376

Odp: pokrywa

Nosty, kup drugi jako eksponat, a obecny wykorzystaj zgodnie z przeznaczeniem ;-)
Muszę pomyśleć o foliowaniu boxów...

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

377

Odp: pokrywa

Proszę o informację, kto zamawiał, a nie dostał, albo chce jeszcze zamówić. Zostało kilkanaście sztuk i więcej nie będzie. Seria XE jest zdecydowanie za mało popularna widocznie.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

378

Odp: pokrywa

możesz przypomnieć ile kosztuje przez forum?
myślę o (jeszcze) jednej, ale wiadomo jeszcze nie mam kasy...

379

Odp: pokrywa

60 zł.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

380

Odp: pokrywa

dzięki, a skoro już wysyłałeś to możesz napisać ile wysyłka (najtańsza)?

381

Odp: pokrywa

Wybierz sobie z cennika poczty co tam ci pasuje, 550 g waży z opakowaniem , gabaryt B.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

382

Odp: pokrywa

Duddie napisał/a:

Proszę o informację, kto zamawiał, a nie dostał, albo chce jeszcze zamówić.

Jurku, chciałbym zamówić 2 sztuki.

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

383

Odp: pokrywa

Poszedł mail.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

384

Odp: pokrywa

Duddie napisał/a:

Willy, sprawdź czy Twój też tak reaguje z pudełkiem od CD.

Potwierdzam.

Label Off firmy Kontakt Chemie reaguje z poliwęglanami. Testowałem na pudełkach poliwęglanowych ale nie były to pudełka CD.

"Zmywacz do etykiet" firmy Micro-Chip testowałem na 4 różnych pudełkach od CD - Nic złego się nie dzieje.
Jedno z nich wsadziłem sobie do kieszeni żeby jutro przetestować z Labell Off. Będzie 100% (no prawie) pewności.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

385

Odp: pokrywa

Bardzo dziękuję za przesyłkę! Pokrywy doszły, wygląda to zacnie. Pudełka chowam do szafy dla potomnych ;)

Kontakt: pin@usdk.pl

386

Odp: pokrywa

I ja odebrałem swoją pokrywę. Dzisiaj już spoczęła na swoim docelowym miejscu.
Dzięki raz jeszcze!

Ostatnio edytowany przez pasiu (2015-03-20 18:37:32)

387

Odp: pokrywa

W załaczeniu fotka, pudełko CD potraktowane 2 różnymi preparatami do usówania etykiet.
Lewa część "Label Off" Kontakt Chemie
Prawa część "zmywacz do etykiet" rodzimej firmy Micro Chip

Lewa część wyraźnie uszkodzona, próbowałem to usunąć niestety nie udało się, efekt widoczny na fotce.
Prawa część nie naruszona :)

Post's attachments

CD-labeloff.jpg 125.58 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

388

Odp: pokrywa

Trzeba wytestowac preparaty z limonenem. Powinno ladnie odchodzic bez uszkodzen dla czulych polimerow.

389

Odp: pokrywa

Duddie jak idą postępy prac nad pokrywami do 1200 i c64 ??

390

Odp: pokrywa

Będą w połowie kwietnia, prace się opóźniają, ze względu na konieczne poprawki w projektach.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

391

Odp: pokrywa

ok to już nie długo, powiedz coś więcej jakie poprawki ? w kształcie, grubości ?
kiedy preorder na c64 ?

392

Odp: pokrywa

Poprawki we wszystkim. A pre-orderów już prawdopodobnie nie będzie, będą dostępne od razu w sprzedaży.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

393

Odp: pokrywa

to może takie małe podsumowanie, ile i czego będzie? bo ja mam jedną zaległą, i do tego chciałbym jeszcze jedną... a przy okazji może i do amigi... czy do C128 będą?

394

Odp: pokrywa

Zbieraj kasę i nie marudź. Jak coś będzie to dam znać ;-)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

395

Odp: pokrywa

są już wersje w folii?

396

Odp: pokrywa

Pogięło cię?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

397

Odp: pokrywa

pytałem co tam słychać
?

398

Odp: pokrywa

zależy gdzie ucho przyłożyć.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

399

Odp: pokrywa

Czołem, jak stoi sprawa z pokrywami na nowsze C64 (kanciak)?

P.S. Czemu ten temat trafił do Bałaganu?

Ostatnio edytowany przez Mef82 (2015-04-12 21:43:05)

"Stand rigid for the next battle
Peace means reloading your guns
The love for life is all hatred in disguise
A carnival creation with masks undone
"

400

Odp: pokrywa

Nie znam terminu dokładnego, ale jeszcze 2-3 tygodnie to zajmie.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...