1

Temat: Papyrus + Freedom 1.15

Witam,

Mam pytanie do uzytkownikow Papyrusa i file selectora Freedom. Otoz zauwazylem i to bardzo dziwna rzecz. Mam zainstalowanego Freedoma i probujac otwierac dowolny dokument w Payrusie wybierajac go przy uzyciu Freedoma  ponownie potem pyta sie file selector i chce abym otworzyl jeszcze cos takiego "Papyrus: New (from Template)" jakis template jak dam anuluj to niestety ale tego wczesniej dokumentu nie otwiera. Cos takiego dzieje sie zarowno pod MiNTem z NAESem i Thingiem jak i pod Magic i Jinnee. Czy to jest spowodowane jakas opcja we freedomie. Jak zainstaluje sobie innego file selectora Boxkite to jest OK. Czy to jest przypadlosc freedoma i Papyrusa czy blednej konfiguracji. Czy ktos z czyms takim spotkal?

Pozdrawiam

Piotrek

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

2

Odp: Papyrus + Freedom 1.15

Freedoma nigdy nie używałem bo był poprostu beznadziejny. Pod gołego tosa polecam Selectrica, a pod mintem nie trzeba niczego.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: Papyrus + Freedom 1.15

Freedom jest programem mocno kłócącym się z wieloma innymi. Pod TOSa, faktycznie, najlepszy jest Selectric.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Papyrus + Freedom 1.15

Podczepię się tutaj zamiast tworzyć nowy temat :)
Tknęło mnie aby sobie spróbować Papyrusa i z tego co pamiętam ostatnia wersja to była X. Nawet jeszcze nie tak dawno ( ze 2 czy 3 lata temu ) mieli oficjalną stronę (  gdzie można było to jeszcze kupić ) ale jakoś za cholerkę nie mogę zgooglać tej strony, czy ktoś wie czy 'padli' czy po prostu jestem sierota i nie mogę tego znaleźć czy co?

Edit:
Czas dodawania posta: 21 sekund.

Ostatnio edytowany przez jury (2013-12-17 14:05:05)

5

Odp: Papyrus + Freedom 1.15

http://www.papyrus.de/

to nie to ?

Było miło :) Do widzenia.

6

Odp: Papyrus + Freedom 1.15

Tak, to pewnie ta strona, tylko musieli ją z między czasie zmienić i wyciąć 'powiązania' ze słowem Atari ( bo szukanie po hasłach 'papyrus atari' nie znajduje tej strony ) pewnie aby się 'źle' nie kojarzyło potencjalnym kupującym, czy co :)