1

Temat: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

2

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Jeśli ci nie zależy na oryginałach to możesz ciągnąć z:
http://www.get-your-rom.com/isos/ajcd-atari-jaguar-cd

1088XEL i inne XL, XE, ST.

3

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

O ile masz do Jaguara CD ;) Na Allegro czasem ktoś wystawia ale więcej jest na e-bayu.
Na forum też czasem coś się trafi...
Ps. Jaguar jest region free więc można śmiało brać gry z US jedyną grą NTSC jest Dragon's Lair CD

Ostatnio edytowany przez gustaw (2012-06-05 16:35:53)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

4

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Tylko oryginały ;) oczywiście niepotrzebnie kiedyś sprzedałem wszystkie dosłownie po 20-30zł teraz zal i poszukiwania Co do kupowania na Ebay US nie mam pewności co do przesyłki poczty itp jakoś na allegro można napisać częściej zadzwonić jakoś na miejscu bardziej racjonalnie;)

5

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Więcej problemów zdarzyło mi się z polskimi sprzedawcami z Allegro niż z zagranicy z Ebaya. Obawy wydają mi się nieuzasadnione.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Jakis czas temu sprzedalem prawie wszystko na Jaga w co nie gram. Ceny mnie zaskoczyly (niektore osiągnely >100zl).

Szkoda ze nie zauwazylem Twojego wątku waczesniej, bo wczoraj wystawilem ostatnie dwa duble. Juz ktos zalicytowal, wiec aukcji nie wycofam, ale zycze wygranej. Wystawilem od rozsądnej ceny i BCM:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1140518

7

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

nosty wiem widziałem napisałem ci na allegro pw . uicr0Bee Co do zakupu z Ebay sparzyłem się bo po zapłacie a minął już rok paczka do mnie nie dotarła ;) na allegro jak narazie bez problemowo;)

8

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

A wykorzystałeś wszystkie możliwości rozwiązania sprawy w ebay/paypal? Jeżeli nie zgłosiłeś w 45 dni to 'po ptokach', ale gdybyś zgłosił to refundacja praktycznie pewna.

Szukasz kartridży czy CD? Mam aktualnie 3 duble dla Jaguar CD.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

9

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Zobacz Aukcje tego typaa z tego co widze ma wystawione 2 gry na jaguara i troche wiecej na atari Lynxa
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1140518

10

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Zobacz Aukcje tego typaa z tego co widze ma wystawione 2 gry na jaguara i troche wiecej na atari Lynxa
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1140518

11

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

ładnie to zasłużonych atarowców wyzywać od 'typów' ? ;)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

12

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Sunday87 - 99,9% osob śledzi allegro :) ....tak więc te linki nie na miejscu :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

A co to za typ? :>

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

14

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

a pewien bardzo impulsywny typ ;)

gep/lamers^dial

15

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Wybaczcie nie miałem niz złego na myśli tak jakoś mi się napisało oczywiscie w pośpiechuu:)

16

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Wszystkie aukcje są śledzone na bieżąco dosłownie 24 na dobę ;) Allegro , Świstak, Ebay, Tablica Gumtree itp itd

17

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

no nie wszyscy śledzą aukcje bezpośrednio na allegro czy ebay. ja np. śledzę aukcje tutaj :P
tak więc jestem otwarty na ciekawe linki

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

18

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

No jasne ja też tu zaglądam ;) Nie którzy nie chcą zarobić tylko np wymienić się z kolekcjonerami

19

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Rock napisał/a:

Wszystkie aukcje są śledzone na bieżąco dosłownie 24 na dobę ;) Allegro , Świstak, Ebay, Tablica Gumtree itp itd

sledzone mozę tak ale ja w tamtym tygodniu  w pamiątkach prl\ pozostałe.... łykłem
nomada i trzy gry za 50 zł  ,a treśc aukcji brzmiała fajna stara gra ,aukcja była kup teraz
i odziwo akcja była wystawiona 37 godzin wcześniej ,więc niewiem co wy śledzicie tak
naprawde.

Bucik Na Trola

20

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Nie szperam w pamiątkach prl bo mnie to kompletnie nie interesuje gdybym do tematu podchodził w ten sposób siedział bym tylko na allegro ( a gdzie praca i życie rodzinne) a taką konsolę jak "nomad" zakupiłem bodajże 2 lata temu w boxie za całe 90zł dzięki za takich użytkowników którzy takie rzeczy wystawiają na kop teraz.

21

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Rock napisał/a:

Nie szperam w pamiątkach prl bo mnie to kompletnie nie interesuje gdybym do tematu podchodził w ten sposób siedział bym tylko na allegro ( a gdzie praca i życie rodzinne) a taką konsolę jak "nomad" zakupiłem bodajże 2 lata temu w boxie za całe 90zł dzięki za takich użytkowników którzy takie rzeczy wystawiają na kop teraz.

z

Masz racje aczkolwiek linki się przydają ,bo nawet ja czasami przegapiam 3 dni nowych aukcji
choćby z tematyki atari ,jesli nie mam czasu ich przeglądac to wtedy poprzez subskrybowanie
np ciekawoski na aukcjach i innych tematów poprzez email dowiaduje sie o ciekawych aukcjach dzieki życzliwym kolegom ,a co do nomada w boxie oczywiscie pewnie jeszcze od kolekcjonera
za 90 zeta iglą to sobie pomarz ,ale tak  na wszelki wypadek daj mi numer do swojego dilera.Pozdro,

Bucik Na Trola

22

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

tak w ogóle ROCK to gdzie cię wcieło ,w śpiączce byłeś?.. czy co, bo 11postów przez 5 lat,a teraz nagle sapiesz jeden za drugim.??????????????????????

Bucik Na Trola

23

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Nomad to był Fuks zwykły kupiłem od dziewczyny która nie wiedziała co sprzedaje ;) Co do mojego sapania przez ostatnie 2 lata poza granicami Canada-Stany ;) tak se trochę powłóczyć czasem można....hehehe a dziś tak ładnie sobie zestaw jaguara licytowałem a tu sprzedajacy wycofał na kup teraz sprzedał poszło koło nosa chiałem wiecej zaproponować ahhhh dzieci allegro

Ostatnio edytowany przez Rock (2012-06-20 21:33:09)

24

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Witam, jestem nowy na forum i też właśnie wczoraj obserwowałem tę aukcję. Jako że rozglądam się za Jaguarem chciałem dowiedzieć się ile wart był taki zestawik jak na w/w aukcji?? Nie wiem na jakie koszta się przygotować w dzisiejszych czasach :) i jeszcze jaka średnia cena za przystawkę CD i ceny gier. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odp: Kupię gry na konsolę Atari Jaguar

Sam Jag chodzi w cenie ok 200-300 PLN, zależnie od konkretnego zestawu. JagCD jest bardzo słabo dostępny i ceny bywają nieco kosmiczne, można kupić nówkę w Best Electronics (ale cena tez powala). Same gry w cenach różnych, zazwyczaj tak z 50+ PLN

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio