Temat: Droid800 - dwa pytanka

Pierwsze - klawiszologia. Jak na tym czyms wcisnac atarowski shift? Mam HTC Desire Z z fizyczna klawiatura ale jej shift sie nie mapuje jakos... The Top chcialem obejrzec i klops :)
Drugie - w samym emulatorze (nie na ekranie tytulowym) sa bardziej zaawansowane ustawienia (chodzi mi o te ktore sa w trybie 0) . Nie moge ich zapisac - krzyczy ze nie ma praw do zapisu pliku.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2

Odp: Droid800 - dwa pytanka

Zamiast odpowiedzi - a czemu nie przesiądziesz się na oficjalny port Atari800? Droid800 nie jest już rozwijany, bo autor stwierdził że oficjalny jest lepszy. Co prawda Google zdjęło oba emulatory z marketu, ale zobacz post 4.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

3

Odp: Droid800 - dwa pytanka

O paczpan nie wiedziałem - to trza się przesiąść

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Droid800 - dwa pytanka

Niestety o ile pod względem obsługi Atari800 jest lepszy (chociażby pełna obsługa klawiatury) to wydajnościowo Droid800 bije go na głowę - na 800 MHz procesorze widać to aż nazbyt wyraźnie. Mam nadzieję, że ktoś to przejmie

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

5

Odp: Droid800 - dwa pytanka

Mój Desire Z ma 800 MHz i Colleen chodzi na nim z pełną prędkością (nie licząc chwil w których wyświetlane są na ekranie klawisze konsoli - wtedy zwalnia do 50%).

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

6

Odp: Droid800 - dwa pytanka

Ja też mam Desire Z tak się składa - więc spróbujemy Colleena :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

7

Odp: Droid800 - dwa pytanka

Ale Colleen to nowsza wersja Atari800, ze zmienioną nazwą. Różnic w wydajności nie ma.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

8

Odp: Droid800 - dwa pytanka

Na pewno? A800 strasznie się tnie przy dźwięku

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: Droid800 - dwa pytanka

Ale w sensie że dźwięk się tnie, czy że cały emulator spowalnia? Łatwo sprawdzić opcją Show Atari Speed. Poza tym, obsługa 16-bit Sound jest lekko spieprzona, co się potrafi czasem objawiać brakiem albo przycinaniem dźwięku. Jak masz tę opcję włączoną, to wyłącz.

Ostatnio edytowany przez Krótki (2012-08-01 14:36:14)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari