26

Odp: VBXE a wyświetlanie kolorów

hehe, no! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

27

Odp: VBXE a wyświetlanie kolorów

Albo na skończone IK+ ;)

Ale poważnie, to ja rozumiem, że część rzeczy wcześniej i nieoficjalnie dostają koderzy (m. in. pewnie właśnie FJC i inni), żeby pchać ten wózek dalej, ale tak miodny nowy rdzeń emulacji GTIA chyba przydaje się głównie do używania, a szary user widać w lesie jest i czeka i czeka... ;)

28

Odp: VBXE a wyświetlanie kolorów

aale mozna pozbierac jagod, grzybow (w dowolnej postaci), poobcowac z przyroda...
w odpowiedzi na nowa paczke dostajemy zero (cyfra: 0) feedbacku, ba
wiekszosc posiadaczy nie wie czym zmienic i co to wlasciwie jest core, stad i priorytet takiego taska jest niski
w szczegolnosci jesli uwzglednic ilosc czasu (wlaczajac w to czas na nekanie ludzi) aby taka paczke zlozyc

nie ma to tamto, bedzie jak bedzie
planowany termin rilizu: wraz z pojawieniem sie u lotharka vbxe 2.1

przechodze na tumiwisizm

29

Odp: VBXE a wyświetlanie kolorów

No ja akurat mam rdzenie najaktualniejsze z dostępnych publicznie, a feedback, hmm... Głównie się tyczył wykorzystania VBXE pod SDX (soft od Draco), bo reszta dzieli się na software, który jest i działa oraz na taki, którego nie ma ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2013-05-06 21:38:18)

30

Odp: VBXE a wyświetlanie kolorów

A żeby to nie było klasyczne spławienie, to jaki jest przewidywany termin tego VBXE 2.1? Pomijając aspekt "co ma piernik do wiatraka" dla dotychczasowych użytkowników VBXE 1 & 2 :P

31

Odp: VBXE a wyświetlanie kolorów

ale dlaczego?

przechodze na tumiwisizm

32

Odp: VBXE a wyświetlanie kolorów

Bo rdzenie są gotowe, nieliczni je mają, a teraz wg "nowych wytycznych" większość dotychczasowych użytkowników czeka na pojawienie się VBXE 2.1 u Lotharka żeby mieć ten nieszczęsny PAL BLENDING w rdzeniu GTIA? No właśnie, dlaczego ;) To już o wiele bardziej user-friendly brzmiała wypowiedź Electrona "jak się poskłada do kupy paczkę" (w domyśle - gdy będzie czas), a nie pretekst w rodzaju "jak wyjdzie VBXE 2.1"...
Chciałem tylko podkreślić, że dla niektórych użytkowników nie jest to bez znaczenia i czekają na ten rdzeń GTIA jak pies na miskę :(

Ostatnio edytowany przez Jacques (2013-05-07 09:13:46)

33

Odp: VBXE a wyświetlanie kolorów

My mistake for mentioning the core's existence... we have a phrase in the UK: "you can't miss what you never had". Anyway: perk of developing for the hardware, I suppose. :) Can't wait to see all the new VBXE development which happens when the new cores are released... we'll be flooded with software, no doubt. :D

34

Odp: VBXE a wyświetlanie kolorów

Somehow I can miss colourful TIP graphics or animations which we all once had on std-gfx ATARI... ;) Of course there are million more advantages of VBXE than disadvantages, no doubt.
As for definition of a mistake... A matter of opinion, really :) For you giving it out may seem a mistake, cause you didn't miss it ;)

Anyway,  I'm really glad we're into golden era of our 8-bit ATARI hardware- and software-wise, so kudos to All involved :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2013-05-07 20:24:19)