Temat: aero2

Info dlatych, którzy jeszcze nie wiedzą jak to działa......



Wchodzimy na stronę: http://aero2.pl/Bezplatny-Internet/Zamo … skac-karte

Najpierw idziemy do kroku 2 i płacimy przelewem 20zł. I tu ważne:
w tytule przelewu podajemy – „Depozyt BDI”, imię i nazwisko oraz
numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych
państw.

Następnie płacimy (NA INNE KONTO!!!! Jest podane!!!) 7 zł za wysyłkę,
i tytule przelewu podajemy:
"Opłata za wysyłkę karty SIM BDI”, imię i nazwisko oraz numer
PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw.

I teraz uwaga:
Czekamy na potwierdzenia przelewów! To jest BARDZO WAŻNE, od tego zależy
termin otrzymania karty!

Mając już potwierdzenia przelewów możemy przystąpić do wypełniania
formularza online.

Wpisujemy nasze dane, a dziale III Depozyt dołączany potwierdzenie
zapłacenia DEPOZYTU.

Po wypełnieniu formularza klikamy 'Wyślij"
Na email, który podaliśmy przyjdzie wypełnione zamówienia.
Trzeba je wydrukować i PODPISAĆ !!!!!w  dwóch miejscach !!!!!, dołączyć i
wysłać WRAZ Z KSERO DOWODU TOŻSAMOŚCI i KOPIĄ POTWIERDZEŃ
PRZELEWÓW na adres:

Aero2
35-234 Rzeszów ul. Trembeckiego 11A
z dopiskiem „Bezpłatny Dostęp do Internetu".

Sugeruję wysłać priorytet za potwierdzeniem odbioru.

Karta powinna przyjść w ciągu 2 tygodni - harmonogram wysyłek jest
tutaj:  http://aero2.pl/Bezplatny-Internet/Zamo … sylki-kart

Jak już dostaniemy kartę, do można kupić modem ZTE MF60 (ja kupiłem za
167zł w ggmedia, http://tiny.pl/qf9fr)

albo - kupić modem huawei e3131 bez simlocka - http://tiny.pl/qf9ff

pozdrawiam,

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2014-01-06 10:53:29)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2

Odp: aero2

U mnie ja , brat , kobita też maja juz aero2 :-)
I 3 telefony obslugujace dual sim kupione na aliexpress :) od chinoli
Lenovo A820 (biały mniejszy)
Lenovo A830 - mój :)
Lenovo A850 - brata "cegła" ;p
Polecam każdemu. Mamy net ktory bedzie dzialac jeszcze 3 lata za freee :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: aero2

Ale ponoć (czytałem) że w tym roku mają capcha wprowadzić i co 60 minut trzeba będzie wprowadzać (a tego nie cierpie )

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

4

Odp: aero2

Jarkeczek napisał/a:

Ale ponoć (czytałem) że w tym roku mają capcha wprowadzić i co 60 minut trzeba będzie wprowadzać (a tego nie cierpie )

Podobno nie za bardzo mogą, jest to związane z warunkami, które postawił UOKiK.

pozdro

Ostatnio edytowany przez thePink (2014-01-06 18:10:20)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

5

Odp: aero2

Oby nie mogli. Mam aero w domu jako net rezerwowy puszczony drugą siecią WiFi (bo podstawowa to Plus na limicie) i w takiej formie jak teraz sprawdza się dla stron www.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

6

Odp: aero2

Mnie osobiscie wstyd ze z aero2 czyli uslugi przystosowanej dla osob bez mozliwosci zadnego internetu korzysta grupa osob ktore mozliwosci i internet normalnie maja :) tylko po to aby zaoszczedzic pare zlotych.
Biedaki cebulaki!

A teraz mozecie sobie napisac cokolwiek :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

7

Odp: aero2

Totalnie nie zrozumiales mojego posta :) Bylem biedny zanim to bylo modne :) Ale szybkosc oceny mnie nie dziwi :) Sam kiedys bylem szybki w ocenianiu :)

Aero to internet dla ludzi ktorzy nie maja mozliwosci podlaczenia sie do telekomow/kablowek/sieci komorkowych albo z powodow niedostepnosci albo z powodu braku pieniedzy (tzw walka z wykluczeniem cyfrowym) . Natomiast wsrod znajomych i jak widze na forum panuje 'moda' na aero bo za darmo :) I bynajmniej nie sa to ludzie ktorych nie stac na internet albo nie maja do niego mozliwosci. To mnie mierzi i mi wstyd za tych ludzi.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

8

Odp: aero2

Wady trzeba wytykac, szczególnie 'bohaterom' ktorzy sp**** z kraju :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

9

Odp: aero2

Czekam ciągle czekam na pomysł na głownego bohatera :))) Aspirujesz.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

10

Odp: aero2

@syscall: trochę się czepiasz. Solorz Aero prowadzi nie dlatego, że ma dobre serce i duszę filantropa ale ponieważ został do tej usługi zmuszony jako warunek otrzymania koncesji. I nie widzę powodu dlaczego nie powinno się z Aero korzystać - bo jeden z drugim przekracza wymagany dochód na jedną osobę w rodzinie? Szalone 512kb/s na wiele nie pozwala więc moda modą ale po krótkim czasie wiele osób ostawia kartę SIM do szuflady i wraca do płatnego ale niewątpliwie szybszego neta (np. 7,2MB/s HSDPA).

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

11

Odp: aero2

Ming - wyluzuj :)  Ależ szybko ludzi oceniasz :)))

Nikomu nie każe się ze mną zgadzać  i do nikogo osobiście nie kieruje swoich postów , a prawo do wstydu za rodaków, i powodów bez liku - mam :) Co do tej biedy nieszczesnej ktorej sie tak uczepiles ... to  nie ma sie co licytowac :))) Wystarczająco dobrze zrobili to Monty Python :)

Całe zamieszanie z powodu braku '?' po 'Aspirujesz'. Za to przepraszam. Za reszte wypowiedzi o aero2 absolutnie nie :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

12

Odp: aero2

temat do zamknięcia

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC