Temat: potrzebuje wsparcia..

leze w szpitalu z polamana szczenka po wypadku na basenie..w gebie masa drutow, jem przez slomke, jutro operacja laczenia szczeki...zagryzlem z calej sily zeby po dostalem "z kraula" i sobie zlamalem. Wszytsko przez 8mke ktora byla o 4 mm za wysoko..

mam kur..dola - przynajmniej neta mam, w przerwie miedzy kroplowkami, ktore mnie wylaczaja..

http://mmj.pl/~lotharek/P1.jpg

Ostatnio edytowany przez lotharek (2012-06-12 22:07:14)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: potrzebuje wsparcia..

Oj chłopie, ciężko masz :(. 3maj się!

PS. Na pocieszenie dodam (o ile jeszcze nie wiesz), że Nasi nie dali sięRuskim i było 1:1 :-).

___
Press play on tape...

3

Odp: potrzebuje wsparcia..

wspieramy cie

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: potrzebuje wsparcia..

powrotu do zdrowia!

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5

Odp: potrzebuje wsparcia..

Trzymaj się tam, wszystko wyjdzie na prostą! I byle do Głuchołazów :)

6

Odp: potrzebuje wsparcia..

Jeżeli to nie tajemnica to gdzie leżysz?

Coś ty zrobił na basenie? Wygląda nieciekawie.

W każdym razie powrotu do zdrowia życze.

PS (tak trochę humorystycznie): Niestety nie możemy wykonać diagnozy na podstawie tego zdjęcia - na 99% procent żaden z użytkowników tutaj nie posiada monitora diagnostycznego... no i wrzuciłeś w formacie, który także jest nieakceptowany do diagnozy. DICOM i mogę w pracy oglądać :)

Ostatnio edytowany przez pawel (2012-06-12 22:30:35)

7

Odp: potrzebuje wsparcia..

Ożesz....motyla noga....kto by pomyślał......wspieram Cię...ale dokonaj ekstrakcji tej 8ki w pakiecie leczenia.

8

Odp: potrzebuje wsparcia..

Lotharek. Nie dziwię, się Twemu dołowi, ale dasz radę, co masz nie dać...

Jesteśmy z Tobą i masz w nas całkowite oparcie.

Trzymaj się, brachu, Pozdro!

No i łataj się kuna na Głazy, nie wygłupiaj się, chłopie! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: potrzebuje wsparcia..

Lothar, szybkiego powrotu do zdrowia!

10

Odp: potrzebuje wsparcia..

Masakra ;/
Trzymaj sie !

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: potrzebuje wsparcia..

Lotharek, jestem z Tobą! Dasz radę!

PS. Pielęgniarki chociaż fajne jakieś są? ;)

12

Odp: potrzebuje wsparcia..

Przemki to silne chłopy. Mają w sobie masę energii. Obydwaj to wiemy!

I choć czasami u-padają, podnoszą się dziarsko. Drugich takich не было и не будет

13

Odp: potrzebuje wsparcia..

dziekuje Panowie..

za 3 h na stol. pielegniarka rano mi przyniosla leki przeciwbolowe - TABLETKI.

porashka....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: potrzebuje wsparcia..

Powodzenia i szybkiego powrotu do pełni zdrowia, życzę.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

15

Odp: potrzebuje wsparcia..

lotharek napisał/a:

TABLETKI.....porashka....

A na stole co dostaniesz ? Znieczulenie ogólne ? Bo może dlatego tylko tabletki cobyś wrócił "z tej drugiej strony" bo jak mówią słowa piosenki "mówili mi przyjaciele, nie mieszaj musztardy z dżemem" :)

16

Odp: potrzebuje wsparcia..

Dużo Zdrowia Loth!
3maj się byku dasz radę!

Odp: potrzebuje wsparcia..

Lotharek, przepraszam że się pytam (no ale sam to zdjęcie wrzuciłeś), co Ci się tam świeci w dolnej szczęce po środku?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

18

Odp: potrzebuje wsparcia..

dasz rade Lotharek, mam nadzieję że choć raz w zyciu nie masz ze sobą lutownicy? ;)  wracaj do zdrowia!!

gep/lamers^dial

Odp: potrzebuje wsparcia..

Nie zdziwiłbym się gdyby Lotharek przy okazji pobytu w szpitalu zamontował turbo we wszystkich respiratorach ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

20

Odp: potrzebuje wsparcia..

Oparte na ct63 :P

21

Odp: potrzebuje wsparcia..

Lotharek, trzymaj sie chlopie!!!!

lotharek napisał/a:

leze w szpitalu z polamana szczenka po wypadku na basenie..w gebie masa drutow, jem przez slomke, jutro operacja laczenia szczeki...zagryzlem z calej sily zeby po dostalem "z kraula" i sobie zlamalem.

napisz tylko gdzie i od kogo, już tam jedziemy ;)

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2012-06-13 10:21:18)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

22

Odp: potrzebuje wsparcia..

Trzymaj się chłopie - jesteśmy z Tobą!

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

23

Odp: potrzebuje wsparcia..

Chlopie, ale masz ladny komplet zębów! (no -1)
I jeszcze sie martwisz? ;) Ja chetnie bym przecierpiał zrastanie sie szczęki za taki elegancki zestaw :)

BTW. Nie do konca zalapalem: udalo Ci sie zlamac sobie szczękę wyłącznie zagryzając mocno zęby??

24

Odp: potrzebuje wsparcia..

3maj się lotharek! szybkiego powrotu do formy!

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

25

Odp: potrzebuje wsparcia..

Wszystkiego dobrego ! 3maj się.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."