1

Temat: witam

Witam wszystkich...

Po długiej przerwie w życiorysie - bez kontaktów, bez Atari, bez trackerów, bez sensu...  :?  zaczynam powoli wracać do świata żywych.  ;)

PS. Może mi ktoś dać znać, jakie edytorki muzyczne teraz się używa?

Pozdrawiam

VLX

2

Odp: witam

VLX :) Kope lat ;)

Praktycznie MPT powoli odchodzi do lamusa i ZTCW wszyscy muzycy uzywaja teraz TMC - jezeli chcesz pomuzykowac, to link do TMC jest tutaj .

Btw. chyba bedziemy mieli okazje zobaczyc sie w Gdansku na SV2k4 ? :) A moze na sztaba wasc zawitasz ? ;) Tutaj masz informacje o sztabie.

3

Odp: witam

VLX chlopie!
co robiles jak cie nie bylo?

z progsow do muzy nie nalezy zapomniac o RMT (zeby bylo smieszniej jest to soft dla PC) - link.
poza tym zajrzyj do bazy plikow na AA, gdzie powinienes znalezc neotrackera dla formatow mod i neo. teraz dopiero uslyszysz co potrafi covox.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

4

Odp: witam

Cześć :)

Co się ze mną działo? Ech, dłuugo by opowiadać... :D Powiem tylko, że przez ten czas zapomniałem obsługi CMC, MPT i FT2. :cry: Koszmar, Panowie, ale przynajmniej zwolniło się miejsce w RAM dla obsługi TMC i Renoise. Sciągnę to co mi podaliście i zobaczę z czym to się je. :) Covoxa niestety nie mam, więc na razie neotrackerem się nie pobawię, a szkoda. :(

Nie wiem, czy nie będę musiał zaopatrzyć się w nową maszynkę (chyba od razu z dodatkami), bo w wakacje przeprowadzam się do innego mieszkania i nie wiem jak to będzie z naszą dotychczasową Atarką. Jaku-b raczej mi jej nie odda, bo sam co jakiś czas korzysta. Muszę się zorientować w cenach, bo wprawdzie mam jeszcze 65XE, ale gołe toto, nawet bez zasilacza chyba i o ile pamiętam, to z klawiaturą coś nie tego.

PS. 1: Czy ktoś coś wie o MIDI IN dla Atarki?
PS. 2: Ma ktoś jakieś wieści o ZoltarX ?


VLX

5

Odp: witam

jezeli chodzi o Atarke z dodatkami to moge pomóc ;] ale dopiero w wakacje (jezeli wczesniej wojsko mnie nie scignie ;) )

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: witam

Czekerałt...oooooo! VLX zapomniany ziomal z Dialu...w końcu zawitałeś na aa po tych geograficznych wojażach...mam nadzieje ze sie niebawem stykniemy w Gdansku na browara tak jak niedawno planowalismy...i na sztabie widze Ciebie...a do tego mam do Ciebie interere..tzn ja i At0m...hehehehehe...ale to zapodam Ci sesemesa niebawem

gep/lamers^dial

7

Odp: witam

No, do softu dodałbym jeszcze powstające TMC2 (wszystkiego dwa razy więcej, jak mówi - i robi - Jaskier).
Zasilacz być może mógłbym sprezentować - ale wydaje mi się, że mój siada więc nie jestem pewien... (może to atarka siada).

A NEO chyba działa już też na pokeyu, jak mi się wydaje...

A tak w ogóle to pozdrawiam...

8

Odp: witam

VLX: kope lat... Zabieraj sie do roboty. Malo nam aktywnych atarowców ;)

9

Odp: witam

VLX: widze ze net Ci znowu uwaliło bo 0 reakcji...mimo to sztabujem.
A może i Jaku-b'a na powrót namówisz???

gep/lamers^dial