1

Temat: Konfiguracja PH News Feed

WItam,

sciagnalem sobie ze strony
https://sites.google.com/site/probehous … -downloads

program do ogladania news-ow majac podlaczenei do neta. ale na ekranie mam informacje ze nie mam zaintsalowanej aplikacji do przegladani pliku news.html.
Dodalem do pliku xaaes.cnf sciezke do highwire helpserver, ale to chyba nie o to chodzi, moze trzeba dodac zmienna systemowa ? nie wiem jaka, w instrukcji do tego programu nic nie widze, pozatym w thingu mam ustawione aby uzywal highwire do otweirania plikow htm, html oraz news.html, lecz nadal to nie pomaga. CO powienie jeszcze dopisac

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

2

Odp: Konfiguracja PH News Feed

Za tydzi(ę) umawiamy nasiadówkę z YerzmYeYem. Może zwleczesz ten sprzęt do mnie, to się zobaczy. Chętnie zobaczę HighWire na flaku, bo na STe dziwnie to działa. To jak, Kroll? ;)-

.. są warunki, bo całość sprzętu w kuchni na stałe, więc hulaj-dusza :D

Kontakt: pin@usdk.pl

3

Odp: Konfiguracja PH News Feed

PIN:

No to, nie widze problemu, moze uda sie rozwiazac nie tylko ten problem

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

4

Odp: Konfiguracja PH News Feed

hej Kroll,
tutaj ktoś ma podobny problem:
http://www.atari-forum.com/viewtopic.ph … cd#p217086

sprawdź czy masz skojarzone pliki HTML z highwire.
czyli po kliknięciu z poziomu desktopu pliku news.html  uruchamia się przeglądarka

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

5

Odp: Konfiguracja PH News Feed

Hej Cyprian,

wielkie dzieki, widzialem ten watek ale prez ostatnie 2 dni duzo onim pisali a ja przeoczylem, przeczytalem uwaznie i dokladnie miales racje wystarczylo ze do dalem aby highwire uzywal "Is used to show" a nie "Is used to open" teraz dziala OK

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE