26

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Dzięki Rysiek za party. Udane, lecz krótkie :) - cóż, dlatego musiałem posiedzieć sobie te 5 dni, choć i tak było nam mało :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

27

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Mi też się podobało dziękuję

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Jeżmiej ,masz w przyszłym roku miejsce w pierwszym rzędzie.

Albo najpewniej w pierwszej kopie pijusów wieczorami zgarnianych w sporych rozmiarów kopce. Spychaczem. ;)

Pzdrrrrrr.
Y

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

29

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Rysiu, jeśli to biała listwa z beżowym kablem i kątową wtyczką - to mój.

30

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Albo najpewniej w pierwszej kopie pijusów wieczorami zgarnianych w sporych rozmiarów kopce. <ciach />

Też sobie znalazłeś towarzystwo. Wolisz obok Piusa XI czy może XII?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

31

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Ha! To by wyjaśniało dlaczego nie przyjechał na party. Teraz woli inne sfery.

( no i tradycyjnie płyniemy z wątkiem, hiehie :D )

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Yeż....  jak byś nie pamiętał że w Trenczynie pożyczałeś moje kieliszki .:)
Ale to banał. Odpuść i przyjedż bo Cię lubię.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Ja w ogóle to jestem jeszcze zakręcony. Zapomniałem podziękować NOSTEMU, i TDC-owi . NOSTY zrobił coś czego do końca nie rozumię , ale skoro się udało to pewnie nie muszę, /te kable i przyciski robione na party, był pomysł realizacja i pełny sukces !/ BRAWO NOSTY , jesteś tym który potrafi zmienić szarą rzeczywistość  .
Drugim równie dobrym "szołmenem " pisze w cudzysłowie bo nie znam angielskiego, był TDC , przygotował bardzo dobrze konkurs i prezentację , a sam pomysł był REWELACYJNY ! Dlaczego? Bo muzyczki ,niby znamy , wiemy , a do końca chyba NIE! Pozatym jeżeli nie stać nas na prace, to przynajmniej bawmy się dobrze ! I tego Wam wszystkim życzę.
No i na koniec serdeczne dzieki dla PINOKIA który poświęca siebie i swoją rodzinę  dla nas. I w cale nie jest prawdą że na każdym party jest jakiś  ERROR. Na tym nie było. Dzieki ,Wielkie Dzięki !

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

34

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Jak to nie było?!? Zdobył pierwsze miejsce na kompotach :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

35

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Grupa atariBDSM przyłącza się do podziękowań !

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

36

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

Podziękowania za (jak zwykle) wyśmienite party. Jak zwykle nie załapałem się na wszystkie atrakcje, jak zwykle nie odpaliłem sieci na Atari, jak zwykle przysnąłem w samochodzie... Ale tym razem załapałem się do jakiejś grupy - "lobby łysych". Może teraz trzeba tą grupę sformalizować i wypuścić jakieś demko? Ja ze swojej strony mogę zaoferować "przyśnięcie w samochodzie" ;-)

Ostatnio edytowany przez marekp (2012-08-01 13:46:17)

37

Odp: Głuchołazy 2k12 - ukłony

A ja przypomnę, że zawitała do nas legenda ze serwisu Karen:  Jerzy "JER" Sobola.

Dość szybko z sali-"patelni" uciekli wraz z Candle na chłodny korytarz. A tam można było zobaczyć małą namiastkę warsztatu mistrza. Ponadto KarinMaxi (nowe rozwiązania) , Blizzarda w CA-11, SoundBoarda, F7 (Pasia) i kilka innych ciekawostek.

Rysiu - następnym razem poprosimy o mały wywiadzik z Jer'em na środku sali.