76

Odp: VBXE order

nie sądzę. Projekt z czego wiem jest ukończony i jako taki trzyma standardy RGB. To monitor ze strony Atari wymaga takich składowych. Nie jest to problem, bo w trafopowielaczu masz 2 pokrętła i jedno z nich odpowiada za jasności. Pamiętaj tylko (tnx Candle za info), że na jednym masz 1.5kV, na drugim 4kV. Próbówka powinna wytrzymać :D

Kontakt: pin@usdk.pl

77

Odp: VBXE order

falbeiks ma output dostosowany do wspolczesnych telewizorow/monitorow lcd
na v2.1 nie da sie tego zalatwic prosto i przyjemnie - tj prosto sie da, ale naruszajac gwarancje - przez wymiane 3 rezystorow

przechodze na tumiwisizm

78

Odp: VBXE order

Chyba prościej podregulować monitor, jeśli to dotyczy jednego konkretnego modelu. Nie ma pewności jak inne zareagują na takie "wzmocnienie" :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

79

Odp: VBXE order

Pin, możesz mnie oświecic odnośnie VBXE?
bo nie chce juz Lotharka męczyć. Bom zakupił vbxe i ultimate mam to zamontowane. A mam Side ver od zaxona czyli ta pierwszą działa ok.
Jak taki zestaw okiełznać?
Jak proponujesz czy wyłaczyć w setupie ultimate Sparte i jechać na tej z Side?
Jaka pamięć ustawic najlepiej w ultimate?
Jak podłaczyć do monitora lcd wczesniej mialem kabel z monitorowego a teraz z tego vbxe innym wyjściem? bo lotharek dorobił mi kabelek nowy, jakis z db9 i gniazdo. Czy jak bede mial połaczone z wyjscia vbxe to zwykle gry bedą działały z gtia?
Jak uruchamiał bede teraz loader z SIde? żeby wczytywać gry.
dzięki za ewentualne info i sory z góry za takie lamerskie pytania ale podjarany jestem tym vbxe jak pryszczaty małolat przed pierwszą randką .

ps. nie mam jeszcze odebranego kompa wiec sam sprawdzic na razie nie mogę.

Ostatnio edytowany przez secon (2013-08-23 13:02:22)

80

Odp: VBXE order

Cokolwiek zrobisz - będziesz żałował. ;)

81

Odp: VBXE order

kleska urodzaju?

przechodze na tumiwisizm

82

Odp: VBXE order

nabijacie się spoko sam dojdę o co chodzi ;-)

83

Odp: VBXE order

A te wysyłki w końcu już ruszyły czy nie? :) Bo ja zgodnie z info nastawiłem się na płatność za pobraniem, ale może jednak przelew puścić? Halu?

Edit: sorry, 2-linera właśnie przeczytałem. Nie było pytania :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2013-08-24 01:22:27)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

84

Odp: VBXE order

ponawiam pytanie, czy doczekamy się kiedyś NORMALNEGO opisu instalacji VBXE w 65/130?
nie mówcie, że to g... z narysowanymi 3 liniami i zasmarkane napisami do czegokolwiek się nadaje...

P.S. te filmiki na lothareks lairs to na zwykłym atari? jak zwykłe atari wyrabia taki pełnoekranowy film?

85

Odp: VBXE order

robisz jakieś układy do atari to co ci przeszkadza prosty opis?

86

Odp: VBXE order

bo to NIE JEST prosty opis, jak z tego można w ogóle korzystać i jeszcze wychwalać jak na tym forum...

87

Odp: VBXE order

Cytat z instrukcji instalacji (pogrubienia moje):

DISCLAIMER :
• Before any soldering inside computer; POWER OFF ATARI
• Disconnect all devices
• Use professional tools without any risk or possible harm to You
If You are not sure what to do – go to PROF ! Do not solder on Your own.
If You haven`t understood below pinouts – also visit PROF technician !

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

88

Odp: VBXE order

do tej pory w powszechnej opinii bezrobotny nie czytal, tylko ogladal obrazki
ale jak sa obrazki, to wraz jest problem, ale ale - na obrazkach przeszkadzaja napisy! AHA!
ktos by zechcial opracowac zestaw piktogramow specjalnie na ta okazje?

przechodze na tumiwisizm

89

Odp: VBXE order

@bezrobortny - nie pluj

wiesz jak odciągałem cyne spod ANTIC'a? zamontowałem słomkę do picia na rurę od odkurzacza i okleiłem taśmą do malowania, żeby była szczelność.

Pisałem do Lotaharka, że jeśli nie dam rady to proszę o montaż - pamiętaj, że ktoś to robi w swoim wolnym czasie - jeżeli ja sobie poradziłem - poradzi sobie każdy a efekty? http://atarionline.pl/forum/comments.ph … =1#Item_10

Jeżeli nie dajesz rady poproś kogoś o pomoc :) Instrukcja jest OK.

Ostatnio edytowany przez calypso2k (2013-08-31 21:26:31)