Temat: Atari XE Video Gama System

Witam,

może kogoś zainteresuje. Mam na zbyciu Atari XEGS. Stan (i zestaw) jak na zdjęciu (brat poprzyklejał jakieś naklejki lata temu). Jeszcze pół roku temu działał.
Może ktoś ma coś na wymianę lub chciałby kupić. Proszę o informację na PRIV.
Nie wiem ile jest wart - myślę, że po prostu tyle ile ktoś za niego zaoferuje - powiedzmy 400 zł (wybiorę najlepszą ofertę lub się wycofam).

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez redundantor (2015-02-05 10:39:49)

Post's attachments

5be3f8eccfc221d8gen.jpg 133.25 kb, liczba pobrań: 1 (od 2015-02-05) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Atari XE Video Gama System

Zażółć gęślą jaźń!

Dam stowke :)

3

Odp: Atari XE Video Gama System

Dziękuję za ofertę ale mam już ponad 3 krotnie wyższe

4

Odp: Atari XE Video Gama System

redundantor napisał/a:

lub się wycofam

popieram

5

Odp: Atari XE Video Gama System

Dlatego napisalem z :)

6

Odp: Atari XE Video Gama System

no właśnie - wychodzi na to, że niewiele pomyliłem się w cenniku. Oferty są od "stówek :)" wzwyż. Chyba jednak jeszcze poczekam, jakoś tak mi szkoda  ...

7

Odp: Atari XE Video Gama System

Sprzet spoko sam w sobie (XEGS), jednak mocno zolty, stad niskie oferty. Moze ktos, komu zalezy na boxie sie skusi. Mysle, ze jestes w stanie sporo wiecej wejsc jesli bylaby ta Atarka odswiezona.

8

Odp: Atari XE Video Gama System

Na tym zdjęciu w ogóle niewiele widać. Chcesz lepiej sprzedać - postaraj się, zrób dobre zdjęcia. Tak na marginesie: co to jest " Atari XE Video Gama System"? Video Game... to wiem co to jest.

9

Odp: Atari XE Video Gama System

To znów mi wygląda na badanie rynku, za ile może pójść... "Mam, ale nie sprzedam!" ;)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

10

Odp: Atari XE Video Gama System

Demokracja, Panie !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

11

Odp: Atari XE Video Gama System

tu panuje inny ustrój, więc z badaniem rynku zapraszamy poza blok wschodni ;)

Kontakt: pin@usdk.pl

12

Odp: Atari XE Video Gama System

Dzięki za informacje. To nie badanie rynku - tylko siła nostalgii przy każdej ofercie powoduje, że nie jest już taka atrakcyjna. Na chwilę obecną 2 osoby zaoferowały 400 zł - może sprzedam, bo w sumie u mnie ten sprzęt po prostu w końcu się rozpadnie. Zdjęcia widziały, a zresztą mają opcję odbioru dopiero po obejrzeniu

13

Odp: Atari XE Video Gama System

No cóż,
kolejny przykład,
że sprzęt jest wart tyle ile kto da,
czyli za rzeczoną  xe gama system na alledrogo dali tylko 307 zł....

14

Odp: Atari XE Video Gama System

Zgadzam się, że XEGS może być warty 400 i więcej, ale za taką cenę spodziewałbym się trochę lepszego stanu jednak.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem