1

Temat: Pomoc potrzebna dla XRAY'a i druzyny !!!

Witam!

Panowie moze ktos bedzie w stanie pomoc wiec pisze tutaj :-)

Xsowi padl samochod  podczas powrotu z forevera :-(
Wraz z pasazerami utkneli w Dabrowie Gorniczej :-(
Juz udalo im sie dotrzec do sosnowca i wsiedli w pociag do czestochowy.
Wlasnie nim jada. Poniewaz pociag do warszawy bedzie dopiero okolo 3 w nocy (bez przesiadek). Moze ktos w czestochowie lub okolicach bedzie w stanie im w jakikolwiek sposob pomoc. Jezeli znajdzie sie ktos taki, podaje telefon komorkowy pod ktorym mozecie sie skontaktowac z nimi:

501-340-880

pozdrawiam wszystkich
Seban/SLIGHT

2

Odp: Pomoc potrzebna dla XRAY'a i druzyny !!!

Chlopaki do 3 siedza w Czestochowie. Jezeli ktos mieszka w okolicy i moze ich jakos przenocowac/spotkac sie z nimi to dzwoncie na podany wyzej numer.

3

Odp: Pomoc potrzebna dla XRAY'a i druzyny !!!

Dobra już dotarliśmy!  (tzn Mikey pewnie jeszcze jedzie do Lublina)   4h na dworcu w czestochowie. Rozpieprzony rozrząd w ibie, ... beknę sobie ładnie. Ufff trudno. ;((     Wielkie dzięki dla braci Vaska i Bewu za pomoc, dozgonnie jestem wdzieczny.
Wiedzcie, że jeśli nie daj boże któryś z was znajdzie się w podobnej sytuacji zawsze możecie na mnie liczyć.
Kocham was chłopaki!  i jeszcze raz dziekuję.

...żebyście wiedzieli, w tym właśnie momencie zakręciła mi się w oku łezka.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Pomoc potrzebna dla XRAY'a i druzyny !!!

Iksie... nie ma za co! Zrobiłbyś dokładnie to samo na naszym miejscu... Chyba  :D

Trzymaj się ciepło! A wszystkim którzy w końcu jakoś dotarli do domów życzę miłych snoof  ;)

5

Odp: Pomoc potrzebna dla XRAY'a i druzyny !!!

Xsowi padl samochod  podczas powrotu z forevera :-(

It had to be some solar eruptions during Forever weekend...  :rolleyes:
My car breaked on Friday while we was ridden to Forever, that's why we arrived at the party on Saturday by other car...

http://raster.atari.org

6

Odp: Pomoc potrzebna dla XRAY'a i druzyny !!!

it's, a Forevers doom!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor