26

Odp: Sztab Kryzzyssowy PGM(ałopolska)!!!!

As, Pin:
Ciekawe co powie sam zainteresowany, bo z lekka się zdziwił jak go zapytałem ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

27

Odp: Sztab Kryzzyssowy PGM(ałopolska)!!!!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
ach te ploty  8)

28

Odp: Sztab Kryzzyssowy PGM(ałopolska)!!!!

Pin: Moze zapodaj jakies konkretniejsze namiary na party place ;)

ślamk!

29

Odp: Sztab Kryzzyssowy PGM(ałopolska)!!!!

Miejsce zebrania kolektywu alkoholowego:

* Przed wejściem do kina KIJÓW przy alejach, godzina 18:30

tel. do mnie: ....(aż się boje. .. -proszę nie przysyłać pogróżek, ani treści publikacji Wojciecha Zientary :D ):
0693-808-170

Miejsce docelowe oddalone jest od punktu zebrania o ok. 15min. na butach, lecz i tak przynajmniej w jedną stronę postaram się zwieźć toważycho pojazdem mechanicznym marki Fiat 126p - to pierwsza atrakcja na sztabie. Wrażenia niezapomniene i gwarantowane. Maszyna potrafi nabrać prędkości, gdzie istnieje możliwość zakrzywienia czasoprzestrzeni = 125km/h (1984r. - to były lata - samochody jak wino MUSTAK).

Więc:? Proszę potwierdzać przybycie najlepiej via sms! (bo na sieci codziennie nie bywam). 8O  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: Sztab Kryzzyssowy PGM(ałopolska)!!!!

Pin: Hehe dzieki za telefoniczne info, widze ze ostro dajecie sobie przed sztabem ;) no ale rozgrzewka musi byc.

Jak sie pojawie to dam znac, mam nadzieje ze jakos trafie ;)

ślamk!

31

Odp: Sztab Kryzzyssowy PGM(ałopolska)!!!!

czyli rozumiem że gramy w małysza na twoim gejsystemie? ta gra z pewnością wykorzysta jego możliwości do granic :)
Widze że zbiera sie niezła ekipa. ja oczywiście jestem na 100%

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

32

Odp: Sztab Kryzzyssowy PGM(ałopolska)!!!!

Musze ciebie epi zmartwic :( gejsystem zmienil wlasciciela.  Mam nadzieje ze mi wybaczysz tak derastyczne posuniecie ;)

Zastanawiam sie czy brac STka, z tym ze nie mam zbyt duzo demek na dyskietki pozgrywanych, moze jakis inny STekowiec ktory sie pojawi wezmie troche wlasnego softu jesli ma?  Acha nie mam dla niego monitorka ani przenosnego tv :( jeszcze sie nie dorobilem wiec jesli wezme, ktos na czas odpalania demek bedzie musial okazac milosierdzie i odpozyczyc cos z wejsciem antenowym lub czinczem ;)

ślamk!

33

Odp: Sztab Kryzzyssowy PGM(ałopolska)!!!!

...Tak, jak mówiłem (tel) nie ma z tym problemu. Monit je.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

34

Odp: Sztab Kryzzyssowy PGM(ałopolska)!!!!

Na sztabie odbędzie się "Manha Małysz kompo";- wygrana: napój winopochodny. Skok powyżej 2km: jako bonus WarkaStrong... hehehe;- (dla wygranego, jeśli znajdzie się więcej niż jedna osoba która odda skok powyżej dwóch kilometrów  :D  :D  :D )

....i też na gejsystemie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info