2,001

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

bartosz smieszy mnie to co piszesz :-)
Myslenie kolego ma przyszlosc i widze ze jezt ci obce - nie obrazam cie stwierdzam fakt .

A teraz jak z dzieckiem - Patryjotyzm nie polega na udawaniu YntelYgenta ( glosujacego na zlodzieji)  co grilla pali w miescie na balkonie - tylko na milosci do swojego kraju . A ta objawia sie Refleksja - kolejne niezrozumiale slowo :-) - polega refleksja nad tym ze jak jestem w Rosii , Niemczech , Iraku to obserwuje i wyciagan to co jest najlepsze w kazdym kraju - i impmementuje to LEPIEJ u siebie . Lewacka gadka ze niemcy dbaja o swoich hahahh a o kogo maja dbac o ciebie ? Hahah tyljo Polacy to tacy
Durnie co zamiast wlasnego interesu przekladaja interes innych - platne autostrady w niemczech dla polakow straszne oburzenie- niemiec placi za to gowno zwane autostradami w pl i jest ok . Ale UntelYgencja bedIe chwalic poska fuszerke zawsze - reszte twojego postu do belkot sory .

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-10 07:59:06)

2,002

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No i wyszło z Ciebie najgorsze buractwo jakiego nie chcemy w Polsce...nie dyskutujesz tylko obrażasz...to jest fakt a nie przypuszczenie. Mam się "kopać" z takimi argumentami idiotyzmami  jak twoje ? Chyba żartujesz.

Aby Ci jednak unaocznić jak żenujący tekst napisałeś, to:

Imiona osób piszemy wielką literą...to podstawy kultury osobistej.

Możesz wypisywać o Yntelygentach, Lewakach, używać słowa Refleksja..choć sam piszesz, że jest ono dla Ciebie trudne...możesz sam sobie przeczyć, możesz myśleć, że Niemcy maja darmowe autostrady....
Możesz wypisywać jakiś niezrozumiały bełkotliwy potok słów...przeczytaj go i postaraj się zauważyć, jako wielki patriota, że z językiem polskim ma to mało wspólnego  "Ale UntelYgencja bedIe chwalic poska fuszerke zawsze - reszte twojego postu do belkot sory .".
"Zaimplementuj" w sobie umiejętność kojarzenia przyczyn i skutków, bierz odpowiedzialność za swoje słowa  i wtedy bierz się do dyskusji z innymi.

Odpowiedz na zadane Ci wcześniej pytania bo gdy trzeba zająć konkretne stanowisko, to jakoś odwagi, w przeciwieństwie do obrażania, Ci brakuje.

P.S.
Jeśli chcesz, to możesz jeszcze napisać, bo chyba zapomniałeś, że pewno czytam GW i oglądam TVN, jestem komunistą i Żydem czyli jestem POlakiem, lubię cebulę i czosnek, noszę tęczowe koszulki....aaaa....i jeszcze na pewno jestem wyznawcą dżender i buty pastuję dżemem jak każdy typowy gej. Jeśli coś pominąłem, to napisz a chętnie uzupełnię listę....no oczywiście jako POlak palę grilla na balkonie choć go nie mam.

P.P.S.
Uwaga specjalnie dla kosa0 - poprzedzające P.S. to jest w całości sarkazm  http://sjp.pwn.pl/sjp/sarkazm;2574878

2,003

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To i tak nic przy tym jak PIS wyżarł się na kłamstwie i micie smoleńskim :) Poza tym nikt nie jest doskonały a co niektórzy mają na innych haki i są tym sposobem nietykalni :) Interes się kręci a ciemnogród dalej liczy na fajerwerki....  :)

Edit:
Mamy już 2000 postów. Mam nadzieję, że wkrótce elyta rządząca jak i "Świat"  dostarczy nam wielu emocji i liczba ta zwiększy w krótkim czasie się zgodnie z trendem wykładniczym :)

Liczę na to, że post ten będzie dalej się rozwijał i w przyszłości będzie przestrogą, ostrzeżeniem, nauką czy refleksją dla kolejnych pokoleń które podobnie jak my będą wierzyć, że pomimo wielu przeszkód i potknięć, będzie jednak lepiej (sic!).

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-11-10 11:21:11)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,004

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Już jest lepiej...ktoś "implementuje" wzorce z Niemiec.
http://kibole.pl/wp-content/uploads/201 … -2015a.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CTT_As2UAAAbVUk.jpg

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-11-10 15:34:19)

2,005

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kibole PL powiadasz....sorry

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,006

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzeniu napisał/a:

Kibole PL powiadasz....sorry

Sa i na innych stronach ale te strony są zapewne za bardzo reżimowe i wolałem ich nie podawać....wolisz inne to tutaj:
https://www.google.pl/search?q=marsz+we … mp;bih=773

2,007

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Myślę że problemu plakatu nie należny rozciągać na wszystkich uczestników marszu 11.XI, gdyż dotyczy on wyłącznie garstki jego uczestników.

Zresztą oszołomów w Polsce nie brakuje:
"Katarzyna Bratkowska: Jestem komunistką, bo wierzę, że to najbardziej proludzki, humanitarny ustrój"
albo to:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0nv2lR0Jr0Wc6d5rxSNbTHs_ePyTm70lgLDG-rs1d04YlnLZ_

Tutaj ciekawe zestawienie socjalistycznych plakatów z dwóch krajów- Niemiec i Rosji:
https://monitorpolski.files.wordpress.com/2012/01/propaganda-nazizmu-i-komunizmu-porownanie.jpg?w=226

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2,008

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A mnie interesuje czy zapłacili za prawa autorskie ?

2,009

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To w systemach totalitarnych istniały jakieś prawa autorskie?

2,010

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak. Państwo było właścicielem :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

2,011

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Patryjotyzm nie polega na (...) - tylko na milosci do swojego kraju.

Zacznij od polszczyzny, bo się tego czytać nie da...

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2015-11-11 00:57:43)

2,012

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Vasco: Te, YntelYgent, wryja? ;-)

2,013

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie wiedziałem, że kiedyś to powiem, ale Vasco ma rację :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

2,014

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ciekawe ze najwiecej pieją o zaletach UE i PL  ludzie ktorzy nigdzie nie byli :-) Jest taki kraj Korea  ( ta zla ) przypominacie mi ludzi tam żyjących -  sa tak zindoktrynowani ze sadza ze ich kraj jest "zielona wyspa "  - zupełnie jak wy . Macie 2 autostrady na krzyz  i piejecie ze to 7 cud świata - mówić wam ze moze byc lepiej w PL to dla was populizm ( na marginesie 90% ludzi nie zna entymologi słowa populizm )
Wzorce z NIEMIEC hehehehe ta mógł napisać tylko ktoś kto nigdy nie był w Niemczech - Niemcy sa całkowicie wyrezani z agresji  i zindoktrynowani - ale aby dowiedziec sie dlaczego trzeba znac germanski i pooogladc ich tv -  prez przypadek   podobny przekaz do tego z TVN ( tak wiem razem z GW najbardziej obiektywnych mediach hehehe)

Na marginesie kto wie co znaczy Narodowy ?  i dlaczego slowo Narodowcy w mediach ( tych obiektywnych hehehe ) sa przedstawiani Pejoratywnie ?

2,015

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

narodowy - posiadajacy tozsamosc narodowa, nalezacy do narodu, W PL glowne zaslugi w pejoratyzacji tego pojecia ma Michnik i zydokomuna.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,016

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z cyklu skąd wziąść na to pieniądze podpowiadam :-) Pomysł numer 1
Wojsko kiedyś w wojsku była służba Wartownicza - pełnili ja żołnierze służby zasadniczej - póżniej ktoś wpadł na GENIALNY  pomysł aby  obiekty wojskowe byly chronione przez emerytow z gazem pieprzowym - tak zwane firmy ochroniarskie
Wiecie ile MON kosztuja te firmy miesięcznie ? DUZO kosztuja nawet bardzo duzo kosztuja - tak sie sklada ze te firmy sa mocno powiązane - domyślcie sie z kim .
Jakby przywrócić sluzbe wartownicza byłoby z nawiązką na 500 pln na dziecko

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-11 22:39:29)

2,017

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Wystarczy nie krasc, uszczelnic podatki, przestac pasc swiete krowy, korporacje i banki :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,018

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Syscal :-) przywracasz mi wiarę w Polaków. Dziękuje ci za to :-).
Niestety do LEWAKOW takie argumenty jak przytoczyłeś nie docierają. Dekalog jest dla nich BE - Nie kradnij to staromodne . Banki i markety sa swiete :-)
Wsadznie złodzieji ( niezaleznie od partii ) do kicia to - sprawa polityczna hahahaa
Generalnie przyzwolenie na bylejakosc i nijakosc

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-11 22:53:25)

2,019

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Niestety do LEWAKOW takie argumenty jak przytoczyłeś nie docierają. Dekalog jest dla nich BE - Nie kradnij to staromodne . Banki i markety sa swiete :-)

koda0, nie wiem czy jesteś świadom, ale jesteś lewakiem.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,020

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

Wystarczy nie krasc, uszczelnic podatki, przestac pasc swiete krowy, korporacje i banki :)

potrzeba wiecej urzednikow.

za chwile powstanie w stolicy dodatkowy krajowy wyspecjalizowany urzad skarbowy. warszawianie zyskaja perspektywy rozwoju zawodowego.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

2,021

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Adam :-) wlaśnie o tym mowie :-) Używasz słow znaczenia którego nie rozumiesz .Nie wiesz kto to Lewak, masz probelmy  z kojarzeniem faktow na wysokim poziomie abstrakcji , uważasz ze wszytko powinno byc dla wszytkich , zaburzenia  myślenia przyczynowo skutkowego . Możesz mnie nazwać nawet faszysta,mocherem , beretem czy czymś innym :-)

XXL - tia  2009 ilość urzędników -382,5   2012 ilość urzędników 436,1 -2015 ilość urzędników 444 (ZA GUS-em)zaprawdę to wina Kukiza , Pisu oraz Korwina :-) PO oczywiście  protestowała   i nie miała z tym nic wspólnego :-) heheheh  uwielbiam taka logike :-)

Najzabawniejsze jest to ze PŁOwcy sa najwiekszymi betonami :-( .Świadomy obywatel  ocenia glosowalem na partie X nie spelnili moich oczekiwan w nastepnych wyborach glosuje na parie Y . Tak zachowal sie elektorat Palikota- ludzie glosowali w nadzieji na zmiane  4 lata pozniej  wybrali kogos innego :-) Ale platformersi nic - bedzie praca do 90 roku zycia a bedzie to wina kukiza i korwina oraz brauna .
W psychologii nazywa sie to syndromem sztokcholmskim

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-12 09:51:01)

2,022

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z serii skad wziasc na to pieniadze cz 2
Ukrucic zlodziejstwo - ponizej ceny  1 kilometra autostrady
Polska 9,61 - Niemcy 8,24 - 1,37 mln euro roznicy
1,37 mln * 1224 dlugosc autostrad = 1 676,88 MLN EURO (zdefraudowane)
1 676,88 (zdefraudowane ) / 8,24( cena autostrady w niemczech ) = 208 km autostrad - nowych autostrad
Ale klamacz bedzie piala w tv skad wziasc na to pieniadze i ze trzeba podniesc podatki

- zastanówcie sie ile zarabiaja Niemcy  i dlaczego ich autostrady sa tansze mimo ze praca droższa ?Przy znacznie wyższej jakosci ?  pytanie kto przez ostatnie 8 lat zarządzał budową autostrad ? KORWIN ? BRAUN ? KUKIZ ? Ciekawi mnie wasz opór przed ukaraniem winnych zwykłego złodziejstwa .

Czechy: 729 km autostrad. Koszt budowy 1 kilometra - 8,86 ml euro
Dania: 1130 km autostrad. Koszt budowy 1 kilometra - 5,89 mln euro
Hiszpania: 14021 km autostrad. Koszt budowy 1 kilometra - 6,69 mln euro
Irlandia: 663 km autostrad. Koszt budowy 1 kilometra - 10 mln euro.
Litwa: 309 km autostrad. Koszt budowy 1 kilometra - 4 mln euro
Niemcy: 12 813 km autostrad. Koszt budowy 1 kilometra - 8,24 mln euro
Słowenia: 747 km autostrad. Koszt budowy 1 kilometra - 7,29 mln euro
Polska: 1224,4 km autostrad. Koszt budowy 1 kilometra - 9,61 mln euro.

A za to ktos beknie czy tez sprawa polityczna ?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Autostr … 60315.html

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-12 10:14:33)

2,023

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

W psychologii nazywa sie to syndromem sztokcholmskim

W edukacji kiedyś nazywało się to nieuctwem a teraz brakiem kompetencji. Już u Żeromskiego w pozytywistycznym "Przedwiośniu" edukacja była jedną z ważniejszych dróg odrodzenia Polski.

kosa0 napisał/a:

Nie wiesz kto to Lewak

To wytłumacz tak aby wszyscy mogli zrozumieć. Nawet ci z ograniczonym poziomem pojmowania.

2,024

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kosa, masz nieaktualne dane, autostrad mamy 1567,75km (stan na moment pisania tego komenta). Zamiast porównywać ceny, może pokaż jakies dowody na swoje twierdzenia.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,025

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Adam -wzruszylo mnie to co napisales :-) - Adam tak jestem nieukiem :-)  hehehehe wole byc nieukiem niz YntelYgentem  ktory nie potrafi odróżnić a od b
Pisalem ci  w 3 postach - to jest właśnie to o czym pisze również brak umiejętności myslenia abstrakcyjnego :-) , napisze ci jeszcze raz definicje może teraz przeczytasz ją
Lewak - Osoba z zaburzeniami myślenia przyczynowo-skutkowymi , brak umiejętnści kojarzenia faktów na wysokim poziomie abstrakcji, osoba która uważa ze wszystko należy sie wszystkim , brak refleksyjnego myślenia ( wyciągania wniosków , zastanawiania się na przyczynami danego zjawiska) , bezkrytycznie podchodząca do przedstawianej rzeczywistości .

Skoro  autostrad mamy wiecej to i rożnica w zdefraudowanych $$$$ większa . Dowody :-) -  do ciebie  nawet nie dotarło nagranie pani minister Bieńkowskiej "za mniej niż 6 tysięcy złotych miesięcznie może pracować "tylko idiota lub złodziej".
To o jakich dowodach ty ze mna dyskutujesz :-)
Na taśmach nagrane jest też
"Szef MSW mówi m.in. że "państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje", funkcjonariusze BOR "mają syndrom sztokholmski", Polskie Inwestycje Rozwojowe - flagowy projekt rządu Tuska - określa mianem "c***, dupa i kamieni kupa", twierdzi też, że Polacy "mają w dupie orliki i autostrady". Belka natomiast wspomina, że kilka miesięcy przed wybuchem afery z Amber Gold ostrzegał o tej sprawie premiera Donalda Tuska."

Skoro nie rozumiesz co jest nagrane na taśmach - nie rozumiesz sensu słów wypowiedzianych (autorzy nigdy im nie zaprzeczyli ) to z czym ty do ludzi :-) z ŻEROMSKIM :-)

Przedstawiłem ci prosta matematykę  samo dodawanie ,mnożenie i dzielenie ( nie użyłem nawet całek )- czego w tym nie rozumiesz ? Iż niemcy placa taniej  za  budowę autostrad ? Co dla ciebie bedzie dowodem  rachunuek  wystawiany przez frme kulczyka ?