26

Odp: atari 1050

Z osób tutaj się wypowiadających najwyższy rangą jest sikor i jego opinii się będę trzymał. Po narzekaniach maziego ostateczna cena to 235zł z kurierem. A jedynymentos chyba żółtego od białego nie odróżnia, a na podstawie czego zmęczenie określa.... ?

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2014-04-09 19:36:33)

27

Odp: atari 1050

ravenax28 napisał/a:

A jedynymentos chyba żółtego od białego nie odróżnia, a na podstawie czego zmęczenie określa.... ?

oj gościu, gościu, ślepota nie boli :D

Twoja super stacyjka co jej nikt nie chce bez kabli i zasilacza w "idealnym" stanie nie "pożółkła", nie "powycierana" wiercona/przerabiana vs dla przykładu moja (wcale nie idealna wg mnie) z kablami/zasilaczem za 75PLN (choć cena faktycznie sprzed roku)

http://obrazki.elektroda.pl/4874708800_1397070640_thumb.jpg http://obrazki.elektroda.pl/4490500000_1397070641_thumb.jpg

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-04-09 20:16:54)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

28

Odp: atari 1050

Panie handlarz co to wypisuje farmazony pokroju "Osobiście wolę bawić się kartridżami czy nowocześniejszymi sposobami wczytywania programów, ale przed wystawieniem się trochę poedukowałem jak sprawdzić kopiowanie/zmianę nazwy pliku/wczytywanie/listing/formatowanie i tak zrobiłem" ( http://tiny.pl/qnsc6 ) OCB z faktem że innym sugerujesz jak maja sprzedać, gdzie i za ile? Potrzebujesz rad do swoich wałków? :) Pełno w Polandzie takich  "zyczliwych" - to takie polskie.

gep/lamers^dial

29

Odp: atari 1050

Zaliczyłem potworny upadek (z wrażenia spowodowanego widokiem cacka jedynegomentosa). Gościu, jak byś zobaczył porównania zdjęć sprzed i po zabiegach czyszczenia moich kompów z kolekcji to byś się nie chwalił tą stacją, bo nie masz czym. Stacja jest nieczyszczona, zostawiam tą przyjemność potencjalnemu nabywcy.

30

Odp: atari 1050

gepard napisał/a:

Panie handlarz co to wypisuje farmazony pokroju "Osobiście wolę bawić się kartridżami czy nowocześniejszymi sposobami wczytywania programów, ale przed wystawieniem się trochę poedukowałem jak sprawdzić kopiowanie/zmianę nazwy pliku/wczytywanie/listing/formatowanie i tak zrobiłem" ( http://tiny.pl/qnsc6 ) OCB z faktem że innym sugerujesz jak maja sprzedać, gdzie i za ile? Potrzebujesz rad do swoich wałków? :) Pełno w Polandzie takich  "zyczliwych" - to takie polskie.


"handlarz"?, "wałki"?, wylogowałeś mózg przed wypisywaniem tych bredni czy jak?
Rozumiem ty wolisz jak ci ktoś nasmaruje, "nie znam się, nie mam kabli, prąd mi wyłączyli, świeci dioda, zakładam że sprawne ale sprzedaję jako niesprawne", zamiast  - "sprawdzone, przetestowane, poświęciłem na to czas"?
Jakbyś sobie gościu zadał chociaż wysiłku i przeczytał stronę o mnie że raczej "zbieracz". Ale widać przerasta to twoje możliwości.
Skoro gość się publicznie żali, że nie sprzedał to dlaczego wszyscy mają go głaskać i pocieszać, że to takie złe Allegro czy jak?
A może warto podać konkrety dlaczego tak właśnie się stało/jest?
Wg mnie tyle coś jest warte ile ktoś chce zapłacić to raz i znacznie więcej dostanie jak zada sobie trochę trudu, popyta, przetestuje, nawet przetrze i rzetelnie opisze to dwa.

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-04-10 10:18:01)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

31

Odp: atari 1050

Zmień ton koleżko to raz. Dwa to jak sam wydedukowałeś sprzęt warty tyle ile za niego chcesz dać. To po kiego wuja wpi* swoje trzy smutne grosze jeśli cena wyjściowa przerasta twoje handlarskie wyobrażenia? Po jakiego grzmota walisz smuty a'la Pan Cogito i ferujesz swoje jakieś pseudo pożal sie Boże ekspertyzy. Nie pasuje cena to pomijasz i szukasz innych okazji.

Na tym kończe bo nie chce mi sie z tobą dalej dyskutować harcerzyku.

Na koniec - dla mnie stacja z modami jest więcej warta niż golas - bo nie stawiam na półce/nie handluje nimi  - tylko używam. A jak już wiadomo w egzemplarzu jest Toms Multi więc nie ma o czym gadać czy cena dobra czy też powyje sobie jak pies ogrodnika, żeby nie wskazywac palcem.

gep/lamers^dial

32

Odp: atari 1050

Wcześniej mi pisałeś, że kabel sio wart 50 i zasilacz 50. A ty dorwałeś stację ze wszystkim za 75zł w tak cudownym stanie i jeszcze kurier za darmo ci przywiózł pewnie. Ja też ostatnio sprzedałem cartridge na alle za 1zł, mogę zamieścić linka, ale kto w to uwierzy, no może poza jedynymentosem. No i gdzie ja się żaliłem, że na allegro nie sprzedałem? Żalenie się, a wyrażenie zdziwienia to dwie różne sprawy. Sprawdź sobie w archiwum allegro, czy możę na forach w US ile warta jest 1050 i się wypowiedz. Przepraszam wszystkich, którzy muszą czytać tą całą wymianę zdań z mentosem. Postaram się już milczeć.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2014-04-10 12:49:00)

33

Odp: atari 1050

OK, to milcz razem ze swoim klakierem, bo jak ktoś o coś pyta na forum to niby dlaczego ma znaleźć same ochy/achy i biadolenie jako to wolny rynek zły? A jak klakierowi sprawia jakiś wielki intelektualny problem rozróżnienie "handlarz - wałki" od wszystkiego innego co się sprzedaje to już niech ze swoim "uczciwym" prezydentem z Sopotu pogada se o tym :D

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

34

Odp: atari 1050

Proponuję "oficjalny" cennik:

- brzydka, popsuta stacja - 50zł
- brzydka, sprawna stacja - 100zł
- ładna, sprawna bez kabla i zasilacza - 150-200zł
- ładna, sprawna z kablem i zasilaczem - 200-250zł
- komplet box w stanie bardzo dobrym - 300-500zł. (Więcej niż 500 to już mimo wszystko przesada) :)

Ostatnio edytowany przez laborant (2014-04-10 13:37:53)

35

Odp: atari 1050

Moja jest ladna sprawna z zasilaczem i dopalka :) i zwracam kase jakby byla totalnie niesprawna. No oczywiscie dla mentosa promocja: doplata za to ze raczy wziac

36

Odp: atari 1050

gepard napisał/a:

To po kiego wuja wpi* swoje trzy smutne grosze jeśli cena wyjściowa przerasta twoje handlarskie wyobrażenia? Po jakiego grzmota walisz smuty a'la Pan Cogito i ferujesz swoje jakieś pseudo pożal sie Boże ekspertyzy. Nie pasuje cena to pomijasz i szukasz innych okazji.

co prawda nie przepadam za gepardowymi komentarzami, ale imo trafnie dobral slowa.
250pln to dobra cena dla kogos kto chce uzywac. sam nie wezne, bo i tak 2 stacje mi sie walaja i nie uzywam...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

37

Odp: atari 1050

Te "handlarskie wyobrażenia"?
Co za żałosne wyssane z palca smuty on pierdzieli?
Jaki ze mnie niby handlarz? Taki co sprzeda coś niepotrzebnego z rzetelnym opisem raz na pół roku?
Taki co jak ktoś pyta na forum podaje konkrety?
Z koniem na łby się pozamieniał czy jak?

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-04-10 20:10:20)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

38

Odp: atari 1050

jedynymentos napisał/a:

to już niech ze swoim "uczciwym" prezydentem z Sopotu pogada se o tym :D

Jedyny, Ty się od Jacy odpierdol!
pozdr
Bachoo

Ostatnio edytowany przez bachoo (2014-04-10 21:15:23)

39

Odp: atari 1050

jellonek napisał/a:

co prawda nie przepadam za gepardowymi komentarzami

no i za to musimy koniecznie stuknąć sie szkłem niebawem w Drygolandzie :)

PunBB bbcode test

gep/lamers^dial

40

Odp: atari 1050

No to już wiem kto posłużył na wzór do facjaty farmera z shaun the sheep :)

41

Odp: atari 1050

Stacja sprzedana. Temat do zamknięcia.