1

Temat: MiNT i problem z fileselectorem

Witam,
przepraszam jesli poruszam ponownie temat fileselectora od mintem, ale zawsze wczesniej uzywalem z MiNTem Boxkite i i jak dobrze pamietam to nie mialem z nim pklopotu, w instrukcji przeczytalem ze wystarczy jak sie go uruchomi z AUTO przed plikiem Mint.prg i tak tez zrobilem. Uruchamiam Mint 1.17 + Thing niby wszystko jest OK, uruchamiam np QED potem z menu wybieram otworz co powoduje wywolanie Boxkite, ale nastepnie  powoduje ze sie Boxkite i qed sie wykrzacza, wreaca do desktopu uruchamiam ponownie QED ponownie wybieram otworz ale pokazuje sie komunikat

"The FSEL Cookies return functions are already in use"

i nic nie moge zrobic. Tych file selectorow jest kilka i sie przyzwaczailem do boxkite, dlatego mam pytanie do kogos kto go uzywa, ewentualnie moze ktos poleca innego ?
Skad sie to bierze a moze go uruchamiac z pliku Xaaes, z Thing-a i itp ?

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

2

Odp: MiNT i problem z fileselectorem

Boxite to hack pod TOS. Pod xaaesem masz całkiem niezły fileselector, który nie wiesza aplikacji i tego sie należy trzymać.

Czyli reasumując: rozwiązaniem problemu jest nieużywanie Boxite-a (który jest kupą zresztą według mnie)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: MiNT i problem z fileselectorem

Dzieki za info rozumiem ze pod TOSem boxkite w miare dobrze chodzi, a pod mintem radzisz korzystac z wbudowanego fileselectora, moze masz racje przynajmniej nie bedzie mnie stresowal :), a pod Tosem wybrac jednak selectrica ?

Pozdro
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

4

Odp: MiNT i problem z fileselectorem

WItam,

tak z ciekawosci moge powiedziec ze boxkite dziala u mnie na falconie i troche mnie to dziwi, ale tam nie wiesza innych aplikacji, to sie zastanawiam czy jednak nie zalezy od plikow konfiguracyjnych

Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

5

Odp: MiNT i problem z fileselectorem

Kroll, nie rozumiem co napisałeś :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

6

Odp: MiNT i problem z fileselectorem

Sqward,

chodzilo mi oto ze boxkite dziala mi na hadesie (pod Mintem) a nie na falconie gdzie zachowuje sie jak pisalem w pierwszym poscie , moja pomylka :)

Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE