Temat: złącza kartridża - rozpiska i wymiary

a przy okazji, istnieje jakiś fajny dokument (pdf) w którym opisana jest rozpiska wyprowadzeń OBU złączy kartridża 130XE i podane wymiary i odstępy? wiem, że to małe jakoś się nazywa, ale nie wiem jak, jeśli Ktoś mi przypomni to może sam poszukam... ale wolałbym gotowca.

2

Odp: złącza kartridża - rozpiska i wymiary

Nie ma nigdzie. Nie odpowiadać!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: złącza kartridża - rozpiska i wymiary

sygnały znalazłem na atariki, ale przydała by się jeszcze rozpiska wymiarów...

4

Odp: złącza kartridża - rozpiska i wymiary

Kupowałeś IDE+? Weź suwmiarkę i zmierz.se.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: złącza kartridża - rozpiska i wymiary

faktycznie sory, do archwium: odstęp ECI od Cartridge to 800 milsów, szerokość ECI to 790 milsów, odstęp padów to 100 milsów

6

Odp: złącza kartridża - rozpiska i wymiary

a co to jest mils? :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: złącza kartridża - rozpiska i wymiary

1 mils= (mila / milisekunda) + 1kg*9.5 m/s ;)-

Kontakt: pin@usdk.pl

8

Odp: złącza kartridża - rozpiska i wymiary

Obydwa złącza Atari XE na jednej płytce idealnie pasują do 8-bitowego gniazda karty pecetowej ISA (tego dłuższego 2X31pin).

Ostatnio edytowany przez jer (2012-01-14 19:25:29)

9

Odp: złącza kartridża - rozpiska i wymiary

Duddie napisał/a:

a co to jest mils? :)

1 mil = 1/1000 cala. I faktycznie mowi sie milsy w liczbie mnogiej. O co ci chodzi?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021