Temat: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

ach szkoda gadać - widać, że co niektórzy są równiejsi niż inni...

http://allegro.pl/atari-xl-xe-interfejs … 96200.html

http://allegro.pl/atari-xl-xe-interfejs … source=mlt

2

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Karol, spokojnie po woli, ale o co Tobie tym razem chodzi???

3

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Wybory, panie, wybory...

A może chce sio2pd w zamian, pytałeś? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

no europa, nie...

5

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Są jeszcze inne kontynenty, droga wolna...

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

miker napisał/a:

Wybory, panie, wybory...

A może chce sio2pd w zamian, pytałeś? ;)


Miker,
dałeś czadu!!!!!

7

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Ja?

No co Pan? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

słusznie - żegnam!

9

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Trzymamy za slowo!

10

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

+1!

11

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

przyjechalbys na zlot, postawil flaszke, wypil, tez byc dela zrobil ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

12

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Czy to wątek o zmianie rozszerzenia domeny atari.org z .pl na .eu? ;)

13

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Vasco/Tristesse napisał/a:

+1!

lubie to !

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

14

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

lotharek napisał/a:

przyjechalbys na zlot, postawil flaszke, wypil, tez byc dela zrobil ;-)

Ja proponować... (bezrobotny i Grey) wiedzą o co chodzi.
Karol "boić siem"....

Ostatnio edytowany przez AS... (2014-11-23 12:38:08)

15

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

miker napisał/a:

A może chce sio2pd w zamian


Biore 1:1 sio2pd w zamian, chociażby po to żeby postawić na półce lub pokazać na zlotach.

@bezrobotny: nie mam do Ciebie siły, ani czytać, ani odpisywać więc pozostawie bez komentarza...

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

16

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

zapytałem czy mi wstawi - robi łachę i nawet nie odpisuje na emaile...

17

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

wydaje mi się że powinniście lepiej wybierać dilów, nie takich co robią łachę i rzucają proeuropejsko dupą...

18

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Wątek się rozrasta, ale dalej nie wiem o co chodzi..... Może ktoś mnie oświecić?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

19

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Sam nie jestem do końca pewien, ale wnioskuję, że bezrobotnemu gul skacze i żal tyłek ściska, że lotharek nie przyszedł do niego błagając go na kolanach aby został jego jedynym/oficjalnym/autoryzowanym 'dilem' zabawek lotharka ( taaaa, ciekawe dlaczego ? ) Tak ja rozumiem ten wątek.

Ostatnio edytowany przez jury (2014-12-08 15:09:35)

20

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Może Lotharek nie miał czasu na takie pierdoły, bo z tego co widziałem na SV, rąk mu brakowało żeby wszystko pozałatwiać. ;)

21

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

no skoro nie rozumiecie to źle, bo to znaczy, że z Was "ludzie systemu"... dla których te wszystkie "popisy" to normalność... cała taka europa...

wstępniak:

był czas, że na allegro kabelki do tv kosztowały 25-30 pln i to była dobra cena, było kilku sprzedawców, towar się sprzedawał... nagle na allegro pojawił się europejski sprzedawca, anabeda:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=626489

europejski sprzedawca jak to europejski sprzedawca, najpierw nasrał tu gdzie zamierzał handlować - ot taki zwyczaj europejskich biznesmenów...

polegało to na tym, że zaczął obniżać ceny, część sprzedawców wymiękła od razu, ale ja pociągnąłem problem... zaczęły się obniżki ceny, anabeda obniżał ostro, aż zatrzymał sie na cenie 11 pln za kabelek...

no i teraz mamy kabelki po 11 pln, wyprodukowanie takiego kabelka to (wszystkie koszty) 7 pln, czyli anabeda na kablu zarabia 3 pln...

no i pytanie wprowadzające, czy anabeda kieruje się biznesowym zyskiem, czy ma inny cel sprzedając kabelki w cenach dumpingowych?

P.S. a ciekawe jest jeszcze to, że anabeda jako sprzedawca z europy ma bardzo dobrą opinię, a wszyscy inni mają złą...

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

bezrobotny: mamy wolny rynek. anabeda może oferować kabelki po takiej cenie jaka mu się podoba. Że ty masz koszty 7pln, to nie oznacza że on takie ma. Świat nie kręci się wokół Ciebie i Twoich frustracji.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

23

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

a co do tego dila lotharka, że niby ile czasu i pieniędzy w to włożył, że teraz sprzedaje po zaniżonych cenach na allegro? też ma misję, ujebać konkurencję, a mi się to nie widzi...

24

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Kabelki staniały czyli dobrze jest. A jak się to komuś nie podoba to na drzewo. :p

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

25

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Ja już kiedyś mówiłem, co robisz nie tak. Nie chcesz posłuchać, tylko narzekasz... Dla mnie taki koleś co sprzedaje po 11 zł to żadna konkurencja, jakoś nie przeszkadza mi to zrobić porządnego kabla za 30 czy 40 zł. I są chętni. Bo czasem liczy się nie tylko cena.... A jeśli koleś dostał po remanencie w magazynie karton gotowych kabli cinch, to dolutowuje wtyczkę za 2 zł i sprzedaje po 11. Skoro nie ma nic lepszego do roboty... Jak napisali koledzy wyżej - mamy wolny rynek. Zrób dobry jakościowo wyrób, przemyślany, przetestowany, zadbaj o marketing a sprzedaż wzrośnie i to szybko.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...