1

Temat: Pacmanhattan....

Cos dla emumaniaków.Pierwszy reality PacEmu...ROTFL wielki jak śp.WTC
I mają do tego High Scores.Można pobić jak ktos uparty...:)

http://pacmanhattan.com/

fixed.Można by tak Pacmana w Ornecie strzelić na mieście....hehehe!

gep/lamers^dial

2

Odp: Pacmanhattan....

w filmie clubdread była taka scena z pacmanem. dodatkowo tory były wyznaczone żywopłotem.

3

Odp: Pacmanhattan....

A w roli duszków głodne lwy???

4

Odp: Pacmanhattan....

to co, na Quascie robimy world karate championship ? :P

: 404. Stopka not found

5

Odp: Pacmanhattan....

mysle,że jak zawsze po kilku byxach czy chcecie czy nie to bedą akcje typu Frogger:)

gep/lamers^dial

6

Odp: Pacmanhattan....

Mam nastepujace propozycje: albo rozmontujemy napedy CD/DVD i zrobimy Lasermanie, albo ktos stanie na skraju slynnej gorki orneckiej i bedzie dyrygowal pozostalymi: "ty skacz glowa w dol, ty na plasko" i bedzie to orneckie wydanie Tetrisa. Dodatkowo mozna zejsc nad rzeczke i pomyslec o zrobieniu czegos w stylu River Raid lub River Ratt. Zawsze mozna miejscowym zakosic kilka rowerow i zrobic Milk Race, mozna tez zaopatrzyc sie w bron palna, zejsc w MDK-u na dol do toalety, stanac na przeciw kabin i obsrewowac ktora pierwsza sie otworzy (Bank-Bang), ewentualnie zebrac wszystkich uczestnikow party i ustawic "gesiego" zeby takim wezykiem przeszli sie przez Ornete (Lemmings), w ostatecznosci zawsze mozna sie przejsc do jakiegos pubu i pograc w Darts-a ;)

7

Odp: Pacmanhattan....

mac, a widziales jaka jest trawa kolo rzeczki? nikt tego nie kosi... ten pomysl nie jest dobry... no chyba, ze chcecie kultywowac moja tradycje -- chyba z ornety 96? ... kiedy to schodzac z gorki zaliczylem poslizg i szczupakiem rypnalem w to zielsko :)

8

Odp: Pacmanhattan....

Mac - grunt do dobra wyobraźnia...
;)
-nie wiem ile musieli byśmy wypić aby tak zagrać :P

9

Odp: Pacmanhattan....

AS: a kto mowi o piciu ;) maly hint: te zielsko o ktorym pisal slaves ma bardzo specyficzny wyglad ;)

10

Odp: Pacmanhattan....

... kiedy to schodzac z gorki zaliczylem poslizg i szczupakiem rypnalem w to zielsko :)

o kurde - to chyba tylko dlatego żyję, że tego nie widziałem! :lol::lol::lol::lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Pacmanhattan....

panowie a moze w Tapera czy jakos tak? :)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

12

Odp: Pacmanhattan....

Hehehehe.... my z X-Rayem myslimy o zagraniu w Pole Position II na trasie Warszawa - Orneta  :D Choc generalnie bedzie to chyba bardziej przypominalo Road Race  :lol:

13

Odp: Pacmanhattan....

LOL

14

Odp: Pacmanhattan....

Albo bierzemy giwery i zagramy w MDKu w Vectora....
Chociaż tak się pocieszymy...

15

Odp: Pacmanhattan....

Ciekawe jak Fox wpadl na to, zeby napisac gre, gdzie sie chodzi po pomieszczeniu i strzela...

16

Odp: Pacmanhattan....

... i sie strzela do staruszkow zamiast to potworow, celujac miedzy oczy ? ;)

17

Odp: Pacmanhattan....

Jurgi: A ja przyniose klaptopa i zagram w MDK-u w MDK i co - łyso??? :P

I Ty zostaniesz big endianem...