1

Temat: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

Nom wlasnie.   zostawilem podusie (podusia - jasiecek welniany) i przedluzacz (bialy z do polowy oberżnieta wtyczka). Uczciwy znalazca proszony jest o zabezpieczenie fantow do najblizszego zlotu.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

Racja! Dobra mysl! Zostawilem na partyplejs kabel DIN->2xCinch (laczacy Atarke z monitorem). Dla znalazcy przewidziana nagroda w postaci... mozliwosci zatrzymania kabla  :D

Innymi slowy - kto znajdzie niech zatrzyma w prezencie. Ja juz sobie zlutowalem drugi ;)

3

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

O dziwo tym razem nic mi nie zjadło a wręcz przeciwnie!
Frasunek dla Vaśka że zachował mój kochany spiwór który został na lecie ludzikuff2002!
:D

4

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

BeWu: sprawdz czy masz na stanie srubokret plaski z przezroczysta rekojescia... bo zostal a chyba to twoje.

AS: a ja swoj spiwor zostawilem dzisiaj w aucie grzybsona heh.. :)

ślamk!

5

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

Heh... no moje :D Moze poczekac do nastepnego ;)

6

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

Podusia została na wyposażeniu Taklamalalkalnal. .. coś poplątałem?

X: znalazłem Twój, lecz zgubiłem swój. Na Orgiete zabiore;-

BeWu: Kabel mam. Thx; jest bardzo fajny

Zgubiłem kabel zasilający od monita ... .Lewis? :D

Frasunek massa ziomale!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

byla jakas poduszka (ale raczej nie welniana) - biala, ale to chyba nie to, prawda? (bo zostalo...)

8

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

Pin: przedluzacz mozesz zatrzymac na pamiatke ;))  bardziej mi na podusi zalezalo, buuu,  no byla jasna ale nie biala i taka kosmata ... milusia

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

znalazlem w aparaciku cztery baterie ... wlasciciel Wilson proszony o odbior :]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

10

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

zostaw sobie na nastepny zlot...

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

11

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

Mały tylko pamiętaj: teraz aparat pije mniej niż ty! :D

12

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

ja jeszcze nic nie odzyskałem z tego co zostawiłem na zlotach. niedługo zostawie samego siebie gdzieś w pobliżu partyplacek i co bedzie...? ;-)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

Jedna poduszeczke z tego co wiem, to zostawili komodziarze.
Ja pod koniec party zylem w przekonaniu, ze zgubilem identyfikator - jakie mnie spotkalo mile rozczarowanie, gdy w drodze powrotnej do domu, w pociagu odkrylem, ze mam go w kieszeni kurtki :)

Do tej pory (odpukac) nigdy niczego nie zostawilem na party (nie liczac ekstrementow, brudu,  opakowan i niesmaku zwiazanego z moja kontrowersyjna osoba ;> ).

14

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

no to czas na mnie .... ja zostawiłem czapkę czarną sztuk jeden ...proszę ją wypieprzyć i nie daj boże przechowywac...bo jeszcze ktos w nią naspawał alboco

All I hear is the sound of me falling on the ground

15

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

A no byla czapeczka na dodatek z zapalniczka. :) Byc moze vasiek juz ja puscil z dymem. Przypomnialo mi sie, ze wpadla nam w rece rowniez paczka brazowych balonikow. Bodajze w okolicach stolika animkow :))))

ślamk!

16

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

Dracon__: balonikow? Nic o tym nie wiem....

Pin: kabel bral Dely, wiec do niego sie zglos...

17

Odp: Biuro Rzeczy Znalezionych (LP2003)

Wlasnie ze nie bralem tylko zostawilem na stoliku dziadzi i nawet mowilem komus ze to nie moj i zeby oddac wlascicielowi.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.