26

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Pi razy dzwi ok. 700zł tyle chciałem dać ( i tak bym sprzedam brak mi było 3 gier tylko ) ale to już zależy od wszystkiego ile ostatnio było ich na allegro czy w boxie czy bez z jakimi grami itp. Przeważnie goły jag z jedna grą ok 300zł Chociaż jak mowie zależy czy ich dużo na allegro ja mojego zapasowego ok 3 lata temu sprzedałem za 150zł z 2 grami teraz mi szkoda;) Co do Jaga CD Adam w zupełności ma racje ceny 700-1000zł za coś co zje*ało mi się po 2 tygodniach i naprawić nie mogłem a odwiedził on 2 serwisy Xbox i Sony i oddałem go za marne 200zł. Ale jeszcze sobie go zapodam do postawienia na półce. Co do cen gier też masakra rozumiem za coś nowego ale nie którzy sobie życzą za samego carta ok 200zł gdzie 2-3 lata temu kosztował on 30zł.

27

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

oj tam nie narzekajcie, ja gdybym się uparł na zakup kilkunastu gier na NEC-a PC-Engine na alledrogo pewnie poszedłym z torbami ;)

gep/lamers^dial

28

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Nieeee ja przymierzam się do zakupu pc engine duo z 20 grami box jak pc engine box koszt 1000zł wysyłka 300zł ale myślę że i tak to okazja ;)