76

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Bartosz  Nie wiedziałem ze nawoływanie do SPRAWIEDLIWOŚCI  mogę ponieść kare - ciekawa wersja demokracji :-). Nawołuje  aby niezależne sady skazaly w niezależny sposób KLAMACZOWA za zdradę stanu i pozbawiły ja głowy - zgodnie z prawem - najpierw trzeba zawiesić  memorandum na wykonywanie kary śmierci -  Czy za nawoływanie do zwieszenia kary śmierci tez sie  idzie do wiezienia ? Wolność wypowiedzi przed wypowiedzią ale nie po  ? .


Czerpie najlepsze  rozwiązania  :-) i dlatego nie chce tych najgorszych  :-)

77

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Marek tlumacze ci

Moim zdaniem POLITYCY powinni mieć kaganiec i powinni PODLEGAĆ PRAWU - rozumiesz różnice ? WSZYSCY - jesli PO kradnie  to politycy PO maja isc do pudla, jesli kradnie PIS ma isc polityk PIS do pierdla jesli nakradnie kukiz KUKIZ ma isc do pierdla - rozumiesz roznice :-) ?

Dla mnie mozesz zadzic nawet ty ale jesli nakradniesz to powinienes trafic do pudla
To co widzimy teraz to festiwal swietych krow - jesteś w sejmie kradniesz do woli w razie czego powiesz ze to sprawa polityczna - całkowity immunitet. Zero odpowiedzialnosci .

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-15 18:41:06)

78

Odp: Rozmowy o Unii itp.

kosa0 napisał/a:

Nie wiedziałem ze nawoływanie do SPRAWIEDLIWOŚCI  mogę ponieść kare

Widać, że wielu rzeczy nie wiesz.
Czy w takim razie potępiasz zamachy w Paryżu ? Przecież prawo islamskie na to pozwala. Więc o co gardłujesz ?

79

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Bartosz
a JA MOWILEM ze wiem wzszsytko :-)
Drugiego zdania nie rozumiem . Ja mogę je potępiać , ale muzułmanie  sie ciesza ( w najlepszej wersji jest to im obojętne )

Z drugiej strony chętnie posłucham jaka to bedzie Polska według podejścia lewackiego :-) Pewnie mlekim i miodem plynaca :-)

Coż aby was pocieszyć -  we wtorek zostawiam was z waszymi problemami - Sam udaje się w kierunku zachodzącego słońca :-).
Wiec co złego to nie ja :-)

80

Odp: Rozmowy o Unii itp.

marekp napisał/a:

Czyli Twoim zdaniem moje trolowanie jest "dokopywaniem przeciwnikowi politycznemu" a wypowiedź kosa0 już nie? Oświeć mnie proszę dlaczego.

Dlatego choćby, że on mówi o odpowiedzialności konkretnej osoby za konkretne, podjęte przez tę osobę decyzje. Nie widzę tu żadnego "dokopywania", jest to konkretna, weryfikowalna (albo falsyfikowalna) kwestia. Politycy czasem stają przed sądem, w skrajnych wypadkach dają głowę, nawet za decyzje całkowicie zgodne z prawem swojego państwa (patrz Norymberga). Na razie niebezpieczeństwo, które chcieli nam jaśnie oświeceni fajnoplatformersi ściągnąć na głowę, jest tylko potencjalne, dlatego ja nie sądzę, żeby AKURAT ZA TO należało od razu kogoś ciągnąć przed sąd. Ale jest wolność słowa i jeśli ktoś uważa inaczej, to chyba wolno mu dzielić się z innymi taką propozycją?

Twoja natomiast wypowiedź - post napisany zaraz pierwszego ranka po tej rzezi, zauważ, ten kontekst jest tu nie do pominięcia - koncentruje się właśnie na przeciwniku politycznym, tylko za to, że miał czelność mieć rację, i - pewnie da odczynienia tego skandalu :) - przypisywaniu mu całego wachlarza wyssanych z palca, złowrogich zamiarów, z którymi - odnoszę wrażenie - od razu chcesz walczyć. Dlatego odpowiedziałem Ci tak, jak odpowiedziałem, nie mam tam za wiele do dodania: furda 150 ofiar, furda islamiści z bombami i kałaszami, bo już, teraz od razu, o 10.00 rano, trzeba dowalić tej przebrzydłej prawicy. Prawicy, która co prawda żadnych zamachów ani na demokrację ani na prawa obywatelskie nie zapowiada, obozów koncentracyjnych też nie buduje, ale "może chcieć". Są to klasyczne strachy na Lachy, granie na emocjach, mające przeciwnika politycznego oczernić na znanej zasadzie "opluwaj śmiało, zawsze coś przylgnie" i wywoływanie przeciwko niemu histerii wg znanego od dawna schematu - czyli "dokopywanie".

I to zaraz - że przypomnę - pierwszego ranka po zamachach, które kosztowały życie bardzo wielu, o ile mi wiadomo, zupełnie przypadkowych osób, ludzi, którzy po tygodniu ciężkiej pracy, w piątkowy wieczór poszli się trochę odstresować na miasto.

Myślę, że jeśli ktoś tak reaguje, to ma pokiełbaszone priorytety.

Czy taka egzegeza Cię satysfakcjonuje?

KMK
? HEX$(6670358)

81

Odp: Rozmowy o Unii itp.

kosa0 napisał/a:

Drugiego zdania nie rozumiem .

Ty ? Niemożliwe... taka alfa i omega ?
Wytłumaczę Ci: Skoro w imię sprawiedliwości Ty chcesz ścinania głów, to oni przecież też mogą i nie masz prawa potępiać ich metod a nawet powinieneś przyklasnąć ich metodom (co w sumie robisz).
To przecież oczywisty wniosek z twoich wywodów i zapewne jest oczywiste dla takiego mistrza logiki jak Ty.

82

Odp: Rozmowy o Unii itp.

@drac030: Wybacz, ale większość tego co napisałeś odbyło się wyłącznie w Twojej głowie. Twój wywód to manipulacja mająca na celu odwrócenie uwagi od pełnej nienawiści deklaracji politycznej Twojego prawicowego poplecznika kosa0.

83

Odp: Rozmowy o Unii itp.

BartoszP
Nie rób kurtyzany z logiki  oki ? ani głupszego   niz jesteś  w rzeczywistości .
Ja mowie o sprawiedliwości w naszym kraju - oni moga scinac sobie glowy ale w swoim kraju wedlug swoich zasad.
Powtórze jak 5 letniemu dziecku -  w swoim domu możesz jeść nawet z podlogi ale jak idziesz w gości  to jesz przy stole  zgodnie z jego zasadami - zrozumiałeś czy przerasta cie to ? DODATKOWO gospodarz ma prawo nie wpuscic cie do swojego domu jeśli nie spełniasz jego zasad -  rozumiesz czy znow za skomplikowane ?

Czego nie rozumiesz  w słowie sprawiedliwość ? Tak PO przeprało ci mozg ? że nie rozumiesz ze za kradzież OFe czy przymusowa islamizacje powinno położyć sie głowe ? Nie rozumiesz ze politycy  maja wpływ na 38 milionów ludzi ? Polityk ma zarządzać - panstwem Panstwo  to nie jego wlasnosc .

Tak znam sie na logice :-) 
Lewactwo mam problemy z logicznym mysleniem ? wyciaganiem wniosków ? Nadal uważacie ze pieniadze  pochodzą z banków :-) , że banki tworzą pieniadze :-)  wladza da :-)? UE da ? :-)  Bogaci dadzą ? :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-15 21:52:23)

84

Odp: Rozmowy o Unii itp.

kosa0 napisał/a:

Tak znam sie na logice :-)

Jasne .... dowcip, który jak widać po emotikonie tylko Ciebie śmieszy.

Chcesz kary śmierci we własnym kraju czyli w Polsce i wykonywanej przez ścięcie głowy ? Tak przecież napisałeś chyba, że wypierasz się własnych słów.

kosa0 napisał/a:

Nawołuje  aby niezależne sady skazaly w niezależny sposób KLAMACZOWA za zdradę stanu i pozbawiły ja głowy - zgodnie z prawem - najpierw trzeba zawiesić  memorandum na wykonywanie kary śmierci

Nie śpiesz się. Przeczytaj kilka razy swoja własną wypowiedź. Przemyśl logicznie i odpowiedz ponownie.

W tzw. "międzyczasie" wylicz potencjalny stopień bezrobocia po powrocie 3 mln emigrantów. Jeśli Ci się nie chce liczyć, to podaj niezbędne 2 liczby, które ja sam wstawię do wzoru i wyliczymy jaki powinien być wynik.

Lewactwo mam problemy z logicznym mysleniem ? wyciaganiem wniosków ? Nadal uważacie ze pieniadze  pochodzą z banków :-) , że banki tworzą pieniadze :-)  wladza da :-)? UE da ? :-)  Bogaci dadzą ? :-)

A nie ?
Skąd się biorą kredyty hipoteczne, kredyty na samochody ? Już wiem .... ze SKOKów .... SKOKi, to nie banki więc pieniądze nie biorą się z banków tylko ze spółdzielni oszczędnościowo-kredytowych.
Hurrrrrraaaaaa .... dzieki kosa0 ... dzięki tobie dowiedziałem się tak wiele. Wreszcie otwarły mi się oczy na rzeczywistość finansową w Polsce bo dotychczas myślałem, że pieniądze biorą się z bankomatu.
Jeszcze raz dzięki kosa0 ... szkoda, że wyjeżdżasz we wtorek ... to niepowetowana strata dla Polski i tego forum.

[EDIT]
Zapomniałem napisać specjalnie dla Ciebie, że cały ostatni akapit od "A nie?" to sarkazm gdybyś chciał to jakoś w swojej logice skomentować.
[/EDIT]

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-11-15 22:28:41)

85

Odp: Rozmowy o Unii itp.

marekp napisał/a:

@drac030: Wybacz, ale większość tego co napisałeś odbyło się wyłącznie w Twojej głowie. Twój wywód to manipulacja mająca na celu odwrócenie uwagi od pełnej nienawiści deklaracji politycznej Twojego prawicowego poplecznika kosa0.

Próbujesz trollować, co jest dla mnie znakiem, że nie masz odpowiedzi. Dziękuję za uwagę ;)

KMK
? HEX$(6670358)

86

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Bartek
Czytales o ersytyce :-)  ale daleko ci do poziomu  przecietnego  :-)

Ciebie nie musi nic smieszyc :-) mnie ty smieszysz :-)
Sciecie glowy - jednak jestes  w mojej ocenie mniej inteligentny niz myslalem  :-)
Moze byc krzeslo elektryczne , rozstrzelanie badz powieszenie  ewentualnie zastrzyj jak w USA - Aby cie zaskoczyc powiem ci ze jestem zwollenikim przywrocenia kary smierci - ooo lewactwo zacznie biadolic :-)

Nie spiesz sie przeczytaj jeszcze raz co napisalem jak nie pomoze jeszcze raz i jeszce az do skutku :-)
:-) JESTES SMIESZNY :-) to nie obraza to stwierdzeni faktu uwazaj uzasadniam wypowiedz aby nie bylo ze pochopnie mowie tako tobie
a) Powiedzialm ci  w kotryms tam poscie ze nie jestesmy zielona wyspa i ze nasza gospodarka jes tdo dupy ( nie te slowa ale ten kontekst- kolejne trudne slowo)
b)Powiedzialem ci zeebys policzyl sobie ile by w polsce bylo bezrobocia po powrocie do polski  3 milionow polakow z emigracji ( napisalem wedlug roznych szacunkow ) i podalem dokladna  liczbe obeznego bezrobocia
c) Nie wiem czemu kazesz mi liczyc ci  ta liczbe  :-) PRZERASTA CIe - podales jakisc wzor ( heheheh ) ale to twoj wzor -
Podpowiem ze matury z matematyki to chyba nie robiles :-) zastanow sie jak rozwiazac takie zadanie albo spytaj sie kogos innego ja ci nie pomoge
e)Porstacko - tak prostacko :-) probujes zapedzic mnie w kozi rog  podajac swoje wzory oraz proszac mnie o podanie liczby -
Powtorze to ja cie  o nia prosilem :-) wroc do czytania erystki bo nie odrobiles zadania domowego - liczys pewnie ze ja podam - coz wysil sie policz i sam nam ja podaj ( moze  powinienes poprawic swoj wzor ;-)  - skoro nie umiesz podstawic do SWOJEGO wzoru swoich LICZB :-)
f)Prubujesz zepchnac twoje zadanie domowe na mnie i to jest smieszne .Formuulejsz swoje wypowiedzi jakoby to na mnie ciazylo  udowodnienie pwnej tezy a jest zupelnie odwrotnie to smieszne :-)

O i tu moge ci pomoc :-) i teraz po raz pierwszy pisze ci bez Ironi i SARKAZMU ( nie wiem ale nie zawazyles ze wszystkie moje posty  do ciebie sa sarkastyczne i ironiczne ) :-) - sprawdz czy nie pomyiles sarkazmu z ironia ( najlepiej w encyklopdii :-) ) nie dziekuj :-)
Zobacz moja odpowiedz w temacie bedzie w Polsce gorzej ...
Nie licze na zrozumienie z twojej strony - chociarz widzialem juz dziwniejsze zeczy :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-15 22:57:32)

87

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Mrek p :-)
" nienawiści deklaracji politycznej "
Zobacz w słowniku co znaczy slowo nienawisc - a moze sam jestes partyjny ?
A moze ty jestes resortowe dziecko ?
(uwielbiam jak ktos uzywa slow ktorych znaczenia nie rozumie , nie zna nawet definicji :-) )
Moje uczucie jest dalekie od nienawisci - moje uczucie to potrzeba sprawiedliwosci - sprawdz sobie w wiki co to znaczy

Jedyne co ja widze to chec mocnego unikniecia odpowiedzialnosci przez PO .

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-15 23:09:41)

88

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Bartek - milo sie korespondowalo - jednak  musze konczyc - polska zielona wyspa jest tak wspaniala ze musze wracac za ocean . do ciebie nie mam nic personalnego - jednak zastanow sie nad dwoma sprawami
1 w jakim kraju chcesz zyc ?
2 jak chcesz zyc ?
I moja rada twoje decyzje decyduja o jakosci twojego zycia .
narazie bez odbioru

89

Odp: Rozmowy o Unii itp.

kosa0 napisał/a:

i podalem dokladna  liczbe obeznego bezrobocia

Który post ? Ktoś prócz Ciebie go zauważył  Ten o 8 mln pracujących w Polsce ? Tyle podaje GUS ?

kosa0 napisał/a:

wroc do czytania erystki bo nie odrobiles zadania domowego

Reszta bez komentarza .... nie zrozumiesz skoro myślisz, że erystyke się czyta. Czyta się beletrystykę. Słowo podobne ale inne.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-11-15 23:57:06)

90

Odp: Rozmowy o Unii itp.

@drac030: Podjęcie tak pokrętnego rozumowania jakie przyjąłeś wymaga równie pokrętnej odpowiedzi. Jeśli pozwolisz, chętnie podejmę to wyzwanie w _rozmowie_ na którymś z najbliższych party. Tymczasem pozostanę przy trollowaniu :-P
Dziękuję za uwagę :-)

91

Odp: Rozmowy o Unii itp.

@marekp: ależ z przyjemnością. Rozmowy, przy wszystkich swoich zaletach, mają jednak tę wadę, że są ulotne, natomiast pamięć ludzka zawodna (a na "Sowę i Przyjaciół" mnie nie stać, zresztą chyba lokal został zlikwidowany razem z usługą, którą świadczył). Pismo - np. w postaci postu na forum - jednak daje możliwość pewnej weryfikacji tego, co adwersarz twierdził.

KMK
? HEX$(6670358)

92

Odp: Rozmowy o Unii itp.

@drac030: Cieszę się bardzo na możliwość tradycyjnej wymiany poglądów :-)
Ale skoro pociągnąłeś temat, to i ja muszę coś dopisać.
Otóż, za dużo w Tobie polityki... Ja politykiem nie jestem, nie mam powodu wypierać się tego co powiedziałem. No chyba że Tobie się to zdarza? Albo po prostu masz problem w połapaniu się w zawiłościach swoich manipulacji :-P
Usługa którą świadczyła gratis wymieniona przez Ciebie restauracja zapewne już niedługo będzie szeroko dostępna w wielu lokalach, nawet tych na które nas obu będzie stać. Tak więc spokojnie, do Wapniaka trochę czasu zostało, a dla przypomnienia sprzęt "utrwalający" był ulubioną zabawką tamtego/tego ministra...
A i zapomniał bym. Poprzez insynuacje zostało udowodnione, że posty z tego forum znikają więc nie można ufać, że i tym razem nie znikną. BTW: Czy to nie przypomina pewnego "układu" którego im bardziej nie ma, to tym bardziej jest..?

93

Odp: Rozmowy o Unii itp.

marekp napisał/a:

nie mam powodu wypierać się tego co powiedziałem

Bardzo mnie to cieszy.

KMK
? HEX$(6670358)

94

Odp: Rozmowy o Unii itp.

drac030 napisał/a:
marekp napisał/a:

nie mam powodu wypierać się tego co powiedziałem

Bardzo mnie to cieszy.

No popatrz, a dla mnie to takie oczywiste.

95

Odp: Rozmowy o Unii itp.

I budujące :)

KMK
? HEX$(6670358)

96

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Dla Ciebie :-)