876

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

pawel: pewnie koszty papierkowej roboty przy kredycie na taką kwotę były więcej warte niż zarobek, więc nie dziwie się.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

877

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Na najniższą krajową nie dostaniesz kredytu, nie łudźmy się. Wbrew pozorom banki w PL nie rozdają kredytów na lewo i prawo.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

878

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://www.youtube.com/watch?v=in_XZnAyc8w :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

879

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Normalnie zabrakło mi słów na tę głupotę.
Jeszcze jak się oburzył prowadzący o proszę pana...

880

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://fakty.interia.pl/polska/news/pro … ,1743753,3
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katas … omosc.html

Służby państwowe są tak skorumpowane, że niektórzy mają jak widać dość. Toniemy Panowie i Panie. Polska tonie !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

881

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To jak, mamy zrobić to samo co ten wojskowy na konferencji?!?   :o  :|

Ostatnio edytowany przez Dracon (2012-01-09 13:12:48)

882

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BRON DLA KAZDEGO POLAKAaaa !!!111 ;)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

883

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gdy ta wiadomość obiegła Polskę to wiedziałem, że to tylko kwestia czasu, kiedy wyskoczy grzeniu, wrzuci linki i urodzi krótki i prosty jak konstrukcja cepa przekaz w „pudelkowym stylu”. No i nie pomyliłem się.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

884

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Miło mi. Zawsze możesz na mnie liczyć.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-01-09 15:37:01)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

885

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://www.kominek.tv/2012/01/jaka-jest … -a-szmata/
to podejscie do tego tematu mi bardziej pasuje
ale patrzac na ta akcje przychylam sie do tego co napisal syscall :)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

886

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://wiadomosci.wp.pl/title,Skala-kom … omosc.html

Czy "helowy" wykaże zainteresowanie i da temu wyraz nową wspaniałą teorią ? Zapewne zawiąże się komisja śledcza, która zamiast szukać przyczyny wskaże jedynie winnych. Przy okazji jej członkowie napchają sobie kabzy. Genialne !

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-01-09 16:08:46)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

887

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://i40.tinypic.com/16lk8yw.jpg

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

888

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Mam wrażenie że jesteś zwolennikiem PIS i wiernym słuchaczem R.M.. Right ?

Btw. Wrzuciłbyś dobry kawał a nie ten oklepany, trywialny facepalm. Póki co dobrze opanowałeś CTRL+C i CTRL+V.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-01-09 16:22:55)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

889

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Grzeniu
Po co komisja, przecież wiadomo że to robota Tuska i jego siepaczy. Oczywiście działali z polecenia Merkel i Putina. Żebyś chłopie tak oczywistej prawdy nie widział, wstydź się.

890

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzeniu napisał/a:

Mam wrażenie że jesteś zwolennikiem PIS i wiernym słuchaczem R.M.. Right ?

Left! Jestem zwolennikiem rozsądku i racjonalnego spojrzenia na rzeczywistość, a przede wszystkim myślenia przed użyciem klawiatury, czego Ci na przyszłość serdecznie życzę.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2012-01-09 16:28:58)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

891

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@atari classic
Tak tak, oczywiście. I każdy myślący inaczej to leming zaczadzony przez GW, TVN i co tam jeszcze, nie zdolny do racjonalnego spojrzenia na rzeczywistość :)

892

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zabrzmiało jak groźba. Masz człowieku polityka w rodzinie ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

893

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

General_Specific napisał/a:

@atari classic
Tak tak, oczywiście. I każdy myślący inaczej to leming zaczadzony przez GW, TVN i co tam jeszcze, nie zdolny do racjonalnego spojrzenia na rzeczywistość :)

Generale, opanuj nerwy i poskrom wyobraźnię, w tym przypadku GW, TVN i co tam jeszcze są niewinne, tak więc nie strzelaj z armaty do muchy. ;)

Ostatnio edytowany przez atari classic (2012-01-09 16:40:04)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

894

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale ja się nie denerwuję przecież:) Po tej tragedii prawicowa część internetów zacznie znowu produkować piękny lolcontent, na psychiatryku24 już się zaczęło. Będzie co czytać i z czego bekę kręcić.

895

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Raczej nic prócz tej "beki" nam nie pozostaje ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-01-09 16:59:52)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

896

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pozostaje. Porwac narod do rewolucji :) Ale za bardzo polubiliscie cieple k.u.r.w.i.d.o.l.k.i i internet :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-01-09 19:03:34)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

897

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Ciepłe k... są fajne :) ale do czasu, chociaż większość i tak nic nie zrobi więc co za różnica.
Co do rewolucji to przecież są i to bardzo huczne.... tyle że tylko w internecie, wszyscy chętni na różne akcje piszą w sieci że już lecą na akcje a w rzeczywistości pojawia się 10% tych co pisali. Widocznie nie jest tak źle jak lud nie robi z tym nic.
Rewolucja też nie jest idealna - byśmy mieli drugi Egipt a nie Budapeszt :)

898

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jaki narod taka rewolucja. Internet jest, gazeta wyborcza jest, slupki w tv sa, to po co rewolucja :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

899

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

pawel napisał/a:

Widocznie nie jest tak źle jak lud nie robi z tym nic.

Jak? Bez kasy z CIA?

900

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@jer CIA? Centralne Inwigilowanie Allegro by US;)

Spójrz na to z drugiej strony - niby bieda jest, ludziska twierdzą, że trzeba będzie bardziej zacisnąć pasa na święta, mniej wydać bo nie wiadomo co będzie, że gorzej niż w zeszłym roku - ale jakoś tego obraz parkingów przy wszelkich marketach w okolicy nie odzwierciedla. Normalnie tyle ile tam samochodów było przed świętami to byś rowerem nie miał gdzie zaparkować. Zresztą tak jest codziennie - widzę jak wracam z pracy. A jak sam coś kupuję to ludziska robią takie zapasy wszystkiego jakby wojna miała nadejść jutro i do bunkrów już chcą się chować.
Fakt, osoby co zarabiały mało to faktycznie teraz mają źle - ale część z nich i tak głównie na % wydają.