26

Odp: RASTER Music Tracker (RMT)

Hey, Dracon! What is funny with disk magazines?

nothing funny... I think they are still should be needed in the scene.
It's really a pity VASCO can't release another issue of SYZYGY...  :oops:

Have you ran into considerable difficulties in releasing your zine due to small amount of articles to include ?   Good luck, anyway!

27

Odp: RASTER Music Tracker (RMT)

Atariada jest rules! No i Austerlitz w poblizu, Spielberk - pricjoza! Szkoda tylko, ze tuz po Foreverze i 1-dniowa...

28

Odp: RASTER Music Tracker (RMT)

A może zaprzestańmy pisać na to forum i wróćmy do snaila i magazynów dyskowych...  Wtedy będziemy bliżej atari... :lol:   :P  :D

Ja jestem za!!! Mój listonosz na pewno by sie ucieszył  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

29

Odp: RASTER Music Tracker (RMT)

nothing funny... I think they are still should be needed in the scene. It's really a pity VASCO can't release another issue of SYZYGY...  :oops:

Yes, it's a pity.  :cry:

Have you ran into considerable difficulties in releasing your zine due to small amount of articles to include ?

There are many articles wrote by me... While free size remains, I have to write next and next articles...  :lol:
Oh, It was joke only ... Of course, I used to be asking my friends to they write some articles and some Czech Atari programmers contribute with their programs and articles. My big thanks goes to them!

Good luck, anyway!

Thanks.

http://raster.atari.org

30

Odp: RASTER Music Tracker (RMT)

VLX wspomniał coś o samplach. Czy nie sądzicie, że przydatny byłby nowszy tracker z użyciem tychże? MPT ma już sporo latek... Kto byłby zainteresowany? Jak będzie zapotrzebowanie to może i wykonawca się znajdzie...

31

Odp: RASTER Music Tracker (RMT)

VLX wspomniał coś o samplach. Czy nie sądzicie, że przydatny byłby nowszy tracker z użyciem tychże?

A nie miales okazji zobaczyc RMT w akcji? Jak nie, to posluchaj i nie bedziesz za nimi tesknil...  :lol:   Odpowiednie instrumenty + troche eksperymentow i masz cos co samplem nie jest, a brzmi calkiem przekonywujaco - zreszta tu powienien sie wypowiedziec Samurai lub Emkay (o ile ten ostatni zechcialby sie zarejestrowac na tutejszym forum  ;)  ).

32

Odp: RASTER Music Tracker (RMT)

sample sux ... i tyle mam do powiedzenia w tej sprawie :) nie lubie, nie używałem i nie używam ...

jak ktoś chce sample to przecież jest NEO

All I hear is the sound of me falling on the ground

33

Odp: RASTER Music Tracker (RMT)

A nie miales okazji zobaczyc RMT w akcji? Jak nie, to posluchaj i nie bedziesz za nimi tesknil...  :lol:   Odpowiednie instrumenty + troche eksperymentow i masz cos co samplem nie jest, a brzmi calkiem przekonywujaco [...]

Się zgadza. Zobaczyłem demka do RMT i musiałem mieć niezłą minę. 8O Tyle, że rozgryzienie tworzenia instrumentów zajmie mi trochę czasu, bo mam chyba jakiś inny tok myślenia niż twórcy atarowskich programów muzycznych. :D A może po prostu zbyt leniwy jestem... ;) No nic, w każdym razie powoli zaczynam się przesiadać na ten program. A co do użycia sampli, to raczej nie jestem zwolennikiem. U mnie muzyczki z samplami pozostawiają jakiś taki niedosyt. Ja po prostu lubię dostawać kwadratami po uszach. :D W moim poście słowo "sample" padło razem z "FT2" (FastTracker 2) ;) bo tego właśnie programu używam jeszcze do komponowania, a to z racji wygody użytkowania.

VLX

34

Odp: RASTER Music Tracker (RMT)

Wiem, jak brzmi RMT i nie przeczę, że jest doskonały... Pytam tylko, czy ktoś jeszcze używa sampli. Bo że sample są generalnie sux, to się nie zgodzę - przypomnijcie sobie kawałki Virusa... Tutaj żaden syntetyk nie może zastąpić sampelka.