251

Odp: Wtyki SIO - nowe

Tylko dla kolesi.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

252

Odp: Wtyki SIO - nowe

Nadchodzą..... (a przynajmniej tak piszą nasi sąsiedzi)

http://www.abbuc.de/community/forum/vie … amp;t=7716

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

253

Odp: Wtyki SIO - nowe

Ty amerykański komandos, weź przetłumacz co tam napisali?

pytam jako ciekawostkę bo już się wyżej kwestia wyjaśniła...

254

Odp: Wtyki SIO - nowe

No piszą że Lotharek kończy uczyć Chińczyków robić wtyki i niedługo będą do kupienia.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

255

Odp: Wtyki SIO - nowe

no i kto tu ściemnia?

256

Odp: Wtyki SIO - nowe

Lotharek läßt in Taiwan neue SIO Stecker produzieren

Konkretnie napisano, że u Tajwańczyków. Czy to Chiny czy nie to inna sprawa.

257

Odp: Wtyki SIO - nowe

Tajwan to Republika Chińska a to drugie to Chińska Republika Ludowa, czy jakoś tak. Kiedyś Tajwan sygnował swoje produkty: ROC (Republik of China).

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

258

Odp: Wtyki SIO - nowe

Wtyki robi fabryczka spod Shenzhen (konkretnie miejscowość DongGuan) w Chinach.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

259

Odp: Wtyki SIO - nowe

pochwal się, czy Ty na prawdę znasz język chiński?

260

Odp: Wtyki SIO - nowe

Znam. Może nie biegle, ale potrafię się porozumieć.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

261

Odp: Wtyki SIO - nowe

szacun! ;)

262

Odp: Wtyki SIO - nowe

Chiński nie jest taki trudny, jak się wydaje. To język tonalny, nie mający gramatyki prawie wcale, nie ma w nim czasów, odmian, przypadków, nawet liczby mnogiej..... Jedynie pismo może sprawiać trudność z zapamiętaniem, ale też "można".

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

263

Odp: Wtyki SIO - nowe

"04.09.2013 - final samples approved. Injecttion form is perfect.
Production in RUN, ITEM NOT YET AVAILABLE"

Jakieś aktualne wieści? Parę sztuk by się przydało.

Ceterum censeo Germaniam esse delendam.

264

Odp: Wtyki SIO - nowe

... przydały, to by się folie do klawiatur. I to na "gwałt" ;)-

Kontakt: pin@usdk.pl

265

Odp: Wtyki SIO - nowe

Mnie też by się przydały, ale nic z tego nie wynika. Chińczycy zrobiliby 500 szt. O 100 gadać nie chcą. Wysłałem projekty do kilkunastu firm - bez efektu. Można by zrobić w Polsce, ale jedna folia kosztowałaby kilkadziesiąt złotych. Jak ktoś zna wykonawcę, który zrobi to za akceptowalną cenę, to ja chętnie projekty udostępnię.

Post's attachments

Keyb1.png 74.47 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Keyb2.png 73.21 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-04-15) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Ceterum censeo Germaniam esse delendam.

266

Odp: Wtyki SIO - nowe

Simius 500 szt. jednego rodzaju czy może być np. 5 x 100 ?
Bo przydała by sie też taka folia do Amigi 500/600/1200... i wtedy łącznie napewno by się tylu chetnych znalazło.

"wszystko się kiedyś kończy......."

267

Odp: Wtyki SIO - nowe

Jednego rodzaju.

Ceterum censeo Germaniam esse delendam.

268

Odp: Wtyki SIO - nowe

"pogadajcie" z Duddiem :)

269

Odp: Wtyki SIO - nowe

lalalala:-)

niestety, pierwsza partia kilu kg nie jest na sprzedaż.

Post's attachments

IMG_0714.JPG 1.78 mb, liczba pobrań: 3 (od 2014-05-28) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

270

Odp: Wtyki SIO - nowe

Simius, a pytałeś tu: http://keypol.zgora.pl/sklep/?klawiatur … puterow,24 ?
Ceny za sinclairy wysokie, ale to detal za pojedyncze sztuki. Nie zaszkodzi ponegocjować. W razie potrzeby mogę odebrać i podjąć się dystrybucji.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

271

Odp: Wtyki SIO - nowe

Przemysławie z Siemianowic: czy znalazłaby sie jakaś luźna sztuka na sprzedaż (lub dwie) do konstruowanego zamiennego zasilacza do CA2001 z tego wątku?
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=12430

gep/lamers^dial

272

Odp: Wtyki SIO - nowe

Gep, ale co wtyk SIO ma do zasilacza?.... :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

273

Odp: Wtyki SIO - nowe

ano chciałem drugi zapasowy kabel transmisyjny - by podłączyć 2 stacje ze sobą - ale fakt nie byłem transparentny w poprzednim poście i stąd Twe pytanie

Dublin zawsze czujny :]

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-08-19 17:22:07)

gep/lamers^dial

274

Odp: Wtyki SIO - nowe

gepciu, mam w tej chwili juz ok 12 kg wtyczek :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

275

Odp: Wtyki SIO - nowe

a jakie plany? ;)