26

Odp: potrzebuje wsparcia..

Na zamieszczonym zdjęciu szczęka wygląda OK, natomiast na pewno złamana jest żuchwa. No chyba, że ci podmienili zdjęcie w szpitalu ;) Tak czy inaczej rychłego powrotu do zdrowia życzę!

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

27

Odp: potrzebuje wsparcia..

ojej... no nieładnie to złamanie wygląda:( szybkiego powrotu do zdrowia życzę!

28

Odp: potrzebuje wsparcia..

jak juz sie ockniesz, to adres do wysylki podaj :P

przechodze na tumiwisizm

Odp: potrzebuje wsparcia..

nosty: przeca pisał że na basenie. Btw. mnie kiedyś dentystka powiedziała że mięśnie operujące szczękami są na tyle silne że człowiek jest w stanie zaciskając szczęki je sobie połamać, acz zdarza się to wyjątkowo rzadko.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

30

Odp: potrzebuje wsparcia..

Zaciskając zęby chyba ;) Na dole - żuchwa, na górze - szczęka.

Lothar, trzymaj się! Wiem, że boli jak ... i łatwo pisać.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

31

Odp: potrzebuje wsparcia..

Adam, z anatomicznego punktu widzenia człowiek nie może zacisnąć zębów z dwóch szczęk, co najwyżej zęby ze szczęk z zębami z żuchwy. To tak gwoli ścisłości.

Edit. Innuendo mnie wyprzedziła ;)

Ostatnio edytowany przez atari classic (2012-06-13 13:41:10)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

Odp: potrzebuje wsparcia..

Ja nie wnikam. Nie widzę problemu z zaciśnięciem dwóch szczęk, jak mi ktoś jedna pożyczy, nie gwarantuję że oddam nienaruszoną ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

33

Odp: potrzebuje wsparcia..

Ewentualnie podczas pocałunku dwóch osób, ale wtedy trzeba by było przyjąć niewygodną pozycję 69 z mocnym przesunięciem przestrzennym ;)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

34

Odp: potrzebuje wsparcia..

Lotharek, trzim się chopie!

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

35

Odp: potrzebuje wsparcia..

Adam Klobukowski napisał/a:

nosty: przeca pisał że na basenie. [...]

Aaaa nie w basenie tylko na basenie? Znaczy w szpitalu już byłeś wcześniej i tam ci to zrobili? Bo w domu chyba na basen nie zasiadasz? :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

36

Odp: potrzebuje wsparcia..

Lothar, nie pękaj, pocierpisz trochę i będzie gitara :)
No pain no gain! :D

37

Odp: potrzebuje wsparcia..

a jakie dragi dostanie ;)
ale pastylki jako przeciwbolowe - pojebalo ich...
juz samo patrzenie na ta fote boli...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

38

Odp: potrzebuje wsparcia..

Zdrowiej szybko! :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

39

Odp: potrzebuje wsparcia..

jellonek napisał/a:

a jakie dragi dostanie ;)

Ale Lothar to porządny chłop, nie bierze! :D

jellonek napisał/a:

ale pastylki jako przeciwbolowe - pojebalo ich...

A tego to nie rozumiem. A w czym tabletki są złe? Przecież generalizując, to nie ważne jak dostarczasz coś do organizmu. A taki Tramadal to myślę że i słonia by położył :D

Ostatnio edytowany przez jury (2012-06-13 20:18:54)

40

Odp: potrzebuje wsparcia..

Qurde stary, kuruj sie i wszystkiego najlepszego szczerze zycze.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

41

Odp: potrzebuje wsparcia..

Zdrowia!

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

42

Odp: potrzebuje wsparcia..

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

43

Odp: potrzebuje wsparcia..

jury: w tabketkach masz lajty (plus tramal) ktore sporo traca na sile przez forme uzycia.
za taki skok z trampoliny przyznalbym mu wysokie noty i morfinke.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

44

Odp: potrzebuje wsparcia..

jellonek napisał/a:

w tabketkach masz lajty (plus tramal) ktore sporo traca na sile przez forme uzycia.

Tak, dlatego w takich przypadkach ( jak np. tabletki ) stosowana jest prosta metoda, tabletki mają większą dawkę środka lub trzeba ich więcej zjeść, i tyle. Powtórzę, nie ma najmniejszego znaczenia ( praktycznie zawsze ) jaką drogą się przyjmuje leki ( i inne :P ) tyle że mniej efektywnymi sposobami, jak tabletki, trzeba przyjąć tego więcej. A podany przez Ciebie przykład morfiny, do tej filozofii jak najbardziej pasuje, można ją zjeść, wstrzyknąć, wetrzeć w dziąsło, wypić przez oko... droga administracji nie ma znaczenia :P

http://en.wikipedia.org/wiki/Morphine#A … metabolism

Ale dobra, bo robi się off :)

Ostatnio edytowany przez jury (2012-06-13 21:46:15)

45

Odp: potrzebuje wsparcia..

Nie wyglada to dobrze .... wspolczuje. Szybkiego powrotu do zdrowia.

Zastanawia mnie tylko, dlaczego zuchwa pekla przed ta 8mka a nie za nia.

Atari 65/130XE + SDrive + SIO2SD +xc12 ; AMIGA 600 2Mb + CF IDE+HxC SD ; AMIGA 500 +512Kb; C64 + 1541 +mag; klon A2600

46

Odp: potrzebuje wsparcia..

dzieki all

juz po zabiegu - chce umrzec albo zasnac.


co do tabletek - MIALEM szczeki polaczone drutami - nie moglem ich otwierac a oni mi tabletke przyniesli..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

47

Odp: potrzebuje wsparcia..

Adam Klobukowski napisał/a:

Lotharek, przepraszam że się pytam (no ale sam to zdjęcie wrzuciłeś), co Ci się tam świeci w dolnej szczęce po środku?


z 2 lata temu robilem odbudowe 1nki bo sie ulamala byla.. tez na  basenie.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

48

Odp: potrzebuje wsparcia..

lotharek napisał/a:

dzieki all

juz po zabiegu - chce umrzec albo zasnac.

Trzym się, ten stan minie szybciutko :)
A jakby długo męczyła bezsenność to poproś o coś na klonazepamie ( lub większości innych benzodiazepin ) lub zolpidemie. 10 minut i śpisz :)

lotharek napisał/a:

co do tabletek - MIALEM szczeki polaczone drutami - nie moglem ich otwierac a oni mi tabletke przyniesli..

To w takim razie by tłumaczyło rozgoryczenie na widok tabletek ;)

A, i bądź tam grzeczny!!! :D

Ostatnio edytowany przez jury (2012-06-13 21:42:13)

Odp: potrzebuje wsparcia..

Moje wsparcie było na maila,
a oto wsparcie publiczne:


**************WSPARCIE PUBLICZNE*************
(jak dom takiż).

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

50

Odp: potrzebuje wsparcia..

Wracaj do zdrowia!

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]