51

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

O, Nature zjeżdza :)
Będzie ich można osobiście zje.bać za powolną produkcję SV :D

Ostatnio edytowany przez jury (2012-08-18 08:03:31)

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Ja tylko bym chciał zgłosić wniosek formalny ;) że to nie jest 'potencjalna lista uczestników' tylko 'lista potencjalnych uczestników' :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

53

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

@adamk: fakt, źle to zabrzmiało :) tak na przyszłość - mój adres e-email jest niezmienny - greymsb@poczta.fm ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

54

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

To nie do końca jest błąd: lista potencjalnych uczestników jest jednocześnie potencjalną listą uczestników, mianowicie potencjalnie potencjalni uczestnicy mogą przekształcić się w rzeczywistych, wówczas będzie to lista uczestników. Ale na razie jest nią potencjalnie, więc wszystko się zgadza :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-08-19 10:21:17)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

evening: psujesz mi wnioski formalne ;). Chodzi o to że przymiotnik 'potencjalny' odnosi się do uczestnictwa a nie do samej listy. O 'potencjalnej liście' można by mówić gdyby istniało kilka różnych list - tu mamy jedną która co najwyżej ulega modyfikacji, a osoby na niej zapisane są potencjalnymi uczestnikami. No ale skończmy OT bo wpadnie Kierownik i nas pogodzi ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

56

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

wieczor napisał/a:

To nie do końca jest błąd: lista potencjalnych uczestników jest jednocześnie potencjalną listą uczestników, mianowicie potencjalnie potencjalni uczestnicy mogą przekształcić się w rzeczywistych, wówczas będzie to lista uczestników. Ale na razie jest nią potencjalnie, więc wszystko się zgadza :)


Łojezu..... :)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

57

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Łojejiu, to poproszę również i mnie dopisanie jako więcej niż potencjalnego uczestnika

grzybson/SSG^NG

58

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

kolejne 3 osoby na pokładzie :) wiem że brakuje jeszcze ok 10 osób które prosiły aby je dopisać - jeśli nie ma Ciebie na liście - proszę o ponowne info na mail'a.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-08-29 23:57:11)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

59

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

kolejne 2 osoby dopisane.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

60

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Jesli nie mam wilczego biletu to mozliwe ze bede
Jakies 20-30% w tej chwili

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

61

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Wilczy bilet? Czemuż to? :) Serdecznie zapraszam. Impreza ma charakter invite-only, ale dotyczy to raczej osób spoza naszej sceny - i nie chodzi tutaj o dyskryminację kogokolwiek, po prostu "swoich" się zna i wiem że nikt mi demolki w szkole nie zrobi.

Może aby lepiej zobrazować co mam na myśli zacytuję jednego z moich znajomych na FB:

"Wybierasz się na Wapniaka? Bo tutaj w Warszawie szykuje się już spora grupa Amigowców, która się wybiera, więc będzie zadyma :D :D"

Niby to śmieszne, ale śmieszy mnie to... nie bardzo.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

62

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Grey, czego jak czego - ale awanturników nie musimy się, szczególnie w GD, obawiać... :)
@Syscall - miło będzie zobaczyć Cię i porozmawiać F2F

Ostatnio edytowany przez bachoo (2012-09-06 15:44:07)

63

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Podpisuję się pod zdaniem bachoo :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

64

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Doskonale. Liczycie ze na żywo będę mieć inne poglądy? hihi :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

65

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Na zywo w dyskusji mozna uzyc szerszego zakresu argumentow :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

66

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

lol

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

67

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

@wieczór: ROTFL :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

68

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Wybrałbym się, ale jak na razie wygląda, że mam konflikt.

69

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Hmm, widzę że nasi bracia z obozu C64 śledzą wątki o SV :)

http://tiny.pl/h436w

http://tiny.pl/h436c

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

70

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

poczytałem sobie to forum a szczególnie jeden niesamowity wątek, który mi wczoraj podsunięto:

http://www.c64scene.pl/viewtopic.php?t= … p;start=15

BOSKI cytacik:

"Dziekuje za wyjasnienia obroncom moralnosci, ale zrozumcie ze nie bedziecie nam mowic co mamy robic a czego nie, co jest jakims chorym osiagnieciem a co jest zenada. 15-25 lat temu byly robione rzeczy na komodorku, byla pita wodka kupowana za wlasne pieniadze, byly zaliczane panienki podczas imprez scenowych i zapewniam ze te rzeczy beda dalej robione na scenie za 15-25 lat i nikt i nic nas nie powstrzyma, bo sprawia nam to przyjemnosc."

:D MISZCZ ;)  ciekawie czy takich paziów jest więcej? :D :D

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-09-10 10:31:40)

gep/lamers^dial

71

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Potencjalnie przybycie swoje oceniam na 80% daleko highway'em nie mam :)
Będzie można przywieść sprzęt?

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Ja to bym Amigę przywiózł, ale mi ją zjedzą. ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

Nie tyle będzie można, co bez sprzętu to lepiej się nie pokazywać ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

74

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

kolejne 4 osoby dopisane do listy :)

@kisiel: jasne :) Ty jesteś ze sceny C-64, jeśli dobrze kojarzę?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

75

Odp: Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników

No nie wiem czy byłem ;)
Pytam się oczywiście o c64 bo mam dopalony i podkręcony który wolicie?

tejk e luk: http://wiki.projekt64.filety.pl/doku.php