1

Temat: Autostopowicz Głuchołazy 2k13

Czy wybiera się ktoś na party samochodem z 1 wolnym miejscem i kawałkiem bagażnika na sprzęt.?
Wyjazd najlepiej w piątek - powrót w niedz. na trasie Katowice PKP - Głuchołazy - Katowice PKP
z góry dzięki za jakiś odzew :D

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

2

Odp: Autostopowicz Głuchołazy 2k13

Głuchołazy - Katowice PKP -> nie ma problemu.
Niestety, jak zwykle nie wiem kiedy uda mi się wyruszyć na party więc nie mogę się zaoferować w tym kierunku.

3

Odp: Autostopowicz Głuchołazy 2k13

Jeśli chcesz jechać np. pociągiem, to ja będę jechał w czwartek przez Katowice (TLK26102 SZTYGAR) przed 13-tą.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Autostopowicz Głuchołazy 2k13

Jeżeli by była taka potrzeba to z Nysy lub Nowego Świętowa , Prudnika mogę Was odebrać.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Autostopowicz Głuchołazy 2k13

Gustav, myslalem o wypadzie na moto, ale co tam.. walimy autkiem ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Autostopowicz Głuchołazy 2k13

lotharek napisał/a:

Gustav, myslalem o wypadzie na moto, ale co tam.. walimy autkiem ?

No pewnie napisz o której chciałbyś wyjechać:P Tak żebym dopasował pociąg z B-B do Katowic.
Z góry dzięki wezmę coś dobrego... :D

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

7

Odp: Autostopowicz Głuchołazy 2k13

Lotharek może byś wskoczył po monitor i przy okazji mnie zabrał na party? :D

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]