926

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP: będę pisał "czerwona swołocz" itd póki będę chodził po tej ziemi i tyle, mam powody by tak pisać i by gardzić czerwonymi c*** i tyle...za dużo przeczytałem a i za duzo sam na oczy widziałem i nie popuszczę nigdy tym sk****! to tyle w tym temacie, możesz sobie tam biadolić ile chcesz, mam to generalnie W DUPIE.

gep/lamers^dial

927

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gepard: ale mam prośbę: zrób trochę miejsca na lewo od siebie dla tych co są trochę różowi ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

928

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam: bo Ci wyrwę potencjometr z Twojego ulubionego monitora na najbliższym sztabie ;)

zima idzie, może komuś szaliczek?

PunBB bbcode test

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-01-12 23:16:05)

gep/lamers^dial

929

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Gepard:
1. Pamiętaj, ze jesteś mi winny piwo.
2. Nie interesuje mnie stan twojej du*y...do czegokolwiek jej używasz.
3. Kogo powinno winić 200 tys. bezimiennych ofiar Powstania Warszawskiego wspomnianego na szaliczku, który polecasz
    a który tak "zgrabnie" podszywa się pod ofiarność tych zmanipulowanych powstańców ? Tylko przez kogo
    zmanipulowanych ?

@Adam: Może na lewo od Geparda nie ma już miejsca ?

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2012-01-12 23:29:03)

930

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

a widzisz....Polska Walcząca nie jest li tylko symbolem Powstania Warszawskiego...takie postrzeganie tego symbolu jest mitem, zapoznaj się nawet z tym artykułem:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Znak_Polski_Walczącej

dlatego zarzut podszywania się jest jak kulą w płot.

gep/lamers^dial

931

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gepard: Uffff, ten monitor nie ma potencjometrów ;)
BartoszP: Gepard ciężko pracuje więc chudnie - miejsce jest ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

932

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

a bęcwały jarają się wrzutkami medialnymi typu „krzyż w sejmie”. Ale jak im za rok ceny energii skoczą o kilkadziesiąt procent, to się ockną z ręka w łajnie po łokieć i będą szukać linków na onecie, żeby się dowiedzieć kto winien.

Politycy czyniąc zło robią to w ten sposób, że wpierw pokazują jacy to oni są pobożni (grubiańsko mówiąc: człowiekowi z krzyżem nie można strzelić w mordę, powiedzieć że to co mówi jest nieprawdą a to co robi jest zwykłym szwindlem) co z łatwością spora część społeczeństwa "łyka" a potem rozpoczyna się rzeź i robienie ludzi w "bambooko". Tutaj krzyż ma znaczenie: "Stop ! My jesteśmy OK. Szukajcie tych co są przeciw nam. To wcielone zło".

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-01-13 00:51:45)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

933

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A tak właśnie nakręca się podwyżki źródeł energii:
http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,N … omosc.html

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

934

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

szmaciarz zarabia 50000 miesięcznie z naszych podatków i nie mógł paru zdań z głowy powiedzieć???? co za głupi c***:

http://www.youtube.com/watch?v=G7aOQJ0y3Fc

gep/lamers^dial

935

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

tyle zarabia? skad masz te informacje?
inna sprawa ze rowniez uwazam iz to powinna byc organizacja samooplacajaca sie, a nie darmozjady nicnierobiace i ssace podatnikow...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

936

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

PZPN opłaca się sam (głównie z tego co dostaje z FIFA, oraz z opłat za prawa do transmisji). No i jeszcze sponsorzy.

Cały budżet PZPN na ten rok to ok. 60 mln PLN, z czego 3 mln to dotacja od państwa na szkółki piłkarskie.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2012-01-13 11:41:38)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

937

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Proporcje sa troche inne. Od UEFA dostaja bardzo niewielka czesc budzetu prawie tyle co daja dotacje z budzetu panstwa.
Tutaj jest opisane. Dodam, ze zrodlo jest wiarygodne.

Ostatnio edytowany przez mazi (2012-01-13 12:08:41)

938

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

jellonek napisał/a:

tyle zarabia? skad masz te informacje?i

oj źródeł w necie znajdziesz sporo, ot pierwsze z brzegu:
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/pilk … 01615.html
http://forum.onet.pl/0,2,1,0,40505,8593 … forum.html

nawet w TV po róznych stacjach o tym trąbią

cytacik:

"Ile wydaje PZPN?

Zgodnie z danymi Money.pl., aż 600 tys. złotych czyli 1 proc budżetu rocznie idzie na pensję prezesa związku Grzegorza Laty. Przedstawiciele związku nie widzą w tym niż zdrożnego, że prezes piłkarskiej organizacji zarabia kilkakrotnie więcej niż premier czy prezydent państwa. Co więcej jeszcze trzy lata temu gdy na czele związku stał Michał Listkiewicz, jego pensja sięgała zaledwie 14 tys. złotych. Portal dodaje, że nieco mniej od prezesa otrzymuje sekretarz generalny PZPN – Zdzisław Kręcina. Jego wynagrodzenie to około 37 tys. złotych miesięcznie. Wiceprezesi zarabiają ponad dwukrotnie mniej bo po około 14-15 tys. złotych. Liczba etatowych pracowników związku to ponad 70 osób. Same premie to ponad 1,5 mln złotych.

W tym roku na narodową drużynę zaplanowano wydać 7,8 mln złotych, czyli nawet dwukrotnie mniej niż na pensje i diety samych działaczy. – Na szkolenia trenerów oraz juniorów, czyli na to, na czym PZPN powinien się skupiać idzie niespełna 1 mln złotych rocznie."

JPKM!!!!

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-01-13 12:07:15)

gep/lamers^dial

939

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Mazi: ty podajesz budżet stary, a ja mówie o budżecie na 2012.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

940

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Rozliczenie z 2011 wiec mysle, ze daje to dobry obraz finansow tej przestepczej organizacji. Rozpiski budzetowej na 2012 jeszcze nigdzie nie ma a przynajmniej nigdzie nie widzialem.

941

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mazi: moze i nieaktualne dane - ale daja poglad na dotychczasowa sprawe. tenkja!
zawsze to czlowiek czegos nowego sie dowie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

942

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Mazi: rozpiska budżetowa PZPN na 2012 jak najbardziej jest i łatwo ją znaleźć.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2012-01-13 13:48:57)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

943

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam: robi się z Ciebie głowny obrońca "systemu". Może dorzuć jeszcze swoje 1% od podatku dla PZPN?

gep/lamers^dial

944

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam: mozesz podac gdzie moge do niego zajrzec bo mi google odmawia odpowiedzi na to pytanie. Nawet strona PZPN milczy co mnie zreszta  nie dziwi bo ztcp to ich finanse raczej zawsze byly niejawne. Przyklad: powiazania klubu kibica, koszt karty czlonka KK itp.

945

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gepard: ja tylko stwierdzam fakty. jellonek stwierdził że PZPN to organizacja ssąca podatników, co naprostowałem. Za samym PZPNem nie przepadam, ale nie widzę realnych szans na zmiany w tej organizacji.

mazi: ot tu: http://sport.dziennik.pl/artykuly/36884 … otych.html

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

946

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam: ok :) luzik
PunBB bbcode test

gep/lamers^dial

947

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam, to sa jakies redaktorskie dywagacje na temat jak moze wygladac ich budzet. Zauwaz, ze pisza w czasie przyszlym:

Prawie 9 mln ma w tym roku przynieść sprzedaż biletów na mecze reprezentacji Polski.

IMHO sa to tylko jakies szacunki i nic wiecej.


W dodatku to stary artykul:

Co więcej jeszcze trzy lata temu gdy na czele związku stał Michał Listkiewicz, jego pensja sięgała zaledwie 14 tys. złotych. Portal dodaje, że nieco mniej od prezesa otrzymuje sekretarz generalny PZPN - Zdzisław Kręcina. Jego wynagrodzenie to około 37 tys. złotych miesięcznie.

Przeciez ten czlowiek juz tam dawno nie pracuje :)

948

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mazi napisał/a:

Tutaj jest opisane. Dodam, ze zrodlo jest wiarygodne.

Weszlo.com wiarygodnym źródłem. Zajady mi popękały od śmiechu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

949

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mazi: budżet to jest plan który się później realizuje - tak wydatki jak i przychody. Artykuł jest z listopada 2011 kiedy Kręcina się jeszcze kręcił ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

950

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

dely: a niech pekaja.
Jak na razie, czyli od poczatku ich istenia, nie odnotowalem zadnych bzdur czy niekompetencji. Wszystko sie sprawdza.
Moze lepiej powiesz skad masz takie przeswiadzczenie? Jakbys pracowal dla Przegladu Sportowego to wiedzialbym skad ta dyskredytacja. A tak?

Edit:
Adam: tak, ale zeby to bylo podane przez PZPN a nie jakiegos redaktora.

Ostatnio edytowany przez mazi (2012-01-13 14:22:30)