176

Odp: Image dysku do Falcona

Heh, pamiętam tylko, że komunikat błędu dotyczył 060 więc bez skrupułów wypieprzyłem.

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

177

Odp: Image dysku do Falcona

Witam,

wracam do tematu przejsciowki IDE2CF i odpowiednich kart CF. wlasnie zakupilem wersje B1 tasiemke 2.5 cala 16cm i karte Kingstom 16 Ultimate 266x i z hddriverem  poszlo od jednego strzalu, z wersja starsza nie za bardzo chciala dzialac. Takze teraz jeszcze raz ponowiam skad moge sciagnac odpowiedni image 8GB o ktorym byla mowa sproboje wgrac i odpalic demka. Ta karte zakupilem do drugiego falcona 030. Narazie chce przejsc do testow i organizacji partycji na tej karcie.

pozdrawiam
Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2013-03-05 22:56:12)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

178

Odp: Image dysku do Falcona

Witam

przepraszam ze pisze post za postem,ale dla wiedzy wszystkcih uzytkownikow kart Kingstom266x, niestety ale chyba nie do konca chce dzialac tak jak potrzeba owszem w TOsie jest widziana i moge pozakladac partycje jak potrzebuje ale mimotego nie chce sie zainstalowac Mint zarowno w trybie 030 czy 060, cos jest nie tak, niby poczotkowo idzie ok rozpakowuje pliki easiimt.zip xaaes i teradesk.zip potem chce sie restartowac i pojawiaja sie bomby albo pisze ze niechce otworzyc plik mint.cnf ktory zreszta sam utworzyl, to jest dziwne musze ponownie uruchamiac falcona z dyskietki i na nowo instalowac karte i hddriver.sys. Mam mozliwosc oddania jej jutro i bede chcial jednak kupic ta wolniejsza

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

Odp: Image dysku do Falcona

Kroll napisał/a:

Takze teraz jeszcze raz ponowiam skad moge sciagnac odpowiedni image 8GB o ktorym byla mowa sproboje wgrac i odpalic demka.


Ja Ci mogę to przekopiować w którejś wolnej chwili.
A to "kwiecisty" Kingston? Te u mnie zawsze chodziły. Hm.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

180

Odp: Image dysku do Falcona

kINGSTONE X266  oraz sandisk ultra IV coś tam chodzi z falconem bez problemu.
Tylko aż tak szybkie karty CF nie są Falconowi potrzebne :)


uicr0Bee napisał/a:

Nie czytałem tego wątku na bieżąco, a czytanie go teraz za jednym zamachem to jak czytanie dramatu lub thrillera. Napięcie rośnie, zwroty akcji, frustracja i męki bohaterów, wszystko tu jest :)
Kiedy pierwszy raz próbowałem zainstalować hdd pod ST/Falconem nie mogłem wyjść ze zdziwienia jak to wszystko jest pogmatwane i jak wiele jest w sieci sprzecznych, a czasem i błędnych, informacji na tak prosty i podstawowy, zdawało by się, temat. Pomyślałem wtedy że to ja może taki tępy jestem, ale kiedy za każdym razem widzę że inni przechodzą przez to samo to trochę lepiej się czuję :)
Wydaje mi się że ludzie, którzy, tak jak ja, nie mieli ST-ka czy Falcona w czasach kiedy dyski miały po 20-60MB i wystarczał sterownik ATARI AHDI, zabierają się teraz do niego teraz z nawykami z PC z czego wynika wiele nieporozumień.
Jeżeli miałbym coś poradzić podchodzącym pierwszy raz do instalacji hdd w st/030/060 to lepiej poświęcić trochę czasu na spokojną lekturę (np tutaj: http://info-coach.fr/atari/documents/myDoc.php), uświadomienie sobie że to nie PC i zacząć instalację dobrze rozumiejąc co się robi, niż frustrować się po omacku metodą prób i błędów.

W każdym razie, fajnie że karta wieczora w końcu zadziałała.

Ale w sumie ja nie o tym :) Chciałem tylko skorygować jedną informację:

Jak udało mi się uporać z hddriverem i całą resztą to sam sobie zrobiłem image.
-Moim celem było zrobienie image dla nowych "juserufff" Falcona aby mogli się pocieszyć tym sprzętem a nie przeżywać horror thiler z happy endem po paru dniach.
Szkoda że Sqward bądź Piter czy inny doświadczony Falconowiec nie zrobił "image" dla początkujących.

Najgorsze jest to że informację w necie na temat hddriver-a jak pisze Adam Mówny są totalnie sprzeczne ze sobą..
Aby zainstalować np. extendos-a (pomijam że mam oryginał) to jest to jakaś masakra jak jedna z dyskietek padnie :)
I mógł bym tak do rana :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-03-07 11:30:10)

181

Odp: Image dysku do Falcona

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Ja Ci mogę to przekopiować w którejś wolnej chwili.
A to "kwiecisty" Kingston? Te u mnie zawsze chodziły. Hm.

To jest szybszy Kingstom sprzedawali niby na allegro te zielony kwiecisty "Elite Pro" a i tak dawali w tej samej cenie tego szybszego. Co potem jak sprawdzilem jest chora cena. Te nowsze 266x "Ultimate " sa czerwone i jak mnie zapewnial to moge go zwrocic jak mi sie uda to zamowie jednak te zielone i bede czekal na przesylke, ale to juz pewnie po weekendzie

Yerz: Skontaktuje sie z Toba

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

182

Odp: Image dysku do Falcona

AS... napisał/a:

Najgorsze jest to że informację w necie na temat hddriver-a jak pisze Adam Mówny są totalnie sprzeczne ze sobą..

To nie do końca tak jest. Fakt, jeśli chodzi o "duże" to sprawa z dyskami jest trochę inna niż znamy ją z np. PC i w sieci ( szczególnie na forach ) faktycznie jest trochę sprzecznych danych.
Ale już od lat w sieci jest super poradnik, który wyjaśnia absolutnie WSZYSTKO jeśli chodzi o dyski w "dużym", włącznie z opisem co i jak w kilku najpopularniejszych sterownikach dysków. Poradnik linkowany był tutaj nie raz, ale kto tam go będzie czytał, w końcu ma aż 80 stron, więc po co się męczyć? :P
A chodzi mi o poradnik DrCoolZic'a

Ostatnio edytowany przez jury (2013-03-07 13:19:18)

183

Odp: Image dysku do Falcona

Adam, u mnie w nazwisku nigdy nie było "ó" :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

184

Odp: Image dysku do Falcona

No więc dzisiaj postanowiłem włożyć CF do Falcona (wkoncu :D)

Spędziłem kilka godzin szukając problemu dlaczego nie działa i doszedłem do wniosku że obraz z pigwy jest uszkodzony :(

falcon 8partycji z mintem 1.16.rar    1.1 GB    19.10.2011 00:00:00
falcon image 2012.11.02.img.zip      2.3 GB    14.01.2013 22:15:00
falcon.rar                                          5.5 GB    20.10.2011 00:00:00

1) 8 partycji z mintem: nie sciagalem ale widac ze jakis krotki ten plik. Czeka w kolejce.

2) falcon image 2012.11.02 plik też jakiś krótki wg pakera powinien miec 3,5g po rozpakowaniu rozpakowuje się do ca. 8g. narazie kopiuje na lokalny dysk, zobacze co z tego wyjdzie. Ponoć działa.

3)falcon.rar - plik definitywnie uszkodzony. Boot sector MSDOS, potem 17MB zer dalej jakieś śmieci windowsowe :( windowsowe nazredzia widza ten obraz jako pusty dysk 8G

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

185

Odp: Image dysku do Falcona

willy napisał/a:

1) 8 partycji z mintem: nie sciagalem ale widac ze jakis krotki ten plik. Czeka w kolejce.

2) falcon image 2012.11.02 plik też jakiś krótki wg pakera powinien miec 3,5g po rozpakowaniu rozpakowuje się do ca. 8g. narazie kopiuje na lokalny dysk, zobacze co z tego wyjdzie. Ponoć działa.

jesli dobrze pamietam to ten najnowszy 2.3 GB jest dobry, ja sobie go u siebie rozpakowalem i mi dziala, ten z mintem chyba tez ale on ma botowanie stanadardowo ustawiony pod minta 060 i trzeba to najpierw wylaczyc bo sie bedzie wieszla.

willy napisał/a:

3)falcon.rar - plik definitywnie uszkodzony. Boot sector MSDOS, potem 17MB zer dalej jakieś śmieci windowsowe :( windowsowe nazredzia widza ten obraz jako pusty dysk 8G

ten na 99,9% jest uszkodzony

Pozdrawiam
Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2013-06-20 15:26:36)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

186

Odp: Image dysku do Falcona

Wczoraj w nocy sprawdziłem i ten 2,3 GB jest ok.

falcon.img ten 5GB jest uszkodzony na 100%

Teraz czas na MINT'a :D
Ale tego to sobie sam postawić bym chciał od zera.
Mógłby ktoś coś polecić, jakś stronkę, jakieś porównanie co do czego bo kilka różnych wersji widziałem easy mint, mint etc. a ja niec o tym nie wiem. (narazie)

Ostatnio edytowany przez willy (2013-06-20 15:38:33)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

187

Odp: Image dysku do Falcona

Easy MiNTa będzie najłatwiej postawić.
A jeśli chcesz się sam ręcznie bawić to:

https://sites.google.com/site/probehous … -for-atari

188

Odp: Image dysku do Falcona

Mi bardziej chodzi o różnice czy się one różnią.

No i czy bez NETa da się je postawić.

Ostatnio edytowany przez willy (2013-06-20 15:44:04)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

189

Odp: Image dysku do Falcona

MiNT to MiNT, nie ma różnych 'modeli' MiNTa :) No, może jest jedna drobna różnica, masz 2 rodzaje środowisk, pełne uniksoidalne na partycji ext2 i niepełne bez tego całego bajzlu uniksoidalnego.

EasyMiNT to taki okienkowy wizard który stawia za Ciebie MiNTa, XaAES i desktop w pełnym uniksoidalnym środowisku. Innych gotowych okienkowych pakietów instalacyjnych nie ma, trzeba samemu się bawić w kopiowanie wszystkiego w odpowiednie miejsca i konfigurowanie  ( jest jeszcze repozytorium RPM, ale nigdy nawet nie wnikałem co i jak )
Tak czy inaczej poczytaj sobie tamten link piętro wyżej, WongCK fajnie opisał instalację ręczną więc bardzo dużo można się nauczyć jeśli chodzi o samego MiNTa.
Tu też możesz trochę wiedzy łyknąć:
http://wiki.sparemint.org/index.php/FreeMiNT

Co do pytania o brak sieci, to jak najbardziej możesz MiNTa postawić bez sieci.

Ostatnio edytowany przez jury (2013-06-21 08:19:41)

190

Odp: Image dysku do Falcona

uWAGA!!!
Każdy kto używa mojego image proszony jest o zakup hddriver-a!!!!
TAK DOCEŃMY UWE!!!!

Moje image zostało wywalone i nigdy więcej nie będzie w tej postaci...
Allegro / Ebay suxxx!

Liczę na uczciwość nowych Falconiarzy (nie dla mnie ale dla człowieka od hddriver-a!!! )....

p.s.
Uwe nie płaci mi $$$ za licencję....
"nowych" klientufff itd....
p

191

Odp: Image dysku do Falcona

Izzi...
Doceniam pracę włożoną w napisanie tego, także doceniam to że dzięki Tobie mogłem wypróbować w pełnej krasie - tym bardziej że nigdy nie miałem za wiele wspólnego 16/32 bitowymi niepecetami i wszystkiego się uczę od zera.

Jak tylko skończę Falcona (a już niewiele brakuje) pierwszą rzeczą jaką kupię będzie licencja na HDDrivera :D

Jakby nie patrzeć kole w oczy boot screen z nie moim nickiem.

Ostatnio edytowany przez willy (2013-06-22 09:42:04)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

192

Odp: Image dysku do Falcona

ok. image będzie dostępne dla każdego kto będzie miał swojego hdriver-a.
Cieszę się że paru osobom image się przydało :)

193

Odp: Image dysku do Falcona

Hej,

Mam pytanie w sumie dotyczy to hddrivera, mam karte 16GB a image jest zrobiony z karty 8 GB a zatem 8 GB jest nie wykorzystywane. Czy jest mozliwosc przy pomocy z hddrivera zrobic partycje tak aby nie tracic tego co juz jest karcie ?

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

194

Odp: Image dysku do Falcona

Za pomocą hddrivera się nie da.

Da się mintowym fdiskiem (pod warunkiem że nie będziesz ruszać już istniejących partycji). Ale to jest narzędzie do linii komend.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

195

Odp: Image dysku do Falcona

Aha,

dzieki, to coz moge podpiac go do tego falcona gdzie mam postawionego mint-a i sie pobawic, poczytam sobie manuala do fdiska, w razie niepewnosci, niejasnosci to sie do Ciebie zwroce Adam.

Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2013-09-16 12:04:56)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

196

Odp: Image dysku do Falcona

AdamK:

Wlasnie przegladam i czytam polecenia do fdisk, ale wole upewnic sie fachowca od linuksa. Jeslii dobrze rozumiem na poczatek wykonuje polecenie fdisk -l ktore to pokaze mi dokladny podzial tego dysku na partycje i oraz obszar nie podzelony ?
przegladam dokladnie strone
http://linuxiarze.pl/partycje4/#fdisk
i tworzenie nowej partycji do parametr n, ale nie chcialbym stracic, mozesz mi cos podpowiedziec ?

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

197

Odp: Image dysku do Falcona

Mintowy Fdisk działa nieco inaczej niż linuksowy.

Po prostu go odpalasz, a w nim wybierasz co ma robić. Jeżeli nie zmienisz nic w już istniejących partcjach, to nic im się nie stanie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

198

Odp: Image dysku do Falcona

Witam,

wracam do tematu image i minta. Zgralem sobie image ten 2.3 GB na moja CF, wszystko pod tosem chula, mint jest postawiony pod 060 dlatego sie nieodpala, lecz podpinajac CF do falcona w ktorym jest CT63 niestety tez nie chce sieodpalic. Dlatego podjalem decyzje ze sproboje zainstalowac MiNT-a z instalki easyminta 1.7 ktory jest na jednej z parycji. uruchamiam instalke i na poczatku wszystko jest OK rozpakowywuje podstawowe pliki Easymint.zip, xaaes.zip teradesk.zip po czym sie restartuje zeby przystapic do dalszej czesci instalacji i tutaj zaczynaja sie schody uruchamia MiNT030.prg z katalogu aitu ale w pewnym momencie na ekranie pojawia sie komunikat:

pid 0 (Mint) parse_cnf: cant open u:/c/mint/1-16-cur/ mint.cnf
No init program specified to be started

i jest w trybie tekstowym.

Akurat na TTetce na ktorej w koncu udalo mi sie postawic Mint-a partycja mintowa to tez h, a wiec sprobowalem skopiowac plik mint.cnf ale niestety to samo.

Tak samo dzieje sie niezaleznie jaka instalke easymint-a probuje 1.6 czy nawet 1.8
W tym falconie mam tylko 4MB, bez fpu, ale i w takiej konfiguracji Mint musi chodzic.

Nigdy nie mialem problemow z postawieniem minta na falconie z CT63 14MB i dyskiem twardym

Czy ktosa cos moze mi doradzic ?
Pytanie do Pitera bo to chyba jego image czy tam na tych partycjach mintowych cos jest, jesli nie to podepne dysk HDD pozgrywam sobie demka i gry i z partycjonuje CF juz pod swoje potrzeby.

Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2013-09-19 09:17:56)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

199

Odp: Image dysku do Falcona

pid 0 (Mint) parse_cnf: cant open u:/c/mint/1-16-cur/mint.cnf

Oznacza że jest problem z plikiem

c:/mint/1-16-cur/mint.cnf

Sprawdź to.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

200

Odp: Image dysku do Falcona

AdamK:

to znaczy ze blad jest w skladni czy fizycznie z plikiemn jest cos nie tak, ale dlaczego jak skopiuje go z kompa na ktorym partycja mintowa ta sama to sie pojawia dokladnie ten sam komunikat.

Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2013-09-19 10:09:08)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE