2,351

Odp: Ciekawostki na aukcjach

garynerwus napisał/a:

co ta konsola ma na ekranie?????

Ma jakas zaslepke ktora jest widoczna na dole po prawej na tym uszkodzonym zdjeciu. To wyglada jak jakies zabezpieczenie ekranu (przeslona)???? tak to ta sama oslona z glownego zdjecia ale zdjeta!!!

Ostatnio edytowany przez pilat23 (2012-11-07 16:28:57)

2,352

Odp: Ciekawostki na aukcjach

To chyba składana osłonka przeciwsłoneczna ;)

grzybson/SSG^NG

2,353

Odp: Ciekawostki na aukcjach

chodzi o główne zdjęcie popatrz na ekran,jest na nim jakaś klapka z napisem atari

Bucik Na Trola

2,354

Odp: Ciekawostki na aukcjach

http://www.atariage.com/Lynx/archives/h … index.html

To po prostu Lynx Sun Visor. Ech, żałuję, że nie mieszkam w Krakowie, bo to praktycznie komplet. :)

Ostatnio edytowany przez voy (2012-11-07 16:50:03)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

2,355

Odp: Ciekawostki na aukcjach

voy napisał/a:

http://www.atariage.com/Lynx/archives/h … index.html

To po prostu TLynx Sun Visor. Ech, żałuję, że nie mieszkam w Krakowie, bo to praktycznie komplet. :)


mi napisał że za 25zł wyśle

Bucik Na Trola

2,356

Odp: Ciekawostki na aukcjach

oo jaki fajny Lynx, będzie ciekawie :)

gep/lamers^dial

2,357

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Juz sie robi ciekawie 160zl. Pewnie z 380zl poleci?

2,358

Odp: Ciekawostki na aukcjach

poczekam i załatwie sprawę sniperem :D, nie wygracie :)

gep/lamers^dial

2,359

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Heh, nie rozumiem sniperów :) Nie lepiej ustawić od razu kwotę max jaką chce się zapłacić? Za więcej niż chcesz/możesz dać i tak nie kupisz, więc jak ktoś Cię przestrzeli to żalu nie będzie. Ostatnio jeden taki ze mną próbował i co? I poległ :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,360

Odp: Ciekawostki na aukcjach

bo Dragunov go w ostatniej fazie zawiódł ;) na marginesie Wieczór, gratulacje z powodu udanego zakupu :)

btw. ze sniperem to był żart, sam nie używam i załatwiam sprawę manualnie na sam koniec aukcji.


a tu bardzo ciekawy sprzęt spod znaku Jabola:

http://allegro.pl/kolekcjonerski-tablet … 82132.html

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-11-08 07:09:20)

gep/lamers^dial

2,361

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Ale mi nie chodzi o snipera czy ręczne celowanie, bo na jedno wychodzi - po co w ogóle się stresować - ustawić swojego maksa i zapomnieć :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,362

Odp: Ciekawostki na aukcjach

A po to, że w przypadku braku minimalnej jest szansa nie windować zbytnio ceny ;)

2,363

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Ale jak windować? Dyć da Ci minimalną najwyższą, dopóki Cię ktoś nie przebije. A jak mu będzie zależało to przebije. Jak podbije a Twój maks będzie wyższy to automatycznie odbije. A jak strzelisz na sam koniec, to możesz nie mieć czasu spróbować jeszcze raz. Więcej jak 450 i tak bym nie dał bo nie mogłem. Jakby mnie przebił, nie byłoby co płakać :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,364

Odp: Ciekawostki na aukcjach

No nie do końca tak to działa biorąc pod uwagę psychologię tłumu... ;)
A jeśli strzelisz swoim prawdziwym maksimum to co za różnica? Jakie "spróbować jeszcze raz"? :P

2,365

Odp: Ciekawostki na aukcjach

No to nie rozumiem - myślałem że to strzelanie na koniec jest po to aby przebić tylko troszkę i sprawdzić czy przebiło... Mi to rybka czy strzelę maksimum teraz czy potem.

A psychologia tłumu? Tłum mojego maksa nie widzi przecież :) Widzi minimalnie przebitą ofertę , ja dałem 450 od początku, wyskoczyło 301. High bidder spróbował jeszcze dyszkę i sobie odpuścił.

Gdyby Pan sniper strzelił sobie minutę przed końcem, to ja bym to zobaczył ale by wiedział, że dał za mało - miałby czas spróbować dyszkę jeszcze... dwie... I by wygrał :) A jakby był gotów dać 500 i od razu by ustawił to pewnie nikt by się z nim nie szarpał.

Chyba, że chodzi o to, że jak ludzie wcześniej zobaczą że ktoś ich przebił to zaczną próbować po dyszce , podnosząc cenę, a tak nie zdążą i skończy się minimalnym przebiciem. No ale jak widać ten miecz ma dwa ostrza :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-11-08 14:49:35)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,366

Odp: Ciekawostki na aukcjach

chodzi o to z tą psychologią zę jak twój max wynosił 200zł ,to jak ktoś cię przebije to wtedy skusisz się na 250
ja licytuje tego lynxa  ,a gościu który wygrywa      _.....k   miał wcześniej maxa 100zł jak go przebiłem to miał 151
gdy znowu mu pojechałem to na 200 wskoczył,gdyby cena kup teraz wynosiła od początku 200zł to całkiem możliwe że ten gostek by nie kupił.

Bucik Na Trola

2,367

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Otóż właśnie. Nie raz już coś sprzedawałem, KUP TERAZ znikało, bo ktoś zalicytował, a potem końcowa cena przekraczała i tak tę opcję :D

2,368

Odp: Ciekawostki na aukcjach

wieczor: chyba po prostu nie rozumiesz na jakiej zasadzie dzialaja aukcje... chodzi o to by kupic jak najtaniej. pojdz do domu aukcyjnego i zobacz w ilu aukcjach ktos na starcie wyskakuje "ze swoim maksem".

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

2,369

Odp: Ciekawostki na aukcjach

W domu aukcyjnym jak wyskoczysz z maksem to ten maks obowiązuje jako aktualna cena - na serwisie aukcyjnym to jest po prostu limit do którego ma iść automatyczne przebijanie - wyskoczy minimalna kwota która wygrywa

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,370

Odp: Ciekawostki na aukcjach

chyba pomyliles snipera z serwisem aukcyjnym...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

2,371

Odp: Ciekawostki na aukcjach

zabawki do kolekcji 

http://allegro.pl/siemens-nixdorf-x3-pl … 69927.html

Bucik Na Trola

2,372

Odp: Ciekawostki na aukcjach

wieczor, ustawianie "od razu" ceny max nie jest dobrym nawykiem kupującego. wystarczy, że sprzedajacy będzie miał cwaniaków podbijających sztucznie ceny.......

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-11-09 07:52:26)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,373

Odp: Ciekawostki na aukcjach

ciekawe jakie ma parametry

http://allegro.pl/laptop-pancerny-i2776678559.html

Bucik Na Trola

2,374

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Jest przecież wiele "parametrów" mówiących o tym aby nie dawać wcześniej swojej max ceny.
Raz tak zrobiłem i zostałem wyrolowany - zgłosiłem do allegro i zrobili porządek.

Ja dałem swoje max, ktoś mnie przebił - jego oferta została odwołana, i ten odwołany podbił swoją ofertę do 1gr mniej niż moja - to akurat jest skur... na maxa.

2,375

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Wielu sprzedających ma kilka kont ,z których jedno z kopertą wykorzystuje do badania maxa  ,a póżniej odwołuje "niewiarygodnego kupującego z kopertą". Allegro wie o tym ,ale mają to w nosie bo wyższa cena=wyższa prowizja.

Bucik Na Trola