twoją reklamę :.

2,428

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bo główna tematyka tego forum kompletnie go nie interesuje. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

2,429

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bo to z krwi i kości atarowiec :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,430

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kolejna ciekawa informacja:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,tit … aid=11632e

A to jest jeszcze lepsze:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … omosc.html

Szkoda, że brakło tych 5 głosów we wrześniu..... może nie byłoby tak totalnej hucpy...

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2015-12-28 13:12:06)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,431

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

skrzyp, być może kosa0 to zwykły h8er, w dodatku ma bardzo wymownego nicka :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,432

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@skrzyp
A jest jakiś nakaz udzielania sie we wszystkich tematach ? :-)
Czytam forum :-) Komentuje co mi sie podoba :-)  co w tym zlego ?

@grzeniu na pewno mniejszy atarowiec od ciebie  :-)

Hohoho teraz uderzamy grzyniu w hejtera hahahaah :-) Make my day :-)

@ThePink sluchaj mozesz dać mi 25 tysiecy PLN ? mozesz mi wpłacać  w ratach :-) Skoro uważasz ze naturalnym jest fakt ze sedziowie TK jada na wycieczke do CHIN na koszt podatnika . To ja nie widze nic zlego abym pojechal do chin na twoj koszt :-)

2,433

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@grzeniu nie napinaj sie tak bo ci żyłka pierdząca pójdzie ;-) hłe, hłe hłe
Uprawiasz mowę nienawiści :-)( uwielbiam ten durny lewacki text ):-)  dodatkowo naruszyłeś  punkt 3  regulaminu forum  :-) . Nie wiem czy nie naskarżyć na ciebie do admina - prawda BartoszP ;-)

"Ten twój bełkot hłe, hłe i hahaha a raczej beczenie to wołanie o pomoc sfrustrowanego wariata, któremu nic w życiu nie wyszło i nie wychodzi. Dodatkowo jesteś pewnie obleśnym facetem którego nie chce żadna kobieta a w dodatku brzydko pachnie ci z ust. Right ? Spokojnie mógłbym porównać ciebie do posłanki Pawłowicz lecz tego nie zrobię smile"

Co do zapachu z ust to masz racje - Jakbyś sie ze mną całował hłe, hłe hłe :-)
a w zyciu nic mi tak nie wyszlo jak wlosy buhahaha ( nowy element specjalnie dla ciebie )

@BartoszP
"Oj Kosa0, Kosa0 ... kłamczuszek z Ciebie ... nawet więcej: KŁAMCA."
Mały lewaczek  , a może duuuuzy lewak hłe, hłe hłe nie wie kto  rządził PL przez ostatnie 8 lat hłe, hłe hłe .
Opowiesz nam skad sie biora pieniadze hłe, hłe hłe  i skad sie Bierze jedzenie hłe, hłe hłe .

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-28 21:24:43)

2,434

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przecież to wiesz, sam to oznajmiłeś publicznie:

Kłamczuszek kosa0 napisał/a:

Fajnie  ze ustalilismy ze pieniadze biora sie z bankomatu , wiemy juz ze jedzenie bierze sie z marketu

2,435

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@ThePink sluchaj mozesz dać mi 25 tysiecy PLN ? mozesz mi wpłacać  w ratach :-) Skoro uważasz ze naturalnym jest fakt ze sedziowie TK jada na wycieczke do CHIN na koszt podatnika . To ja nie widze nic zlego abym pojechal do chin na twoj koszt :-)

Niestety, muszę Cię zmartwić - nie stać mnie, chociaż wycieczka do Chin jest jednym z celów na przyszłość.

Rzecz wymaga zbadania - jednakże nie powinien tego robić Zbigniew Ziobro - jest zbyt skompromitowany.

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,436

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

thePink napisał/a:

A to jest jeszcze lepsze:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … omosc.html

no grubo, sędziowie TK w Chinach. Następna wizyta będzie Korei Północnej?
Swoją drogą to ciekawe ile podatnicy za nią zapłacili.

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2015-12-28 22:23:23)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2,437

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Lewaku BartoszuP  :-)

"Fajnie  ze ustalilismy ze pieniadze biora sie z bankomatu , wiemy juz ze jedzenie bierze sie z marketu"

Tyczyły se twoich wypowiedzi i wiesz o tym swietnie hłe,hłe hłe  ciesze sie ze  zmądrzałeś  i zaczynasz sie wstydzić swoich słów (pewnie przeczytałeś jak to brzmi i wstyd cie zalał hlehłehłe )
Ale powiedz jeszcze raz prose skad biora sie pieniadze ?Niech sie pośmieje z ciebie  hłe ,hłe  , hłe   

@thePink ciesze sie że  przemawia przez ciebie rozsądek :-) przynajmniej zauważasz że  wojaże na koszt podatnika sedziów TK  po chinach są troche nie na miejscu :-). Możemy zatem rozmawiać merytorycznie dalej :-) jesli taka będzie wola :-)

Tez jestem ciekawy ile zaplacilismy - myslicie ze sedziowie TK lecieli ekonomiczna klasa ?

2,438

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Kłamczuszek Kosa0: i znowu się powtarzasz .... wypierasz się swoich własnych słów ?

2,439

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Cyprian napisał/a:

sędziowie TK w Chinach...

A sędziowe z Chin na Węgrzech, wzorcu postepowania dla obecnej władzy. Na Słowacji też.
http://www.chinadaily.com.cn/regional/2 … 709470.htm

Li told Peter that China and Hungary have had good relations with both the governments and people for a long time and, after China’s reforms and opening-up, the two have increased their exchanges in various areas, including the judiciary. And the supreme courts of the two countries have had frequent exchanges with each other and, at the moment, they are undergoing judicial reforms and can learn from each other in many ways.

2,440

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP lewaczek kochany wstydzi sie swoich slow :-) masz peszka   bo każdy moze o ile bedzie mu sie chcialo  cofnac sie kilka stron wstecz i poczytac te twoje wypociny  o ekonomii :-)

hŁEHŁE piENIADZE BIERZESZ Z BANKOMATU hłe hłe hłe nie wiesz gdzie szukać ? gdzieś pomiedzy twoim bełkotem o tym  że słonce nie Placi podatku hłe hłe hłe  i że nie mniejsza dziury budgetowej :-)
Przypomne ci ze nazwałem cie debilem wtedy :-) - to jest cytat z tamej wypowiedzi - ma to na celu ulatwienie ci znalezienia wlasnych slow :-)
(tak wiem mowa nienawisci buhahahahaah )

Sprzedaj nam jeszcze jakies genijalne lewackie pomysly moze o imigrantach hłe hłe hłe

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-28 23:02:00)

2,441

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kłamczuszek kosa0 napisał/a:

.

Tyle zostało po wycięciu inwektyw i kłamstw.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-28 23:08:11)

2,442

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oficjalnie przyznałeś się do wyzywania BartoszaP, hłe, hłe, hłe, buhahahahaah.

Typowy polski emigrant, wedle własnego mniemania ekspert w dziedzinie politologii, mikro- i makroekonomii i mistrz (pożal-się, Boże) ciętej riposty. Biedny, ciemiężony przez rząd PO.

Ostatnio edytowany przez voy (2015-12-28 23:09:15)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

2,443

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP wydaje mi się że Chiny są jednym z ostatnich krajów z którym warto wymieniać wiedzą na temat sądownictwa.
Za Wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wska%C5%B … no%C5%9Bci
Wolność i demokracja:    bez wolności
Wolność gospodarcza:    w zasadzie bez wolności
Wolność prasy:              bardzo poważna sytuacja

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2,444

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak...ale ciekawe czemu delegacja Chińska została przyjęta na Węgrzech ? Pan Orban chce się na nich wzorować ?

2,445

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartek no nie mam pojęcia co się dzieje w innych krajach i nie za bardzo mnie to intryguje.
Na pewno na polu biznesowym kontakty z Chinami są wartościowe.
Po prostu ta ich wycieczka na koszt podatnika wydaje mi się to nie na miejscu.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2,446

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A czy delegacja Prezydenta wraz z Prezydentem zafundowała sobie zwiedzanie Muru Chińskiego  ? Za czyje pieniądze tam sie wybrali ?

Masz rację, każde kontakty na polu biznesowym są wartościowe ... z Kongo, Z Malediwami, z Rosją .... byle pieniądze z tego były. Najlepiej z tymi, którzy są blisko warto zacieśniać układy handlowe.

2,447

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@voy odicjalnie przyznalem ze jest debilem hle hle hle i slecjalnie dla ciebie hahaha
Co do reszty nie skomentuje :-)

Dodatkowo bartosz nie potrafi znalezc wlasnych wypiwiedzi :-) hłe hłe

Amnezja czy cus :-)

2,448

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@voy odicjalnie przyznalem ze jest debilem hle hle hle i slecjalnie dla ciebie hahaha

Naruszyłeś 3 pkt. regulaminu ? :) Wiesz, nie masz do siebie dystansu. Nawet mi ciebie nie jest żal.pl

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-12-29 12:41:15)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,449

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Grzeniu .... bój się ... kłamczuszek pewno zaraz naskarży do admina, jak zapowiadał, że mu ograniczasz prawo wypowiedzi a przecież on może bo on tak twierdzi.

Przewidywanie przyszłości:
Inwektywy wymieszane z tezą, że inni na pewno skarżą a on nie. I do tego prośba aby opowiedzieć mu bajkę o pracy i bankomacie, słońcu albo podatkach bo sam jest zbyt leniwy a bez tego nie zaśnie. I potem pewno spyta czy pamiętasz, że sam brzydko mówisz a potem pytanie o kolejne coś czego dalej nie rozumie i będzie twierdził, że on wie wszystko i zawsze odpowiadał na pytania, nie wstydzi się swoich wypowiedzi i że w ogóle ... tup, tup nóżkami ... to on ma rację.
A pomiędzy tymi wszystkim tekstami będzie opowiadał coś o jakichś strasznych "lewakach" ... to chyba jakieś postaci z "Potworów i Spółka", które dokonały takiego strasznego gwałtu na jego jaźni, że ciągle się ich boi a z tych nerwów ciągle się śmieje z własnych tekstów.

2,450

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

I znów się dzieje:

Pamiętacie kilometrówki posłów PiS?
I jak ich nadpremier natychmiast wywalił na zbity pysk?

Władza się zmieniła - i panowie posłowie (przypomnę - pobrali zaliczkę z Sejmu na podróż autem, a polecieli tanimi liniami)
już nie są be :(

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … BoxNewsImg

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC