Temat: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

No dobra. po zmianie lokalizacji dostalem laskawie od zony CALY POKOJ na lutownice itp.

chce sobie kupic glosniki do kompa

wymagania :

- audio in stereo : analog (a8, c64, cpc, zx,itp) - jeden kabel
- wejscie cyforwe spdif ( PC - sound blaster x-fi audio)
- w miare mozliwosci stereo...

co polecacie ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

kupić żonie kwiaty :)

gep/lamers^dial

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

gepard: a ty to zawsze dbasz o interesy ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

lobby Panie lobby ;)

gep/lamers^dial

5

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

Ja zawsze będę chwalił zestaw: Tonsil New Mildton 80 + Diora WS-442, gra świetnie (kolumny po niedawnym remoncie), idealny i do chiptune-ów, i do opery :D

Niestety tylkoo SPDIF mu brak ;)

grzybson/SSG^NG

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

Samsung HW-D450 do PC i TV

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

-->lotharek, kilka pytań:

-jaki budżet?

-ile(i gdzie) masz miejsca do postawienia trumienek?

-czy w rachubę wchodzi:

a) sprzęt z drugiej ręki?

b) coś do własnego poskładania (i w jakim zakresie, tj. z gotowych elementów i prawie bez narzędzi w jeden wieczór, czy też coś ambitniejszego)?

-czy zestawy głosnikowe(o ile fabryczne) koniecznie muszą być aktywne?

-jeśli nie to czym masz zamiar je "napędzić" (i znów czy "zrób to sam" wchodzi w rachubę - a jeśli tak to jak zaawansowane)?

-czy rozważasz późniejszą rozbudowę do 2.2? ;)

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2012-01-21 12:20:30)

wszystkie trzy strony świata

8

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

Wersja ekono: seria drewnianych głośników Geniusa np http://www.ceneo.pl/7065666s

Osobiście mam 3 kompy podłączone przez switch RCA do wzmacniacza i podłogówek i jestem bardzo zadowolony.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

9

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

Przecież pisał Lodzio, że chce wejście na światłowód. Obawiam się, że zestawów 2.0/2.1 z S/PDIF będzie mało.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

Wręcz przeciwnie, monitorków ze spdif jest jak psów - tych normalnych rzecz jasna, ale i takich z toslinkiem wcale nie ma tak mało, i to nawet wśród skrajnie budżetowych konstrukcji (jak np. behringer ms40), jakby tego było mało, to nawet "trumienki" aktywne z wejściem USB nie są dziś jakąś rzadkością.

Inna sprawa że miałbym znacznie(?) ciekawszą propozycję ;)

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2012-01-21 22:34:02)

wszystkie trzy strony świata

11

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

MOże pytanie trzeba zacząć od tego czy masz jakieś wymagania co do jakości dzwięku, czy tylko podłączeniamają być takie a nie inne. I ile masz kasy na to...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

12

Odp: GLOSNIKI 2.0 dla lamerka...

temat wciaz aktualny


kasa - ja wiem - 500 zl max
miejsca w CH...steczke

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey