Temat: APAC dla action?

Próbował ktoś używać programowego trybu APAC (Any Pixel, Any Color) w Action? Jak tak, to bym prosił o jakiś "integrujący" plik ACT, powiedzmy APAC.ACT który by mi pozwolił zrobić tak:

Include"D1:APAC.ACT"

a potem zainicjować go i używać w programie (chodzi o to aby tam był kod APAC-a i wrappery dla Action), bo sam nie umiem go zintegrować (kompletnie się nie znam na assemblerze 6502).

Chcę zrobić bowiem grę korzystającą z APAC do renderowania, żeby po prostu wyglądała ładnie.

2

Odp: APAC dla action?

Sugeruję nieśmiało, byś nie używał interlace'u. On strasznie męczy oczy, i ludzie gry ciepło raczej nie przyjmą.

3

Odp: APAC dla action?

Tyle że ja chcę, aby moja gra wyglądała jak Crownland (albo lepiej), nie jak to coś.

Ostatnio edytowany przez darkhog (2013-04-16 10:14:09)

4

Odp: APAC dla action?

Nie musi migać. Możesz cały czas używać GR11+GR9, zamiast przełączać z GR9+GR11.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

5

Odp: APAC dla action?

Dobra, tylko że odbiegliśmy od tematu. Zamiast dyskutować czy APAC miga czy nie, co powiecie na powiedzenie mi gdzie mogę znaleźć odpowiednie wrappery dla Actiona (z wbudowanym kodem APAC-a - nie umiem integrować assemblera z Actionem, a jestem pewien że ktoś kiedyś w Actionie używał APAC-a więc odpowiedni pliczek ma).

6

Odp: APAC dla action?

Zapytaj na atarionline.pl. Być może tedec coś słyszał na ten temat.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.