1,826

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Adam K.
ide o zaklad, ze nosa nie wystawiles poza swoje trollmiasto.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

1,827

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A. Zauważ że w długą i wyczerpującą podróż (po części przez strefę wojny) mogą raczej udać się tylko ludzie silni i młodzi, a więc głównie silni mężczyźni. Nawet przy normalnej emigracji często tak jest że najpierw jedzie głowa rodziny, a potem ściąga resztę.
B. Na taką podróż ciężko zabrać ze sobą wóz drabiniasty. Nie bój się, zawartość plecaków jest sprawdzana.
C. Bo to nie są żołnierze, tylko cywile.

Stan jest różny. Tych ludzi jest kilkaset tysięcy, przypatrz się lepiej, na super zadowolonych z życia nie wyglądają. Woda jest powszechnie występująca na ziemi substancją, no może poza pustyniami. Nie trwa to też kilka lat, prowiant na parę tygodni spokojnie możesz na plecach przenieść, lub po części zdobyć w trakcie.

To nie jest najazd. Muzułmanów jest na świecie 1.6 miliarda, najazd wyglądałby nieco inaczej.

Nie są to też terroryści, terroryści nigdy nie potrzebowali fali uchodźców żeby przeniknąć do Europy, spokojnie sobie z tym radzili.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

1,828

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A+B+C....Migasz się...w tych plecaczkach nie mieści się nawet zapasowy komplet bielizny na "długą i wyczerpującą" podróż. Ja nie piszę, że oni tam maja broń czy jakieś inne podejrzane rzeczy. Oni po prostu nie maja ze sobą nic a wyglądają jakby codziennie spali w "powszechnie dostępnych, tak jak woda, hotelach". Cuda Panie, cuda....

Porównaj sobie ich wyposażenie albo właściwie brak wyposażenia z zawartością dowolnego plecaka turystycznego gdy wybierasz się na nawet tylko dwudniową wycieczkę.

Bądź realistą. To nie chodzi o terroryzm a o kolonizację.

1,829

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Adam:


To raczej jest krucjata  w Europie a nie ucieczka przed reżimem.

Można pomagać ludziom, uchodźcom, rodzinom, 1000 osobom, itp. ale nie zmasowanemu najazdowi islamistów w liczbie 160 000. I w 70% złożonym z mężczyzn w wieku poborowym.
Jan III Sobieski uratował Europe przed tureckimi hordami,
teraz w ramach poprawności politycznej Europa padnie.
Wynika z tego ze Europejczycy sami sobie otwierają wrota piekła muzułmańskiego
a to dopiero początek wariactwa,
kazdy kto 5 razy dziennie na dywanik pada może byc potencjalnym terrorysta w imię allaha.

Jeśli ktoś mi wytoczy argument,
że polakom też pomagano, to zaznaczam ze polaków sprzedano w Jałcie sowietom - i ta sama  Europa zachodnia dzisiaj wytacza argument o solidarności....
Polacy jesli wyjeżdżali to do krajów podobnych kulturowo.
A w Niemczech jak nie mieli pochodzenia to był powrót....

Ostatnio edytowany przez JLS (2015-09-11 07:06:11)

1,830

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP: przywyczaiłeś się do luksusu, i myślisz że bez majdanu człowiek nie jest w stanie funkcjonować. Uwierz mi, niewielki plecak wystarczy na długa podróż.

JLS: W Europie żyje ok. 44 mln muzułmanów, z czego ok. 19 mln w UE. Dodatkowy milion, czy nawet kilka nie zrobi wielkiej różnicy.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

1,831

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam Klobukowski napisał/a:

Dodatkowy milion, czy nawet kilka nie zrobi

:) ...

1,832

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zgwałcić każdą która się skąpo ubiera i obciąć łeb każdemu kto nie chce być taki jak my - TO NIE JEST KULTURA ANI RELIGIA TYLKO BARBARZYŃSTWO.

Tolerancja należy się tym co tolerują innych, ale już nie tym co chcą by wszyscy się stali tacy jak oni lub martwi. Bo takim się należy kop w dupę za gadanie głupot, lub kula w łeb gdy już chwycił za broń.

Nieważne w co ludzie wierzą tylko to jak traktują innowierców. Jeśli źle, to zasługują na to samo co im robią.

Jak nie szanujesz gospodarza gdy przyjdziesz w gości to go za fraki i za drzwi. Ale głupi gospodarz pozwala by się gość rządził, a wtedy sam we własnym domu zamienia się w służącego lub zostaje bezdomny.

W Polsce od kilkuset lat żyją potomkowie Tatarów którzy są muzułmanami. I to są normalni ludzie. Ale ci z krajów arabskich co im się marzy w Europie prawo Szariatu już tacy nie są.
Zakaz muzyki, zero alkoholu, zakaz filmów innych niż propagandowo-islamskie, wszyscy ubrani tak samo... Chcecie tego?

Rozmnażają się jak króliki, aż się okaże że mamy za mało kiboli by sobie z nimi poradzić. A wtedy to my będziemy uchodźcami...
Chyba że zmądrzejemy i zamiast multikulti poprawności politycznej zaczniemy nazywać rzeczy po imieniu i traktować takich chamskich bandziorów tak jak na to zasługują.

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

1,833

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam Klobukowski napisał/a:

To nie jest najazd. Muzułmanów jest na świecie 1.6 miliarda, najazd wyglądałby nieco inaczej.

To jest najazd, idealnie pasuje to pierwszego etapu dżihad-u.
Czemu ponad 70% z nich to młodzi mężczyźni...

Adam Klobukowski napisał/a:

Nie są to też terroryści, terroryści nigdy nie potrzebowali fali uchodźców żeby przeniknąć do Europy, spokojnie sobie z tym radzili.

Skąd wiesz że nie są to terroryści??
Kilku ciapatych terrorystów już złapano.. A udawali biednych uchodźców.
Wielu z nich nie chce się rejestrować, sorry tak robi uchodźca który ubiega się o azyl w obcym kraju.
Rosja ma idealne podejście w tym temacie, bardzo mi się podoba!

A tym czasem przykład jak francuzi wbili sobie sami gola:
https://wzzw.wordpress.com/2015/09/10/% … katolikow/

Dania to już przegrała mecz, w dogrywce też już przegrywają:
http://natemat.pl/41907,dunska-wojna-o- … a-tradycje

Tymczasem w Polsce:
http://www.tvn24.pl/lodz,69/ciezarna-ma … 76046.html

Samotną matkę z 3ką dzieci chcą eksmitować...
- dają nowe mieszkanie ciapatym i oni z niego uciekają do niemiec.
Zajmijmy się osobami które w Polsce potrzebują pomocy, a nie ciapatymi.


p.s.
ZbyniuR bardzo dobrze napisał!

Ostatnio edytowany przez AS... (2015-09-11 09:10:38)

1,834

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

xxl napisał/a:

ide o zaklad

To sformułowanie ma taki sam wydźwięk jak igła w przypadku sprzedaży aut używanych :D
yo, no offence !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,835

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

jest taka prawidlowosc, czym ktos mniej zna ta kulture tym bardziej wierzy w integracje albo nawet pokojowe wspolistnienie.

Adam ma tyle wiary ze podejrzewam, ze nawet  z domu nie wychodzi ;-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

1,836

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

AS... napisał/a:
Adam Klobukowski napisał/a:

To nie jest najazd. Muzułmanów jest na świecie 1.6 miliarda, najazd wyglądałby nieco inaczej.

To jest najazd, idealnie pasuje to pierwszego etapu dżihad-u.
Czemu ponad 70% z nich to młodzi mężczyźni...

Już wcześniej o tym napisałem.

Adam Klobukowski napisał/a:
AS... napisał/a:

Nie są to też terroryści, terroryści nigdy nie potrzebowali fali uchodźców żeby przeniknąć do Europy, spokojnie sobie z tym radzili.

Skąd wiesz że nie są to terroryści??
Kilku ciapatych terrorystów już złapano.. A udawali biednych uchodźców.

Skąd wiesz że to są terroryści?
Wśród uchodźców z Syrii złapano terrorystów? Gdzie?

AS... napisał/a:

Wielu z nich nie chce się rejestrować, sorry tak robi uchodźca który ubiega się o azyl w obcym kraju.
Rosja ma idealne podejście w tym temacie, bardzo mi się podoba!

A tym czasem przykład jak francuzi wbili sobie sami gola:
https://wzzw.wordpress.com/2015/09/10/% … katolikow/

Spójrz do materiałów źródłowych: tam nic nie ma na temat tego że sprawcami są muzułmanie

AS... napisał/a:

Dania to już przegrała mecz, w dogrywce też już przegrywają:
http://natemat.pl/41907,dunska-wojna-o- … a-tradycje

Na to jest proste rozwiązanie: finansowanie jakichkolwiek religii ze środków publicznych powinno być zakazane. Problem znika.

AS... napisał/a:

Tymczasem w Polsce:
http://www.tvn24.pl/lodz,69/ciezarna-ma … 76046.html
Samotną matkę z 3ką dzieci chcą eksmitować...
- dają nowe mieszkanie ciapatym i oni z niego uciekają do niemiec.
Zajmijmy się osobami które w Polsce potrzebują pomocy, a nie ciapatymi.

W każdym kraju znajdziesz biednych i pokrzywdzonych. Bieda jest relatywna. Jak pomożemy uchodźcom, to bieda w Polsce od tego się nie zwiększy.

xxl napisał/a:

jest taka prawidlowosc, czym ktos mniej zna ta kulture tym bardziej wierzy w integracje albo nawet pokojowe wspolistnienie.
Adam ma tyle wiary ze podejrzewam, ze nawet  z domu nie wychodzi ;-)

Skończyły się argumenty więc zaczynasz ataki ad personam?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

1,837

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam:
a tu pismaki pisały że znalazly terrrorystów wśród uchodźców:
http://www.polishexpress.co.uk/znalezio … -wegrzech/

Adam,
jeśli nie stać nas na pomoc rodakom, patrz kobieta z 3jką dzieci do eksmisji, a ciapatym dają nowe mieszkanie, halo
coś jest nie tak. Bieda się zwiększy jak pomożemy uchodźcom (damy im mieszkania) a nie pomożemy Polakom którzy ich potrzebują.

W linku o francji masz opisane że to nie chrześcijanie rozwalają swoje kościoły tylko, muzułmanie..
W linku o danii masz przykład że ciapaci zrobią swoje święto a nie choinkę.

Naprawdę nie rozumiem po co Polsce ciapaci mężczyźni w wieku poborowym..
Mamy swoich biedaków i ludzi gdzie nie mają gdzie mieszkać.

1,838

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jeśli będziemy (my Europejczycy) pomagać Arabom to skończymy jak Indianie w Ameryce. Jeśli będziemy ich chronić jako mniejszość w imię tolerancji, równych praw itp, to w mniej niż dwa pokolenia to my staniemy się mniejszością, a wtedy już żadnej tolerancji ani równych praw (tym razem) DLA NAS, nie będzie. Tylko trzeba będzie się przebrać w burki i ratować ewakuacją z Europy, tylko że dokąd? - Do USA? - Do Rosji?
    No chyba że naukowcy wymyślą broń biologiczną która zabija tylko Arabów. Albo objawi się jakiś Sobieski który wymyśli jak roznieść tych dzikusów w pył. Obawiam się że chowanie głowy w piasek i udawanie że sprawy nie idą w złym kierunku tego problemu nie rozwiążą. A jeśli ktoś jeszcze nie zajarzył o jakim problemie mówię, tu chodzi O WOLNOŚĆ WYBORU, tego jak chcemy żyć. No chyba że komuś wydaje się że to nie jest takie złe - nosić brodę i piżamkę i pięć razy dziennie wychwalać Allaha.

https://www.facebook.com/gazetastonogao … 58/?type=1

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

1,839

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ta "fala uchodźców" trwa już od dawna, teraz zrobiła się z tego afera bo kolejne kraje przerzucają na siebie odpowiedzialność i eksportują problem dalej. W Polsce dochodzi do tego kampania wyborcza i rozrywanie szat patriotyczno-prawicowych z jednej strony i solidarnościowo-lewackich z drugiej. Każdy chce to rozegrać na swoją korzyść.
Terroryści muzułmanie do europy nie muszą przyjeżdżać, jak pokazały zamachy - oni się tu już urodzili. Zresztą powojenna historia europy pokazuje, że do bycia terrorystą nie trzeba być ani muzułmaninem, ani "ciapatym". Jak taki Breivik (IRA, Baskowie...) się wk...wi to nie poradzisz :-(
Mnie irytuje co innego. Dlaczego nie można tego rozegrać _pragmatycznie_ W stylu anglosaskim. Jednocześnie wizerunkowo i... po prostu po ludzku? Przyjąć ich, pomóc, i... nie pilnować. Przecież żaden z nich w Polsce nie zostanie. Tymczasem mamy szlacheckie "szable w dłoń i darcie ryja" z którego i tak nic nie wyniknie, bo (pozbądźcie się złudzeń...) "nasza pozycja geopolityczna" jest taka, że i tak uchodźców będziemy musieli przyjąć. Tyle, że z podkulonym ogonem, wychodząc jednocześnie jako kraj na bezdusznych kut..ów którzy masowo pchają się po zasiłki do GB a innym to nawet namiotu i zupy nie dadzą :-(

BTW: Trochę "arabów" w życiu poznałem i miałbym problem, żeby wrzucić ich wszystkich do jednej szuflady. Polak, złodziej żrący kiełbasę zapijaną wódą i bijący swoją żonę to też szuflada. Szuflady są dobre do manipulacji społeczeństwem i politycznych rozgrywek. A ja nie lubię być manipulowany i rozgrywany :-P

1,840

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

AS... napisał/a:

Adam:
a tu pismaki pisały że znalazly terrrorystów wśród uchodźców:
http://www.polishexpress.co.uk/znalezio … -wegrzech/

Członek grupy zbrojnej to ie od razu terrorysta.

AS... napisał/a:

Adam,
jeśli nie stać nas na pomoc rodakom, patrz kobieta z 3jką dzieci do eksmisji, a ciapatym dają nowe mieszkanie, halo
coś jest nie tak. Bieda się zwiększy jak pomożemy uchodźcom (damy im mieszkania) a nie pomożemy Polakom którzy ich potrzebują.

Stać nas na pomoc rodakom, ale zawsze znajdą sie sieroty pakujące się w kłopoty, lub nie potrafiące korzystać z dostępnej pomocy. Nigdy nie będziesz miał 100% zadowolonych z życia, szczęśliwych rodaków.

AS... napisał/a:

W linku o francji masz opisane że to nie chrześcijanie rozwalają swoje kościoły tylko, muzułmanie..
W linku o danii masz przykład że ciapaci zrobią swoje święto a nie choinkę.

Zajrzyj do dalszych źródeł niż link który podałeś.
Rozwiązanie problemu z Danii Ci już podałem.

AS... napisał/a:

Naprawdę nie rozumiem po co Polsce ciapaci mężczyźni w wieku poborowym..
Mamy swoich biedaków i ludzi gdzie nie mają gdzie mieszkać.

Biedaków będziemy mieli zawsze, i przyjęcie/nieprzyjęcie uchodźców nic tu nie zmieni.
To nie są tylko 'młodzi w wieku poborowym'.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

1,841

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Wszyscy jestesmy manipulowani :) Tylko niektorzy to czuja (jak Neo w matrixie ;) i szukaja sznureczkow ktore poruszaja jego lalczana glowa, a inni lykaja wszystko jak brojlery w tuczu ;)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,842

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No...  Ale jak tu się połapać :-( Taka np afera uchodźcowa. TV nie oglądam, ale jak włączę "portale internetowe", to skąd mam mieć pewność, że to co widzę to rzeczywistość? Ktoś zrobi zdjęcie dziecka, ktoś inny "terrorysty w wieku poborowym", ktoś się wzruszy i napisze jedno, innego "ciapaty" okradnie i napisze co innego... A może tych uchodźców w ogóle nie ma? Albo zawsze byli tylko teraz ich się pokazuje (skłaniam się do tego drugiego) a całe zamieszanie służy wyłącznie odciągnięciu uwagi od hmmm np. "porozumienia gospodarczego" z USA w którym przepisy piszą Amerykańskie koncerny?
Ja mam problem z ludźmi. Niby ruscy są be, ale poznałem samych spoko gości. Niby Amerykanie głupi,a ja poznaję mądrych, "ciabaci" to brudne nieroby, a ja poznaje wykształconych i pracowitych. Nie, że wszyscy tacy. Poznałem też Amerykanina idiotę i "ciabatego" wypisz wymaluj z opisów ONRowca. Ale to, że są tacy co nie pasują do "obrazka" zachwiało moją wiarę w prosty i oczywisty obraz świata. I tak już chyba niestety pozostanie. Niefajne: Zawsze kula w łeb. Od narodowców za brak wiary i zdradę, od lewaków... za to samo + tortury bom kapitalista i liberał gospodarczy.
Martix powiadasz. I pewnie masz racje. Ale ja wybrańcem nie jestem ;-)

1,843

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

AS... napisał/a:

A tym czasem przykład jak francuzi wbili sobie sami gola:
https://wzzw.wordpress.com/2015/09/10/% … katolikow/

Coś w tym jest, ale źródło tej wiadomości jest niewiarygodne.

AS... napisał/a:

Dania to już przegrała mecz, w dogrywce też już przegrywają:
http://natemat.pl/41907,dunska-wojna-o- … a-tradycje

Na szczęście do władzy ostatnio doszła partia "DANSK FOLKEPARTI" i już zaczęli robić porządki. Poobcinali zasiłki, kilu ciapatych już wywalili itd. Sprawa z choinką faktycznie była i chyba otworzyła oczęta temu malutkiemu narodowi.


Kilka postów wyżej wspomniałem o Serbii ale nikt nie podjął wątku, więc rozwinę temat. Niestety nie pamiętam skąd takie informacje mam.

Otóż Serbia była kiedyś normalna, ale przyjęli kiedyś arabskich/islamskich uciekinierów, emigrantów czy cuś. Normalna rodzina ma 2 dzieci, arabska 8 ... dalej potoczyło się już samo, a skończyło się wojną. Z kim teraz kojarzy się Serbię jak nie z muzułmanami?

A co do krajów skandynawskich polecam poczytać to:
http://www.poloniainfo.dk/artykuly/11-r … ego-swiata
http://www.poloniainfo.dk/artykuly/11-r … iego-magla
http://www.poloniainfo.dk/7-aktualnosci … r-utajnial

Ostania notka jest mojego autorstwa.


W Szwecji w Malmö są dzielnice do których nawet policja boi się zapuszczać - białych tam nie uświadczysz, nie wpsominając o tym że dokładnie zatuszowane zostały zamieszki które o ile mnie pamięc nie myli od jesieni zeszłego roku co jakiś czas się pojawiają. Ostatnio chyba na początku wakacji.

Wracając do uciekinierów, którzy podążają przez Danię, są oni doskonale poinformowani na jakie zasiłki mogą liczyć i doskonale wiedzą że zostały obcięte. Podążają do raju blondynek zwanego Szwecją. Niestety następne pokolenie z blondem niewiele pewnie będzie miało już wspólnego :(

Duński rząd ostatnio pozwolił im nawet za darmo pociągami jechać i korzystać z komunikacji ... która w najlepszym przypadku nadaje się do generalnego czyszczenia jak nie remontu po takiej wizycie.

I na koniec absurd. Uciekinierów można karmić, poić, nocować itd, ale podwożenie ich samochodem jest przestępstwem.


Po raz kolejny muszę też przyznać racje Putinowi.

"Przystosujecie się do naszych wartości albo wypad"

Ostatnio edytowany przez willy (2015-09-11 19:40:46)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

1,844

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

willy napisał/a:

Kilka postów wyżej wspomniałem o Serbii ale nikt nie podjął wątku, więc rozwinę temat. Niestety nie pamiętam skąd takie informacje mam.

Pare postow wyżej
napisałem o tym.

JLS napisał/a:

Biednych muzułmanów przyjęła tez Serbia, lat temu wiele. Wiadomo czym sie to skończyło. Przyczyna ?  Rodzina serbska miala 2 dzieci, a muzułmanie średnio 8.
I to była prawdziwa przyczyna wojny na bałkanach. W swoim kraju, na swojej ziemi  Serbowie byli mniejszością

Post nr 1,787.
A informacje mialem od serbow,  bo kiedys tam byłem służbowo. W 1995 roku, po drugiej masakrze na rynku Markale w centrum Sarajewa, podczas której zabito 43 osoby, a 140 osób zostało rannych,  NATO wreszcie zaczeło robić porządek z wojskami serbskimi.  Są takie domysły, że to nie Serbowie, ale  Bośniacy wtedy spowodowali tą masakrę.  Po to aby tym sposobem odwrócić losy wojny.

1,845

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

JLS napisał/a:

Pare postow wyżej
napisałem o tym.

Faktycznie. A ja głupi 2 godziny po necie szukałem skąd to wyczytałem.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

1,846

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Willy,
Jak czytam takie informacje jak ta:
http://ndie.pl/shahid-mehdi-europejki-p … h-gwaltow/

To myślę że każdy kto chce ciapatego imigranta powinien sobie do wsiąść do domu.

To jest dobre:

Dlaczego muzułmanie nie imigrują do innych islamskich państw nawet tych bogatych? To proste. Zgodnie z tradycją i prawem spisanym w tzw. „Karcie ‚Umara” to innowiercy mają obowiązek utrzymywać muzułmanów na ziemiach podbitych przez nich, to innowiercy mają płacić specjalne upokarzające podatki jak Dżizja (W tym podatek katastralny od ziemi – włącznie z niewiernymi niewolnikami i seks niewolnicami. Bo cała ziemia i wszyscy ludzie są własnością Allaha oraz jego wyznawców Islamistów). To innowiercy mają zapewnić i finansować gościnę podróżującego muzułmanina, to innowiercy mają obowiązek dostosować się do islamskiego prawa Szariatu i to innowiercy mają być na każdym kroku upokarzani i z pokorą muszą te upokorzenie znosić – tak jak ma to miejsce w UE. Dlatego muzułmanie emigrują do Europy a nie do bogatych państw muzułmańskich – bo życie na koszt muzułmanina jest niemoralne natomiast korzystanie z pracy i majątku innowiercy jest ich prawem .. "


willy napisał/a:
AS... napisał/a:

A tym czasem przykład jak francuzi wbili sobie sami gola:
https://wzzw.wordpress.com/2015/09/10/% … katolikow/

Coś w tym jest, ale źródło tej wiadomości jest niewiarygodne.

AS... napisał/a:

Dania to już przegrała mecz, w dogrywce też już przegrywają:
http://natemat.pl/41907,dunska-wojna-o- … a-tradycje

Na szczęście do władzy ostatnio doszła partia "DANSK FOLKEPARTI" i już zaczęli robić porządki. Poobcinali zasiłki, kilu ciapatych już wywalili itd. Sprawa z choinką faktycznie była i chyba otworzyła oczęta temu malutkiemu narodowi.

Nieźle, ale jakim cudem ciapaci zdobyli większość…?

Ostatnio edytowany przez AS... (2015-09-12 09:46:14)

1,847

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Wczoraj (albo przedwczoraj) w Danii 4 imigrantów napadło na młodą dziewczynę i próbowało ją zgwałcić, niestety nie udało im się bo przyjechała Policja.
Dziewczyna stwierdziła że w sumie nic się nie stało i NADAL BĘDZIE IM PRZYWOZIĆ CIASTECZKA I JEDZENIE, które piecze im razem ze swoją matką.

Zajebisty instynkt samozachowawczy w sumie.

AS... napisał/a:

Nieźle, ale jakim cudem ciapaci zdobyli większość…?

Lenistwo i tumiwisizm ... ktoś inny się tym zajmie, ktoś inny będzie w zarządzie. A ciapate tylko na to czekają i korzystają z każdej okazji żeby wyruchać niewiernych czy to na kasę czy inaczej.  A jak się już gdzieś dopchają bo oni są przecież mniejszością, i coś pójdzie nie po ich myśli to są wtedy uciskaną mniejszością i się skarżą gdzie popadnie. A że nie można być niepoprawnym politycznie i nie można powiedzieć jak jest naprawdę, to potem takie cyrki się dzieją. Na szczęście, mam nadzieję że w końcu zaczynają przeglądać na oczy. Przynajmniej co niektórzy.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

1,848

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dziś populiści z PIS zaproponowali: darmowe leki dla seniorów, Rodzina 500 +, 15 proc. stawka CIT, minimalna stawka godzinowa za pracę 12 zł brutto (LOL) :) Kto za to zapłaci ;) ?

Link dla wiarygodności (gdyby za kilka lat zapomniano):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … aid=115927

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-09-12 14:51:25)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,849

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja tam PiS wierze tak samo jak PO :) ale na pytanie 'kto za to zaplaci' jest prosta odpowiedz. Zaplacimy wszyscy. I jest to w naszym interesie, jako spoleczenstwa :) tylko przez ostatnie 8 lat wmawiano nam ze w naszym interesie sa akwaparki, orliki, i strefy ekonomiczne, ktore drenowaly ten kraj jak tylko mogly.

Ale, i tu rzecz ktora umyka wiekszosci krzykaczy, te pieniadze sa, tylko w obecnej chwili zjada je etatystyczny moloch i poczepione pod niego cale dynastie 'szwagrow' :) Wystarczy uciac te pijawki, i pieniadze sie znajda. :) Nawet lekka reka liczac, jakby uciac wszystkie 'dotacje' ktore ida pod stolem na nierentowne i propagandowe inwestycje PO, to juz jest pareset milionow.

12 zl brutto za godzine - ten LOL to ze za malo czy ze za duzo?

Niewidzialna reka rynku juz nie dziala - zamienila sie w niewidzialnego czarnego kutasa ktory laduje wszystkich w dupe :)
Howgh :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,850

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Za dużo ;)
...a na przyjemność to sobie jeszcze Polacy muszą zasłużyć bo na razie to biorą nas zarówno z lewa jak i z prawa :] !

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-09-12 16:30:05)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...