Temat: wybralem sie na jarmark

co ciekawe w " kupie zlomu " player DVD Cyrus , ktory kupilem za 3 € ( jak ukazal sie na rynku kosztowal 2000 € )

http://www.areasega.com/0306.jpg

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: wybralem sie na jarmark

O, klawiaturka od iMaca :)

Fajne macie jarmarki w tym Paryżewie, dlaczego tu na wsi takich nie ma? :(

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: wybralem sie na jarmark

no klawiatura jest Bluetooth wiec praktyczna do pisania tzxtu na smartphonach i tabletach

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: wybralem sie na jarmark

Ciekawe czy w Gdańsku, na Dominikańskim też można coś wyrwać z naszej materii... Orientujecie się?
pozdr
Bachoo

5

Odp: wybralem sie na jarmark

Kilka lat temu na rynku w Gdańskim Przymorzu - można było wyrwac Atarki za kilka złotych . W tej chwili nie ma niczego :-)
A na jarmarku w zeszłym roku widziałem tylko starego Neptuna 150 :-)
No i ludzie jak coś tam mają to wołają spore ceny ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: wybralem sie na jarmark

Widzę też Netgeara SC101, miałem to i się pozbyłem, sterowniki pod XP, pod Vistą i 7 pracowało to z biedą (nonstop zwiechy) do tego sterowniki tylko pod systemy MS.
Co to za player DVD że taki drogi był?
W Gdańsku byłem na jarmarku czy jak kto to zwał i niestety nic nie znalazłem. Wybrałem też się raz do Berlina i też się zawiodłem, ale już conieco kupiłem. Co do ogólnie Flohmarktów w DE to planowałem kiedyś jeszcze się wybrać przy okazji może jakiejś wycieczki.
W Będzinie jest targ staroci w pierwszą niedziele miesiąca - ale nie ma żadnego sprzętu - tzn raz gościu miał jeżeli dobrze pamiętam C64 i chciał 100zł, po negocjacjach mógł zniżyć do 80zł, na Allegro boxowego taniej idzie wyrwać.
Do tego w każdą środę i sobotę jest "zwykły" targ, gdzie na wałach można czasem coś ciekawego wychaczyć (z 10 lat temu chodziłem w oba dni i za każdym razem wracałem z dużymi łupami, typu całe Atarki, C64, C128, CD32 i różne pierdoły a za sztukę sprzętu to często max 20zł było - tyle chcieli sprzedający) ale tanie rzeczy się skończyły i generalnie nie ma w czym przebierać - raczej pojawiają się tutaj tylko ludzie co to z piwnicy lub spod węgla wyciągają i większość to raczej próbuje coś sprzedać aby przeżyć a nie są to typowe osoby co robią porządki na strychu, przykre ale prawdziwe. W każdym razie warto chociaż raz się wybrać i zobaczyć, a jak kto chce to mogę w następną sobotę włączyć kamerkę i nagrać wam widok targowicy tak byście wiedzieli czy w ogóle warto się ruszać.
W okolicy jest jeszcze targ staroci w Dąbrowie Górniczej, w Bytomiu i coś tam jeszcze by się znalazło.
W samym kraju pewnie jest kilka takich miejsc ale jakoś mało kto się dzieli a tymbardziej co tam się znajduje to już zupełnie inna historia.
Raczej u nas w kraju będzie trudniej o takie typowe wyprzedaże - niestety Polak woli wyrzucić niż oddać/sprzedać + większość sugeruje się zbytnio cenami z Allegro, które są często nieadekwatne do stanu.
Jest jeszcze portal graty z chaty, sam tam oddałem pare drobiazgów (jakieś książeczki i takie tam dla dzieci rzeczy) ale nie udało mi się nic dostać, dosłownie nic chociaż nie raz próbowałem. Podejrzewam, że jest tam też trochę sępów co na Allegro odrazu sprzedają.
Gumtree i tablica też ciekawe miejsca, niestety do tej pory nie znalazłem nic ciekawego (nie szukam nałogowo tylko jak mam chwile wolnego) a jak coś było warte uwagi to z reguły ceny zaporowe (za Amige 500 gość śpiewał 200zł, gołą, bez boxa, bez zasilacza, bez dyskietek, bez rozszerzeń z lekką żółtaczką).

Także miejsc trochę jest, szkoda tylko, że raczej na targach staroci z reguły są tylko starocie w postaci wazonów, obrazów, jakiegoś sprzętu foto a elektronika nie jest traktowana jako staroć, raczej jako odpad i prędzej na śmietniku można ją znaleźć niż kupić na targu.

Odp: wybralem sie na jarmark

za Netgeara SC101 dalem 1€ , wiec żadna strata ,

o player-ze DVD tak pisza :

http://www.gramophone.net/Issue/Page/Se … Cyrus+DVD7

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2012-06-03 15:50:09)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: wybralem sie na jarmark

Poszukując sprzętu chciałem być sprytny i udałem się na ogloszenia.trojmiasto.pl . Ale widzę że tam już ktoś łowi... ;]
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/sprzet- … 39438.html
Zgłaszają się ?
pozdr
Bachoo

9

Odp: wybralem sie na jarmark

bachoo :)
To ja :p
Przez dwa lata udało mi sie uzyskać. 600XL, 1040STE i monitor 1084S :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: wybralem sie na jarmark

pawel napisał/a:

W Gdańsku byłem na jarmarku czy jak kto to zwał i niestety nic nie znalazłem. Wybrałem też się raz do Berlina i też się zawiodłem, ale już conieco kupiłem. Co do ogólnie Flohmarktów w DE to planowałem kiedyś jeszcze się wybrać przy okazji może jakiejś wycieczki.

Jarmark Dominikański to padaka. Polecam rynki/bazary na Przymorzu lub na ul.Elbląskiej  W niedziele na Przymorzu czasem można coś ciekawego trafić. Co do "flumarków" w DE, to szczególnie polecam te w Kolonii, Bremie i Berlinie. Może sporo łupów trafić jak ma się szczeście i będzie się przed handlarzami z ebajca :)

gep/lamers^dial

11

Odp: wybralem sie na jarmark

stryker napisał/a:

bachoo :)
To ja :p
Przez dwa lata udało mi sie uzyskać. 600XL, 1040STE i monitor 1084S :)

Ha! Wydał Cię Twój mail ;] Szału nie ma, ale zawsze coś...
pozdr
Bachoo

12

Odp: wybralem sie na jarmark

cholera, a jak ja bylem kiedys w Paryzu i wybralem sie na bazar za obwodnice to znalazlem tylko jedną gre do Segi i kupę murzynów :P

w Lodzi na gieldzie samochodowej to samo co w Gdansku - kiedys z niedzielnej wyprawy wracalem obladowany skarbami, a od 2 czy 3 lat juz nie chodze bo prawie nic nie ma. Sprzedajacy towar z wystawek tez sie pewnie nauczyli ze allegro lepsze dla takiego sprzetu.

Ostatnio edytowany przez nosty (2012-06-03 16:05:25)

Odp: wybralem sie na jarmark

Gepard: zapodaj namiar na te przymorze jakiś dokładniejszy.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

14

Odp: wybralem sie na jarmark

Adam przeczytaj post nr. 5 :)
A rynek to "Zielony Rynek" ... innych tam nie znajdziesz....

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: wybralem sie na jarmark

nosty napisał/a:

cholera, a jak ja bylem kiedys w Paryzu i wybralem sie na bazar za obwodnice to znalazlem tylko jedną gre do Segi i kupę murzynów :P

A jaka cena za komplet? :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

16

Odp: wybralem sie na jarmark

dokładnie, ulica by trafic z nawigacja ;) to Czarny Dwór, dojazd od Oliwy przez Krzywoustego ( i tam w niedziele radze zostawić samochód). Ogólnie trudno nie trafic na "Zielony Rynek" koło "falowców" :)

gep/lamers^dial

Odp: wybralem sie na jarmark

Ok, dzięki.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

18

Odp: wybralem sie na jarmark

od gry na segę wraz z chmarą murzynów wolałbym w takiej sytuacji 1 nintendoh-girl ( to takze w temacie odzieżowym dla kobiet, który to niedawno linkowano) ;)

PunBB bbcode test

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-06-03 16:56:41)

gep/lamers^dial

Odp: wybralem sie na jarmark

a Twoja " baba " wslizgnie sie w takie cosik ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

20

Odp: wybralem sie na jarmark

może i by sie udało ale ekran byłby znacznie bardziej odkształcony ;)

gep/lamers^dial

21

Odp: wybralem sie na jarmark

gepard napisał/a:

może i by sie udało ale ekran byłby znacznie bardziej odkształcony ;)

to byłby 3DS ;]
pozdr
Bachoo

22

Odp: wybralem sie na jarmark

Panowie, polecam Wolumen!!!
Byłem tam dzisiaj pierwszy raz po 8-10latach przerwy...


Wstęp 1pln :P
I jak za dawnych lat :) W 3mieście tego nie ma!

Były jakieś Atari Comodorce a nawet Amigi 500/600/1200 !!
Nie jestem zbieraczem ale pewnie z 20pln to trzeba by zapłacić za c64 :)

23

Odp: wybralem sie na jarmark

gepard napisał/a:

od gry na segę wraz z chmarą murzynów wolałbym w takiej sytuacji 1 nintendoh-girl ( to takze w temacie odzieżowym dla kobiet, który to niedawno linkowano) ;)

przyciski ma w złym miejscu :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

24

Odp: wybralem sie na jarmark

i zbyt płaski ekran ;)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

25

Odp: wybralem sie na jarmark

Ale za to gniazdo na jacka ma w odpowiednim miejscu ...
pozdr
Bachoo