1

Temat: Rozpakowywanie plikow pod MiNTem

WItam,

wracam do tematu automatycznego rozpakowania plikow zip, lzh i itp. Udalo mi sie z konfigurowac ze klikajac na archiwum np *.zip rozpakowywuje mi go, wywolujac okno TOSwin niby jest OK, ale jest pewna niezgodnosc ktora zauwazylem. Ustawilem sobie w Thingu aplikacje unzip.ttp do otwierania plikow *.zip, *.ZIP. np klikam na archiwum na dowolnym dysku widze ze go rozpakowywuje, ale mimo ustawienia jako start aplikacji na opcje "file" w Thingu to pierwszy plik rozpakowywuje go na dysk c:/mint/1-19-cur/ (uruchamiana wersja MiNT-a w czasie startu kompa) po chwili wykonuje to samo po raz drugi i juz rozpakowywane jest wlasnie w miejscu gdzie znajdowalo sie archiwum i jesli robie z kolejnymi jest juz dobrze. Po zrobieniu np restartu systemu ponownie podobnie sie zachowuje.
Czy ktos z czyms takim sie spotkal ?

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

2

Odp: Rozpakowywanie plikow pod MiNTem

Minta nie mam ale proponuje przetestować inny program.
Tak dla porównania zachowania.

3

Odp: Rozpakowywanie plikow pod MiNTem

WItam,

wyglada na to ze caly klopot polegal na tym ze mialem w pliku xaaes.cnf ustawianie uruchamianie

run c:/mint/... toswin2.app a powinno byc uruchamianie tw-call.app

Czy ktos moze mi wyjasnic co daja oba programy i czym sie to rozni bo nie do konca rozumiem

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

Odp: Rozpakowywanie plikow pod MiNTem

TosWin2 to konsola graficzna. Dzięki tw-call nie musi być uruchamiany zawsze. tw-call podczas uruchamiania programu konsolowego (*.tos, *.ttp, *) sprawdza czy TosWin2 jest uruchomiony, i jeśli nie jest to go uruchamia. Dzięki temu, jeśli go nie potrzebujesz, TosWin2 nie będzie niepotrzebnie zajmował pamięci.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Rozpakowywanie plikow pod MiNTem

Dzieki AdamK,

ale jak to sie ma do problemu rozpakowywania za pierwszym razem pliku *.zip do nie wlasciwego katalogu a dopiero potem na tej partycji gdzie wlaciwie znajduje sie sam plik zip to nie wiem, ale grunt ze dziala :)

Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE