Temat: ubezpieczenie dodatkowe

Witam

temat nei do przejscia dla mnie - mnogosc opcji na rynku mnie powalila.

szukam dodatkowego ubezpieczenia na :

- zycie ( jak sie rozp. na moto zeby zona cos dostala..)
- zdrowie ( jak bede mial koljeny wypadek zebym jakas kaske dostal...)


co polecacie? ma ktos ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: ubezpieczenie dodatkowe

lotharek: to jest bardzo różnie. Ja mam w Generali tego typu ubezpieczenie i nie narzekam (raz wnioskowałem o wypłatę świadczenia, dostałem bez problemu).

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: ubezpieczenie dodatkowe

w PZU kombinują

4

Odp: ubezpieczenie dodatkowe

pytaj doradce finansowego/ubezpieczeniowego, albo o takiego doradce wypytaj znajomych.
ilosc ofert i kruczkow na ktorych mozna sie posliznac + predkosc z jaka zmieniaja sie oferty - doradzic musi ktos, kto to stale sledzi... to, ktora oferta obecnie jest najlepsza dla zu - ponoc na rynku zmienia sie raz na miesiac/dwa...

sam tez dorastam do dodatkowego ubezpieczenia (przez jakis czas mialem dodatkowe, w planie "firmowym", ale lubelskie oszczednosci...) no ale zycie pokazuje ze jednak lepiej miec dupochron...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: ubezpieczenie dodatkowe

Generali

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...