676

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

litości grzeniu, weź już skończ z tą swoją chorobą

gep/lamers^dial

677

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP: ale co w zasadzie chcesz udowodnić? Że MW (czy tam ONR) był przed wojną organizacją antysemicką? Był, bo taka była europejska norma. Taka sama mniej więcej, jak teraz polit.-popr. I co z tego ma wynikać?

PS. http://www.rp.pl/artykul/9133,756217-Le … inski.html

Ostatnio edytowany przez drac030 (2011-11-23 15:37:41)

KMK
? HEX$(6670358)

678

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No był/była...i powoływanie się na ciągłość myśli ideologicznej może niekoniecznie dobrze świadczy o tych co takie poglądy mają. Uznawanie, że to wtedy była norma więc nie potępiajmy mordowania Żydów w obozach też nie jest miłym wnioskiem.
A z drugiej strony ja nic nie udowadniam. Stwierdzam tylko, że Atari-classic zamiast dyskutować jest chamski.

A parafrazując inne powiedzenie:
Nie dyskutuj z chamem bo Cie najpierw sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

PS. do PS. draco030
drac'u...co ten link ma udowodnić ?

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2011-11-23 15:44:05)

679

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

drac030 napisał/a:

BartoszP: ale co w zasadzie chcesz udowodnić? Że MW (czy tam ONR) był przed wojną organizacją antysemicką? Był, bo taka była europejska norma. Taka sama mniej więcej, jak teraz polit.-popr. I co z tego ma wynikać?

No i oczywiście wiele się zmienili od tamtego czasu, wystarczy spojrzeć jakie sobie piękne znaki ostatnio porejestrowali.

680

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

gepard napisał/a:

litości grzeniu, weź już skończ z tą swoją chorobą

Zapytać nie można ? Przecież to pytanie o narodowość.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-11-23 16:32:04)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

681

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Panowie, Ci co tyle tu napisali - moze weźcie sie za polityke? Gadane macie niezłą! Przyznam szczerze, że jak bym słuchał jakiegos mądralucha z platformy (no Ci to mają najlepszych pijarowców).
Ile Wy transferu tracicie żeby napisac cos co jest tak banalne jak to:

1. Michnik rządzi w tym kraju i póki żyje, to się nie zmieni za wiele. Nie liczcie na "zieloną wyspe" tylko na siebie.
2. Nowa partia w sejmie z masonem na czele, który bez roblemu sie do tego przyznaje, w najbliższej przyszłosci nieźle namiesza. Znowu nie liczcie na to, ze przeciętnemu obywatelowi bedzie z tego powodu lepiej. Oni tylko propagują inność, antykościelność i pare innych rzeczy, które tylko rozbiją społeczeństwo.
3. A proppos "sieki w muzgó": kto nie głosuje na Korwina Mikke-go (Prawdziwa Prawica) wychodzi na to, że ma na prawdę siekę w mózgu :P, bo ile lat sie można nabierać na to, że jeden kaczor czy drugi cos zrobi dla Narodu a nie dla swojej rodziny tylko.

Hihi, ale wątek :)

/l\tari

682

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

@atari classic:
Jakby to napisać....prócz chamskiego obrażania mnie osobiście i innych w innych postach nie napisałeś nic wartościowego...

A jakieś konkretne przykłady, kiedy to niby obraziłem innych forumowiczów i Ciebie?

Ostatnio edytowany przez atari classic (2011-11-23 17:52:41)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

683

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Myślałem, że wystarczy zacytować fragment ale nie doczytałeś na stronie MW więc przytaczam w całości akapit - nie interpretuję, nie zniekształcam - sam osądź jak to rozumieć.

"Zjazd Założycielski MW przyjął Deklaracją Ideową, w................

Posłuchaj, możesz w nieskończoność cytować fragmenty ze statutów i odezw, tylko po co? Ani ja tego nie neguje, ani nie robią tego żadni sensowni historycy. Problem z tobą polega na tym, że ty próbujesz przenosić dawne działania tych organizacji na obecny grunt, w całkowitym oderwaniu od realiów historycznych tamtego okresu. Drac030 podsunął Ci trop, który jest w zasadzie odpowiedzią na jedno z moich pytań. Jak sobie zadasz trud i na bazie historycznych tekstów odpowiesz sobie na pozostałe pytania, to być może zrozumiesz, że wypisujesz straszne głupoty, powielając tym samym zaraźliwą propagandę bełkotliwych "mózgowców" z GW i TVNu. Dodatkowo poprzez nieznajomość faktów, rozsiewasz na forum bzdury z prędkością pistoletu maszynowego. Żadna z tych organizacji nie nawoływała do mordowania Żydów w obozach koncentracyjnych! Wprost przeciwnie, wielu ONRowców, jak wspomniany chociażby Mosdorf, siedziało razem z Żydami w obozach, walczyło z nimi ramię w ramię i w ich obronie ginęło! Co prawda nie sądzę, żeby tym razem dotarło, ale kto wie?

Ostatnio edytowany przez atari classic (2011-11-23 18:17:36)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

684

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Podsumowujac watek: Polska bedzie szczesliwym krajem gdy spelnione zostana nastepujace warunki:
- syjonisci do syjonu,
- murzyni na plantacje (byle jak najdalej od polandii),
- ksieza na ksiezyc,
- po/pis/sld/pzpn/itd - na sybir,
- rz/gw - na stos.

oj, marnie widze przyszlosc...

685

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Atari_classic:
1. Obrażanie: przykładowo post #654 wobec Amun-ra, #669 wobec mnie.
2. Problem jest taki, że twoja retoryka nie wychodzi poza poziom szamba.
3. Udziel publicznie odpowiedzi na swoje pytania i oświeć nas maluczkich co z tego wynika.
4. Przeczytaj jeszcze raz i wytłumacz jak to należy zrozumieć i jak to było naprawdę:
"Żydzi są grupą rasowo obcą.....Wytyczną przeto polityki polskiej wobec Żydów winna być kulturalna, polityczna i gospodarcza izolacja oraz najdalej idące zmniejszenie ich liczby w Polsce."
5. Mosdorf może i siedział w Oświecimiu ale wtedy wiele osób siedziało w tym obozie. Jednak nie zająkniesz sie o tym kiedy powstało Dachau i w jakim celu.Tak, wiem, że to było w Niemczech ale tam też ówcześnie dominowały poglądy nacjonalistyczne-narodowe.  I aż wzruszenie wyciska mi łzy gdy czytam, że ten Mosdorf umierał w obronie Żydów. Może przejrzał "na oczy" i uznał ich za równych dopiero gdy sam był w pozycji bez wyjścia. Mamy rozumieć, że w takiej twojej interpretacji historii oddziały szturmowe Wehrmahtu niosły pomoc Polsce i innym krajom bo miały napis "Gott mit uns" jako dewizę.

686

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

(...)nacjonalistyczne-narodowe(...)

Narodowo-socjalistyczne.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

687

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Atari_classic:
1. Obrażanie: przykładowo post #654 wobec Amun-ra, #669 wobec mnie.
2. Problem jest taki, że twoja retoryka nie wychodzi poza poziom szamba.
3. Udziel publicznie odpowiedzi na swoje pytania i oświeć nas maluczkich co z tego wynika.
4. Przeczytaj jeszcze raz i wytłumacz jak to należy zrozumieć i jak to było naprawdę:
"Żydzi są grupą rasowo obcą.....Wytyczną przeto polityki polskiej wobec Żydów winna być kulturalna, polityczna i gospodarcza izolacja oraz najdalej idące zmniejszenie ich liczby w Polsce."
5. Mosdorf może i siedział w Oświecimiu ale wtedy wiele osób siedziało w tym obozie. Jednak nie zająkniesz sie o tym kiedy powstało Dachau i w jakim celu.Tak, wiem, że to było w Niemczech ale tam też ówcześnie dominowały poglądy nacjonalistyczne-narodowe.  I aż wzruszenie wyciska mi łzy gdy czytam, że ten Mosdorf umierał w obronie Żydów. Może przejrzał "na oczy" i uznał ich za równych dopiero gdy sam był w pozycji bez wyjścia. Mamy rozumieć, że w takiej twojej interpretacji historii oddziały szturmowe Wehrmahtu niosły pomoc Polsce i innym krajom bo miały napis "Gott mit uns" jako dewizę.

1 - W obydwu postach odniosłem się do waszych poglądów i wypowiedzi (zachowując przy tym grzecznościową formę pisowni z wielkiej litery), a nie ad personam. Tak więc gdzie to obrażanie interlokutorów? Chyba, że uważasz, iż obraziłem wasze poglądy i wypowiedzi, co byłoby doprawdy komiczne.
2 – Patrz odpowiedź numer 1.
3 – Też chciałbyś jak "młodzi wykształceni z wielkich miast" dostać wszystko na tacy? Poza tym czytanie naprawdę nie boli, a jak poszerza horyzonty.
4 – Jak znajdziesz odpowiedzi na moje pytania od 1 do 4, z mojego postu #669, to doznasz olśnienia w tym zakresie. Gwarantuje!
5 – Widzisz tak się składa, że póki co to ty nie oddałeś swojego życia w obozie koncentracyjnym za nikogo, tak więc twoja wypowiedź co do śmierci Mosdorfa ma taki ciężar gatunkowy jak pierdnięcie komara w Wenezueli. No i błagam Cię, nie próbuj mi przypisywać interpretacji jakichkolwiek zdarzeń historycznych, których sam nie dokonałem, bo obawiam się, że mogę się w twoim bełkocie nie odnaleźć.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2011-11-23 19:23:39)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

688

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mazi napisał/a:

pzpn/itd - na sybir...

wracając do Lato, Kręciny i ich szajki...

http://pomorskifutbol.pl/news_6013_Dras … m-ZPN.html

..bo musi być nie tylko na wódę ale i na dobrą popitę! :{

gep/lamers^dial

689

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mazi ,masz u mnie browara :)

690

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

1 - W obydwu postach odniosłem się do waszych poglądów i wypowiedzi (zachowując przy tym grzecznościową formę pisowni z wielkiej litery), a nie ad personam. Tak więc gdzie to obrażanie interlokutorów? Chyba, że uważasz, iż obraziłem wasze poglądy i wypowiedzi, co byłoby doprawdy komiczne.
2 – Patrz odpowiedź numer 1.
3 – Też chciałbyś jak "młodzi wykształceni z wielkich miast" dostać wszystko na tacy? Poza tym czytanie naprawdę nie boli, a jak poszerza horyzonty.
4 – Jak znajdziesz odpowiedzi na moje pytania od 1 do 4, z mojego postu #669, to doznasz olśnienia w tym zakresie. Gwarantuje!
5 – Widzisz tak się składa, że póki co to ty nie oddałeś swojego życia w obozie koncentracyjnym za nikogo, tak więc twoja wypowiedź co do śmierci Mosdorfa ma taki ciężar gatunkowy jak pierdnięcie komara w Wenezueli. No i błagam Cię, nie próbuj mi przypisywać interpretacji jakichkolwiek zdarzeń historycznych, których sam nie dokonałem, bo obawiam się, że mogę się w twoim bełkocie nie odnaleźć.

1. Żartujesz czy kłamiesz w żywe oczy ? To jest grzecznościowa forma : "... Dodatkowo usłyszysz cichy szmer przechodzący
    w delikatny chlupot. To będzię sygnał, iż następuje odpływ nadmiaru wody z twojego mózgowia, czyli korzystny objaw
    ustępowania obrzęku." ? I to coś o pierdnięciu komara.....ot kultura z którą się nie dyskutuje.
2. Podtrzymuję swoje zdanie z 1.
3. To wskaż co poczytać. Nie wstydź się swojej wiedzy. Gdy podpieram się tekstami ze strony MW, to źle. Cytatami z ich
    deklaracji, to też źle. Co w takim razie jest właściwym tekstem źródłowym ?
4. Prosiłem abyś nas olśnił swoją wiedzą a nie jak dziecko mówił: "wiem..ale nie powiem..lalala...".
    Nie wiem co ma mnie olśnić ? Że Żydzi byli i są narodem robotnym, który się trzyma razem ? I co z tego ?
   Zazdrościsz im ? Masz jakiś kompleks z tego powodu ?
5. Grzecznościowo to pisze się "Ty" a nie "ty" i jeśli chodzi o formę to poziom typowy. Co do treści, to teza, że śmierć
    Mosdorfa w obozie wybiela działania np. Falangi jest co najmniej śmieszna. Ale Ty to zapewne jakoś zgrabnie
    wytłumaczysz. Tu masz przykład działania współczesnej Falangi: http://falanga-malopolska.blogspot.com/
    Banner: "Solidarni z Łukaszenką" i teksty typu: "Myśliciele geopolityczni tacy, jak dr Stanisław Bukowiecki (1867-1944)
    czy Juliusz  Mieroszewski (1906-1976) zwracali uwagę na konieczność orientowania polskiej polityki wschodniej na
    osiągnięcie przez Białoruś (niezależnie od jej ustroju wewnętrznego) możliwie jak największej niezależności od ośrodka
    rosyjskiego."  są doprawdy fascynujące w kontekście trwającego właśnie procesu Alasia Bialackiego i zamordyzmu,
    który tam panuje.

Tak trochę żartując (mając nadzieję, że zrozumiesz):

Kto najbardziej dba o bezpieczeństwo dzieci i samotne osoby w blokowiskach ?
Oczywiście, że blokersi z bejsbolami w rękach.
Bo zaczepiają każdego i dyskretnie postukując kijem pytają: "Masz jakiś problem ?"
I każą oddać wszelkie wartościowe rzeczy bo przecież ktoś może takiego dzieciaka napaść.

I teraz pytanie: Skoro chcą dobrze, to czy należy potępiać ich zachowanie czy też nie ?

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2011-11-23 21:55:32)

691

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Siedzi dwóch anarchistów na murku i pije jabola.
A że była wigilia to ksiądz zmierzał w stronę kościoła na pasterkę,przechodząc koło owych panów.
Zauważył dwóch młodzieńców i z politowaniem rzekł:
-Mamy wigilie a wy alkohol pijecie?Lepiej chodźcie do kościoła razem się pomodlić,pośpiewać kolędy...
-Spie...ksiądz-zabrzmiała odpowiedź.
Ksiądz zirytowany burknął;
-Lepiej byście z wanny skorzystali brudasy!po czym szybkim krokiem opuścił miejsce dyskusji.
-Ty ku...co to jest ta wanna?-zadał pytanie jeden z anarcholi
-Ku...nie wiem,nie byłem nigdy w kościele.

;)

gep/lamers^dial

692

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A to ciekawe. Tu wersja ze skinami (1999), punkami (2003), dresami (2004), pijakami (2005), metalami (2005), i podobny o policjantach (2009) - pewnie naziści, czarni i żydzi też by do dowcipu pasowali. Genezę wersji z anarchistami przezabawnie wyjaśnia dyskusja na "gronie" "NACJONALIZM" (nawet błędy interpunkcji się zgadzają). Zobacz Gepard, wiedziałeś że powtarzasz nacjonalistyczną propagandę?

Ostatnio edytowany przez Krótki (2011-11-24 00:25:46)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

693

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

1. Żartujesz czy kłamiesz w żywe oczy ? To jest grzecznościowa forma : "... Dodatkowo usłyszysz cichy szmer przechodzący
    w delikatny chlupot. To będzię sygnał, iż następuje odpływ nadmiaru wody z twojego mózgowia, czyli korzystny objaw
    ustępowania obrzęku." ? I to coś o pierdnięciu komara.....ot kultura z którą się nie dyskutuje.
2. Podtrzymuję swoje zdanie z 1.
3. To wskaż co poczytać. Nie wstydź się swojej wiedzy. Gdy podpieram się tekstami ze strony MW, to źle. Cytatami z ich
    deklaracji, to też źle. Co w takim razie jest właściwym tekstem źródłowym ?
4. Prosiłem abyś nas olśnił swoją wiedzą a nie jak dziecko mówił: "wiem..ale nie powiem..lalala...".
    Nie wiem co ma mnie olśnić ? Że Żydzi byli i są narodem robotnym, który się trzyma razem ? I co z tego ?
   Zazdrościsz im ? Masz jakiś kompleks z tego powodu ?
5. Grzecznościowo to pisze się "Ty" a nie "ty" i jeśli chodzi o formę to poziom typowy. Co do treści, to teza, że śmierć
    Mosdorfa w obozie wybiela działania np. Falangi jest co najmniej śmieszna. Ale Ty to zapewne jakoś zgrabnie
    wytłumaczysz. Tu masz przykład działania współczesnej Falangi: http://falanga-malopolska.blogspot.com/
    Banner: "Solidarni z Łukaszenką" i teksty typu: "Myśliciele geopolityczni tacy, jak dr Stanisław Bukowiecki (1867-1944)
    czy Juliusz  Mieroszewski (1906-1976) zwracali uwagę na konieczność orientowania polskiej polityki wschodniej na
    osiągnięcie przez Białoruś (niezależnie od jej ustroju wewnętrznego) możliwie jak największej niezależności od ośrodka
    rosyjskiego."  są doprawdy fascynujące w kontekście trwającego właśnie procesu Alasia Bialackiego i zamordyzmu,
    który tam panuje.

Tak trochę żartując (mając nadzieję, że zrozumiesz):

Kto najbardziej dba o bezpieczeństwo dzieci i samotne osoby w blokowiskach ?
Oczywiście, że blokersi z bejsbolami w rękach.
Bo zaczepiają każdego i dyskretnie postukując kijem pytają: "Masz jakiś problem ?"
I każą oddać wszelkie wartościowe rzeczy bo przecież ktoś może takiego dzieciaka napaść.

I teraz pytanie: Skoro chcą dobrze, to czy należy potępiać ich zachowanie czy też nie ?

Posłuchaj, od kiedy sięgnę pamięcią, zawsze mi się z tobą (z małej litery, w końcu bycie chamem zobowiązuje, no i muszę być konsekwentny) ciężko rozmawiało i nie będę kryć, iż było to zawsze doświadczenie raczej męczące. Tak się złożyło, że dzisiaj miałem trochę luźniejszy dzień zarówno w pracy jak i w życiu i dlatego mogłem trochę poćwiczyć uderzanie głową w mur, bo do tego w zasadzie dyskusja z tobą się sprowadza. Niestety od jutra nie będę miał już tego luksusu i jestem pewny, że jeżeli tylko ponownie spróbowałbym napisać cokolwiek z sensem, w rewanżu otrzymałbym kolejną porcję ciężkostrawnej papki. Tak więc proponuję Ci (z wielkim bólem piszę to z wielkiej litery ale ponownie muszę być konsekwentny) wersję, która Cię uszczęśliwi, czyli:
1 – Wszelkie moje odniesienia do tego, iż środki masowego rażenia zrobiły Ci wodę z mózgu, były szczytem chamstwa i nieokrzesania, bo oczywiście jest to teza z gruntu fałszywa, co dobitnie udowodniłeś w dyskusji. Winny!
2 – Punkt 1 w sposób automatyczny pociąga za sobą punkt 2, czyli – moja retoryka nawet nie miała szans wyjść z szamba. Winny!
3 – Komary oczywiście nie pierdzą, a ja śmiałem użyć tak obrazoburczego określenia. Sam nie wiem kogo tym porównaniem bardziej obraziłem, Ciebie czy te przemiłe insekty? Tak czy inaczej winny!
4 – Wszelkie moje sugestie, że istnieją jakiekolwiek książki przedstawiające ONR w korzystnym świetle są oczywiście wytworem mojej chorej wyobraźni. Winny!
5 – Dlatego też wymaganie od Ciebie tak tytanicznego wysiłku jak dotarcie do tych źródeł, nie mówiąc już o ich przeczytaniu, było dziecinadą oraz perwersyjną prowokacją szytą grubymi nićmi nacjonalizmu. W końcu nie można dotrzeć do źródeł, które nie istnieją. Winny!
6 – Pomoc udzielona Żydom oraz śmierć Mosdorfa w obozie koncentracyjnym o niczym nie świadczy bo przecież wiadomo, że Mosdorf: a) został tam zamordowany za szybko b) został tam zamordowany za późno c) w ogóle nie został tam zamordowany. Niestety za cholerę nie wiem o co Ci chodzi ze śmiercią tego patrioty (od razu przepraszam za tak bluźniercze i nacjonalistyczne wyrażenie jak patriota) dlatego musisz sobie wybrać sam wersję, która jest OK. Oczywiście nie zwalnia mnie to od odpowiedzialności, tak więc ponownie winny!
7 – No i na koniec oczywista prawda objawiona, rozpowszechniana przez GW, TVN i wszelkie światłe media w Polsce. ONR i Młodzież Wszechpolska to czystej wody a) faszyści b) naziści. Co prawda to nie to samo, ale przekaz dla zidiociałego społeczeństwa nie musi być spójny ani tym bardziej logiczny, tak więc ponownie wybierz sobie wersję która Ci bardzie leży pod tezę. Oczywiście winny!
Tym oto stwierdzeniem spinam niczym klamrą wszelkie moje objawy wstecznictwa i zamykam dyskusję z tobą tradycyjnym już – bez odbioru.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

694

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Krótki: ale ja ponownie pisze że nie chce z Toba dyskutować, rzuciłem dowcipem i tyle. Nie będe się kopał z koniem. "Nacjonalistyczna propaganda", weź sie Krótki puknij w czółko.


na koniec, jak sie okazuje zaczyna się wyciaganie wniosków z medialnego przekrętu w dniu 11.11:

http://wiadomosci.wp.pl/title,Miliony-w … omosc.html

Ostatnio edytowany przez gepard (2011-11-24 06:22:37)

gep/lamers^dial

695

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@atari: Jak zwykle zero faktów tylko lanie wody...w stylu "wiem a nie powiem".
             A wystarczy podać parę tytułów i było by po sprawie.
             Szermowanie pojedynczym nazwiskiem Mosdorfa, to tak jakby gloryfikować "skinów"
             bo jeden z nich uratował kiedyś życie staruszce...nie skopał jej na śmierć.....to był sarkazm gdybyś nie zrozumiał.

@Gepard: Same tuzy polskiego dziennikarstwa.

Tu inny pogląd:
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj/no … omosc.html

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2011-11-24 07:37:35)

696

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP - pacząc na taki art mozna spokojnie powiedzieć, że medJa są totalnie zruchane - bez przeproszenia. Ludzie! Nie czytajcie takich łamów! Co to k...a jest?!
TVP, TVN, Radio PR 1, TOK-FM, GW, GP - to juz jedno i to samo bagno - wszystko jest do robienia ludziom sieki w mózgu. Albo w te albo w tamte strone, ale sieki.
A moze by tak miesiąc bez tv, radia i gazety -> wow! ale to refresh daje - i to za darmo!

/l\tari

697

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie chce mi się odpowiadać na wszystkie twoje punkty więc odniosę się tylko do dwóch.

atari classic napisał/a:

4 – Wszelkie moje sugestie, że istnieją jakiekolwiek książki przedstawiające ONR w korzystnym świetle są oczywiście wytworem mojej chorej wyobraźni. Winny!
7 – No i na koniec oczywista prawda objawiona, rozpowszechniana przez GW, TVN i wszelkie światłe media w Polsce. ONR i Młodzież Wszechpolska to czystej wody a) faszyści b) naziści. Co prawda to nie to samo, ale przekaz dla zidiociałego społeczeństwa nie musi być spójny ani tym bardziej logiczny, tak więc ponownie wybierz sobie wersję która Ci bardzie leży pod tezę.

Punkt 4 jest łagodnie mówiąc z dupy wyciągnięty. To że ktoś o czymś/o kimś pisze księgi pochwalne nie czyni tego czegoś/kogoś z automatu godnym pochwał i naśladowania. I pięknie zazębia nam się to z punktem 7 twojej wypowiedzi. Nie interesuje mnie czy ONR i MW to faszyści, naziole, czy agresywni weganie. Ta dorodna młodzież jest po prostu zbiorowiskiem nietolerancyjnych sk****ów i to jest główny powód dla których należy ich trzymać pod kontrolą.

698

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gepard, jak na historyka to słabo u ciebie z poprawną polszczyzną. A tak przy okazji - mógłbyś podać nazwisko promotora twojej pracy magisterskiej oraz jej tytuł? Chętnie przeczytam.

699

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

General_Specific napisał/a:

zbiorowiskiem nietolerancyjnych sk****ów

co masz do nietolerancyjnych ludzi!??! Jestes moze pedalem?

ok

700

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ostro :)